Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Przylep
1:2
Carina Gubin
Spartakus Zielona Góra
0:1
Dąb Przybyszów
Stelmet UKP Zielona Góra
4:0
Pogoń Świebodzin
Bóbr Bobrowice
0:4
UKS Czarni Żagań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Czarni Żagań
2:0
Pogoń Świebodzin
Dąb Przybyszów
0:2
Stelmet UKP Zielona Góra
Carina Gubin
3:3
Spartakus Zielona Góra
Bóbr Bobrowice
2:2
TS Przylep
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartakus Zielona Góra
12:0
Bóbr Bobrowice
Pogoń Świebodzin
1:0
Dąb Przybyszów
Stelmet UKP Zielona Góra
3:0
Carina Gubin
TS Przylep
0:12
UKS Czarni Żagań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Czarni Żagań
1:0
Dąb Przybyszów
Carina Gubin
0:2
Pogoń Świebodzin
Bóbr Bobrowice
0:7
Stelmet UKP Zielona Góra
TS Przylep
4:5
Spartakus Zielona Góra
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Świebodzin
1:0
Bóbr Bobrowice
Spartakus Zielona Góra
4:2
UKS Czarni Żagań
Dąb Przybyszów
1:2
Carina Gubin
Stelmet UKP Zielona Góra
10:0
TS Przylep
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Czarni Żagań
3:0*
Carina Gubin
Spartakus Zielona Góra
0:6
Stelmet UKP Zielona Góra
Bóbr Bobrowice
5:2
Dąb Przybyszów
TS Przylep
3:0*
Pogoń Świebodzin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
6:1
Bóbr Bobrowice
Stelmet UKP Zielona Góra
1:4
UKS Czarni Żagań
Dąb Przybyszów
4:2
TS Przylep
Pogoń Świebodzin
3:0*
Spartakus Zielona Góra
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Świebodzin
0:1
Stelmet UKP Zielona Góra
Dąb Przybyszów
3:0*
Spartakus Zielona Góra
UKS Czarni Żagań
1:1
Bóbr Bobrowice
Carina Gubin
3:0*
TS Przylep
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartakus Zielona Góra
8:1
Carina Gubin
TS Przylep
1:3
Bóbr Bobrowice
Stelmet UKP Zielona Góra
1:0
Dąb Przybyszów
Pogoń Świebodzin
0:1
UKS Czarni Żagań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Przybyszów
2:4
Pogoń Świebodzin
Bóbr Bobrowice
1:7
Spartakus Zielona Góra
Carina Gubin
0:3*
Stelmet UKP Zielona Góra
UKS Czarni Żagań
12:0
TS Przylep
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartakus Zielona Góra
12:2
TS Przylep
Dąb Przybyszów
0:3
UKS Czarni Żagań
Stelmet UKP Zielona Góra
3:0*
Bóbr Bobrowice
Pogoń Świebodzin
5:0
Carina Gubin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Bobrowice
0:2
Pogoń Świebodzin
UKS Czarni Żagań
3:2
Spartakus Zielona Góra
Carina Gubin
3:4
Dąb Przybyszów
TS Przylep
1:9
Stelmet UKP Zielona Góra
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stelmet UKP Zielona Góra
9:1
Spartakus Zielona Góra
Pogoń Świebodzin
6:0
TS Przylep
Carina Gubin
- : -
UKS Czarni Żagań
Dąb Przybyszów
- : -
Bóbr Bobrowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartakus Zielona Góra
- : -
Pogoń Świebodzin
UKS Czarni Żagań
- : -
Stelmet UKP Zielona Góra
TS Przylep
- : -
Dąb Przybyszów
Bóbr Bobrowice
- : -
Carina Gubin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?