Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
Pauza
GKS Bledzew
2:3
Róża Różanki
Meprozet Stare Kurowo
3:0
SKP Słubice
Łucznik Strzelce Krajeńskie
9:1
KS Pogoń Krzeszyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Meprozet Stare Kurowo
Pauza
KS Pogoń Krzeszyce
0:3
Róża Różanki
SKP Słubice
0:3
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Ilanka Rzepin
6:0
GKS Bledzew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Róża Różanki
2:6
SKP Słubice
GKS Bledzew
3:3
KS Pogoń Krzeszyce
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Pauza
Meprozet Stare Kurowo
3:3
Ilanka Rzepin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Róża Różanki
Pauza
SKP Słubice
6:0
KS Pogoń Krzeszyce
Meprozet Stare Kurowo
1:1
GKS Bledzew
Ilanka Rzepin
1:4
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
0:5
SKP Słubice
Róża Różanki
1:1
Ilanka Rzepin
Łucznik Strzelce Krajeńskie
4:1
Meprozet Stare Kurowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Łucznik Strzelce Krajeńskie
5:0
GKS Bledzew
Meprozet Stare Kurowo
1:6
Róża Różanki
Ilanka Rzepin
3:0*
KS Pogoń Krzeszyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
Pauza
Róża Różanki
3:7
Łucznik Strzelce Krajeńskie
KS Pogoń Krzeszyce
7:2
Meprozet Stare Kurowo
SKP Słubice
1:1
Ilanka Rzepin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
Pauza
Róża Różanki
1:0
GKS Bledzew
KS Pogoń Krzeszyce
0:8
Łucznik Strzelce Krajeńskie
SKP Słubice
8:1
Meprozet Stare Kurowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Meprozet Stare Kurowo
Pauza
Róża Różanki
7:4
KS Pogoń Krzeszyce
GKS Bledzew
10:2
Ilanka Rzepin
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:0
SKP Słubice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Pauza
SKP Słubice
8:1
Róża Różanki
Ilanka Rzepin
7:0
Meprozet Stare Kurowo
KS Pogoń Krzeszyce
1:5
GKS Bledzew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Róża Różanki
Pauza
KS Pogoń Krzeszyce
7:3
SKP Słubice
GKS Bledzew
8:0
Meprozet Stare Kurowo
Łucznik Strzelce Krajeńskie
2:2
Ilanka Rzepin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pogoń Krzeszyce
Pauza
Meprozet Stare Kurowo
5:5
Łucznik Strzelce Krajeńskie
SKP Słubice
3:0
GKS Bledzew
Ilanka Rzepin
10:1
Róża Różanki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słubice
Pauza
Róża Różanki
6:0
Meprozet Stare Kurowo
KS Pogoń Krzeszyce
0:3*
Ilanka Rzepin
GKS Bledzew
1:4
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Łucznik Strzelce Krajeńskie
11:5
Róża Różanki
Meprozet Stare Kurowo
3:0
KS Pogoń Krzeszyce
Ilanka Rzepin
4:0
SKP Słubice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?