Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ZAP Syrena Zbąszynek
4:1
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Błękitni Olbrachtów
3:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Zryw Rzeczyca
4:2
Zenit Ługów
Czarni Żagań
5:2
Amator Bobrowniki
Carina Gubin
4:0
Tramp Osiecznica
Iskra Małomice
1:3
Błękitni Ołobok
Czarni Rudno
4:0
Korona Kożuchów
Odra Nietków
4:0
Start Płoty
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kożuchów
1:6
Iskra Małomice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
5:0
ZAP Syrena Zbąszynek
Amator Bobrowniki
1:4
Start Płoty
Czarni Żagań
4:1
Zryw Rzeczyca
Carina Gubin
2:0
Czarni Rudno
Tramp Osiecznica
6:0
Zenit Ługów
Błękitni Ołobok
2:2
Błękitni Olbrachtów
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
0:1
Odra Nietków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ZAP Syrena Zbąszynek
2:0
Błękitni Ołobok
Błękitni Olbrachtów
2:0
Korona Kożuchów
Zryw Rzeczyca
2:2
Amator Bobrowniki
Tramp Osiecznica
2:2
Czarni Żagań
Iskra Małomice
1:2
Carina Gubin
Czarni Rudno
6:2
Zenit Ługów
Odra Nietków
0:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Start Płoty
3:0
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
ZAP Syrena Zbąszynek
2:2
Korona Kożuchów
Zryw Rzeczyca
2:3
Tramp Osiecznica
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:1
Start Płoty
Czarni Żagań
2:2
Czarni Rudno
Carina Gubin
1:2
Błękitni Olbrachtów
Amator Bobrowniki
3:2
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Zenit Ługów
7:1
Iskra Małomice
Błękitni Ołobok
0:5
Odra Nietków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
4:3
Amator Bobrowniki
Czarni Rudno
7:1
Zryw Rzeczyca
Iskra Małomice
2:2
Czarni Żagań
Błękitni Olbrachtów
0:6
Zenit Ługów
ZAP Syrena Zbąszynek
3:0
Carina Gubin
Odra Nietków
2:0
Korona Kożuchów
Start Płoty
4:4
Błękitni Ołobok
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
0:4
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kożuchów
1:5
Start Płoty
Zryw Rzeczyca
3:3
Iskra Małomice
Czarni Żagań
3:2
Błękitni Olbrachtów
Tramp Osiecznica
1:3
Czarni Rudno
Carina Gubin
1:0
Odra Nietków
Zenit Ługów
0:1
ZAP Syrena Zbąszynek
Błękitni Ołobok
2:1
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Amator Bobrowniki
2:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Nietków
2:1
Zenit Ługów
ZAP Syrena Zbąszynek
2:0
Czarni Żagań
Błękitni Olbrachtów
2:0
Zryw Rzeczyca
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
6:0
Błękitni Ołobok
Iskra Małomice
2:0
Tramp Osiecznica
Czarni Rudno
2:2
Amator Bobrowniki
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
1:4
Korona Kożuchów
Start Płoty
2:1
Carina Gubin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Rzeczyca
3:2
ZAP Syrena Zbąszynek
Czarni Żagań
1:0
Odra Nietków
Tramp Osiecznica
3:2
Błękitni Olbrachtów
Carina Gubin
4:1
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Amator Bobrowniki
0:1
Błękitni Ołobok
Zenit Ługów
1:1
Start Płoty
Czarni Rudno
0:1
Iskra Małomice
Korona Kożuchów
1:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ZAP Syrena Zbąszynek
3:0
Tramp Osiecznica
Błękitni Olbrachtów
5:0
Czarni Rudno
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
2:1
Carina Gubin
Iskra Małomice
1:3
Amator Bobrowniki
Błękitni Ołobok
2:1
Korona Kożuchów
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
4:1
Zenit Ługów
Odra Nietków
3:1
Zryw Rzeczyca
Start Płoty
2:1
Czarni Żagań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Rzeczyca
0:7
Start Płoty
Czarni Żagań
4:0
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Tramp Osiecznica
1:2
Odra Nietków
Carina Gubin
4:1
Błękitni Ołobok
Iskra Małomice
0:3
Błękitni Olbrachtów
Amator Bobrowniki
1:4
Korona Kożuchów
Zenit Ługów
1:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Czarni Rudno
2:2
ZAP Syrena Zbąszynek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
ZAP Syrena Zbąszynek
3:1
Iskra Małomice
Korona Kożuchów
0:5
Carina Gubin
Błękitni Olbrachtów
1:2
Amator Bobrowniki
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:0
Czarni Żagań
Błękitni Ołobok
7:3
Zenit Ługów
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
2:6
Zryw Rzeczyca
Odra Nietków
2:1
Czarni Rudno
Start Płoty
1:1
Tramp Osiecznica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Olbrachtów
0:1
ZAP Syrena Zbąszynek
Czarni Żagań
1:2
Błękitni Ołobok
Tramp Osiecznica
4:1
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Iskra Małomice
0:4
Odra Nietków
Amator Bobrowniki
1:2
Carina Gubin
Zenit Ługów
1:1
Korona Kożuchów
Czarni Rudno
2:2
Start Płoty
Zryw Rzeczyca
0:4
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
ZAP Syrena Zbąszynek
3:3
Amator Bobrowniki
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
2:6
Czarni Rudno
Odra Nietków
1:2
Błękitni Olbrachtów
Start Płoty
5:1
Iskra Małomice
Korona Kożuchów
3:3
Czarni Żagań
Carina Gubin
3:0
Zenit Ługów
Błękitni Ołobok
3:1
Zryw Rzeczyca
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:0
Tramp Osiecznica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Bobrowniki
2:1
Zenit Ługów
Czarni Żagań
4:1
Carina Gubin
Zryw Rzeczyca
2:1
Korona Kożuchów
Tramp Osiecznica
1:1
Błękitni Ołobok
Czarni Rudno
2:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Iskra Małomice
3:0
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
Błękitni Olbrachtów
6:1
Start Płoty
ZAP Syrena Zbąszynek
2:0
Odra Nietków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kożuchów
1:1
Tramp Osiecznica
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
6:1
Iskra Małomice
Carina Gubin
1:2
Zryw Rzeczyca
Zenit Ługów
1:2
Czarni Żagań
Błękitni Ołobok
2:0
Czarni Rudno
Sokół Dąbrówka Wielkopolska
2:1
Błękitni Olbrachtów
Odra Nietków
4:5
Amator Bobrowniki
Start Płoty
1:2
ZAP Syrena Zbąszynek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Bobrowniki
- : -
Czarni Żagań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?