Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
4:2
Sparta Grabik
Tupliczanka Tuplice
2:6
Huragan Lubomyśl
ŁKS Łęknica
0:0
Iskra Jabłoniec
Granica Żarki Wielkie
3:4
WKS Łaz
Motor Koło
1:2
Zieloni Drożków
Piast Lubanice
7:1
Budowlani III Lubsko
Fax Bieniów
8:0
Nysa Brody
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani III Lubsko
1:2
Granica Żarki Wielkie
Sparta Grabik
1:2
Fax Bieniów
ŁKS Łęknica
3:0
Motor Koło
Iskra Jabłoniec
1:3
Huragan Lubomyśl
WKS Łaz
2:1
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Zieloni Drożków
2:5
Piast Lubanice
Nysa Brody
1:8
Tupliczanka Tuplice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Koło
0:1
Iskra Jabłoniec
Piast Lubanice
0:0
ŁKS Łęknica
Huragan Lubomyśl
19:1
Nysa Brody
Fax Bieniów
1:2
WKS Łaz
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
2:3
Budowlani III Lubsko
Tupliczanka Tuplice
4:1
Sparta Grabik
Granica Żarki Wielkie
10:2
Zieloni Drożków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łęknica
2:2
Granica Żarki Wielkie
WKS Łaz
0:2
Tupliczanka Tuplice
Budowlani III Lubsko
9:3
Fax Bieniów
Motor Koło
0:7
Piast Lubanice
Iskra Jabłoniec
6:1
Nysa Brody
Sparta Grabik
0:6
Huragan Lubomyśl
Zieloni Drożków
1:5
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Lubanice
1:1
Iskra Jabłoniec
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
4:2
ŁKS Łęknica
Tupliczanka Tuplice
4:0
Budowlani III Lubsko
Fax Bieniów
8:2
Zieloni Drożków
Granica Żarki Wielkie
6:1
Motor Koło
Huragan Lubomyśl
3:0
WKS Łaz
Nysa Brody
0:13
Sparta Grabik
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Drożków
0:3*
Tupliczanka Tuplice
Motor Koło
2:7
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Budowlani III Lubsko
1:5
Huragan Lubomyśl
ŁKS Łęknica
3:2
Fax Bieniów
Piast Lubanice
0:2
Granica Żarki Wielkie
Iskra Jabłoniec
2:2
Sparta Grabik
WKS Łaz
4:2
Nysa Brody
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
4:2
Piast Lubanice
Tupliczanka Tuplice
2:0
ŁKS Łęknica
Sparta Grabik
4:3
WKS Łaz
Granica Żarki Wielkie
3:1
Iskra Jabłoniec
Huragan Lubomyśl
9:0
Zieloni Drożków
Fax Bieniów
3:1
Motor Koło
Nysa Brody
2:16
Budowlani III Lubsko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Koło
0:9
Tupliczanka Tuplice
Budowlani III Lubsko
9:0
Sparta Grabik
ŁKS Łęknica
5:3
Huragan Lubomyśl
Granica Żarki Wielkie
2:1
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Piast Lubanice
3:1
Fax Bieniów
Iskra Jabłoniec
1:0
WKS Łaz
Zieloni Drożków
3:0
Nysa Brody
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Łaz
0:3
Budowlani III Lubsko
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
5:0
Iskra Jabłoniec
Fax Bieniów
1:2
Granica Żarki Wielkie
Huragan Lubomyśl
3:0
Motor Koło
Sparta Grabik
1:4
Zieloni Drożków
Nysa Brody
2:8
ŁKS Łęknica
Tupliczanka Tuplice
- : -
Piast Lubanice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łęknica
6:1
Sparta Grabik
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
4:1
Fax Bieniów
Motor Koło
6:3
Nysa Brody
Granica Żarki Wielkie
5:3
Tupliczanka Tuplice
Piast Lubanice
2:0
Huragan Lubomyśl
Iskra Jabłoniec
4:4
Budowlani III Lubsko
Zieloni Drożków
0:6
WKS Łaz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tupliczanka Tuplice
3:4
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Fax Bieniów
3:1
Iskra Jabłoniec
Huragan Lubomyśl
1:0
Granica Żarki Wielkie
Sparta Grabik
3:0
Motor Koło
WKS Łaz
1:2
ŁKS Łęknica
Nysa Brody
0:15
Piast Lubanice
Budowlani III Lubsko
10:1
Zieloni Drożków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Koło
1:7
WKS Łaz
Fax Bieniów
4:2
Tupliczanka Tuplice
ŁKS Łęknica
1:2
Budowlani III Lubsko
Granica Żarki Wielkie
3:0
Nysa Brody
Piast Lubanice
1:1
Sparta Grabik
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
4:1
Huragan Lubomyśl
Iskra Jabłoniec
5:2
Zieloni Drożków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tupliczanka Tuplice
3:2
Iskra Jabłoniec
Huragan Lubomyśl
1:2
Fax Bieniów
Sparta Grabik
4:5
Granica Żarki Wielkie
WKS Łaz
2:2
Piast Lubanice
Zieloni Drożków
4:5
ŁKS Łęknica
Nysa Brody
0:3
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Budowlani III Lubsko
7:0
Motor Koło
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Lubomyśl
2:1
Tupliczanka Tuplice
Iskra Jabłoniec
2:5
ŁKS Łęknica
Sparta Grabik
0:7
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
WKS Łaz
1:2
Granica Żarki Wielkie
Zieloni Drożków
1:2
Motor Koło
Nysa Brody
0:3
Fax Bieniów
Budowlani III Lubsko
4:2
Piast Lubanice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tupliczanka Tuplice
3:0
Nysa Brody
Huragan Lubomyśl
3:1
Iskra Jabłoniec
Granica Żarki Wielkie
5:2
Budowlani III Lubsko
Piast Lubanice
9:2
Zieloni Drożków
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
2:1
WKS Łaz
Motor Koło
0:10
ŁKS Łęknica
Fax Bieniów
7:2
Sparta Grabik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Brody
0:3
Huragan Lubomyśl
ŁKS Łęknica
6:1
Piast Lubanice
Iskra Jabłoniec
3:5
Motor Koło
Sparta Grabik
0:6
Tupliczanka Tuplice
WKS Łaz
3:7
Fax Bieniów
Zieloni Drożków
3:11
Granica Żarki Wielkie
Budowlani III Lubsko
2:1
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Brody
0:3
Iskra Jabłoniec
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
4:3
Zieloni Drożków
Tupliczanka Tuplice
1:1
WKS Łaz
Granica Żarki Wielkie
1:0
ŁKS Łęknica
Piast Lubanice
1:0
Motor Koło
Huragan Lubomyśl
3:0
Sparta Grabik
Fax Bieniów
4:1
Budowlani III Lubsko
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Grabik
0:3
Nysa Brody
Budowlani III Lubsko
- : -
Tupliczanka Tuplice
ŁKS Łęknica
- : -
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Motor Koło
- : -
Granica Żarki Wielkie
Iskra Jabłoniec
- : -
Piast Lubanice
WKS Łaz
- : -
Huragan Lubomyśl
Zieloni Drożków
- : -
Fax Bieniów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?