Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Górzyca
2:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
Spartak Deszczno
3:1
Radowiak Drezdenko
Meprozet Stare Kurowo
1:2
GKP Pszczew
Muszelka Ogardy
3:2
Iskra Janczewo
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
0:0
Warta Gorzów Wielkopolski
GKS Bledzew
2:3
LZS Bobrówko
Polonia Lipki Wielkie
0:1
Warta Słońsk
Polonia Słubice
1:2
Zjednoczeni Przytoczna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
0:7
Polonia Lipki Wielkie
Iskra Janczewo
2:2
Warta Słońsk
GKP Pszczew
3:1
Odra Górzyca
LZS Bobrówko
1:3
Spartak Deszczno
Muszelka Ogardy
0:2
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Warta Gorzów Wielkopolski
1:5
Polonia Słubice
Zjednoczeni Przytoczna
3:0
GKS Bledzew
Radowiak Drezdenko
2:3
Meprozet Stare Kurowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
2:0
GKP Pszczew
Odra Górzyca
1:1
Radowiak Drezdenko
GKS Bledzew
1:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
4:0
Iskra Janczewo
Polonia Słubice
0:1
Muszelka Ogardy
Warta Słońsk
2:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Spartak Deszczno
6:3
Zjednoczeni Przytoczna
Meprozet Stare Kurowo
3:1
LZS Bobrówko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Przytoczna
1:0
Meprozet Stare Kurowo
Iskra Janczewo
2:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
LZS Bobrówko
2:1
Odra Górzyca
Muszelka Ogardy
1:1
GKS Bledzew
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
0:1
Polonia Słubice
Warta Gorzów Wielkopolski
1:1
Spartak Deszczno
GKP Pszczew
0:2
Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko
2:0
Polonia Lipki Wielkie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:0
GKP Pszczew
Odra Górzyca
7:2
Zjednoczeni Przytoczna
Spartak Deszczno
2:0
Muszelka Ogardy
Polonia Lipki Wielkie
0:0
LZS Bobrówko
Polonia Słubice
3:0
Iskra Janczewo
GKS Bledzew
1:1
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Warta Słońsk
1:4
Radowiak Drezdenko
Meprozet Stare Kurowo
1:3
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrówko
4:1
Warta Słońsk
Iskra Janczewo
4:0
GKP Pszczew
Polonia Słubice
9:2
GKS Bledzew
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
2:3
Spartak Deszczno
Radowiak Drezdenko
3:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Muszelka Ogardy
1:2
Meprozet Stare Kurowo
Warta Gorzów Wielkopolski
0:2
Odra Górzyca
Zjednoczeni Przytoczna
4:0
Polonia Lipki Wielkie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:1
LZS Bobrówko
Polonia Lipki Wielkie
0:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Odra Górzyca
3:0
Muszelka Ogardy
Spartak Deszczno
1:4
Polonia Słubice
GKS Bledzew
1:0
Iskra Janczewo
Meprozet Stare Kurowo
3:0
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Warta Słońsk
3:1
Zjednoczeni Przytoczna
GKP Pszczew
1:1
Radowiak Drezdenko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrówko
1:0
GKP Pszczew
Polonia Słubice
0:0
Meprozet Stare Kurowo
GKS Bledzew
1:1
Spartak Deszczno
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
1:3
Odra Górzyca
Zjednoczeni Przytoczna
3:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Iskra Janczewo
0:4
Radowiak Drezdenko
Muszelka Ogardy
4:6
Polonia Lipki Wielkie
Warta Gorzów Wielkopolski
2:2
Warta Słońsk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
0:3
Warta Gorzów Wielkopolski
Odra Górzyca
4:0
Polonia Słubice
Spartak Deszczno
11:0
Iskra Janczewo
Radowiak Drezdenko
0:2
LZS Bobrówko
Meprozet Stare Kurowo
3:2
GKS Bledzew
Polonia Lipki Wielkie
2:5
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Warta Słońsk
7:0
Muszelka Ogardy
GKP Pszczew
1:2
Zjednoczeni Przytoczna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Przytoczna
0:3
Radowiak Drezdenko
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
3:2
Warta Słońsk
Polonia Słubice
2:2
Polonia Lipki Wielkie
Spartak Deszczno
1:4
Meprozet Stare Kurowo
GKS Bledzew
2:5
Odra Górzyca
Warta Gorzów Wielkopolski
4:1
GKP Pszczew
Iskra Janczewo
1:6
LZS Bobrówko
Muszelka Ogardy
0:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Górzyca
3:0
Spartak Deszczno
Radowiak Drezdenko
2:1
Warta Gorzów Wielkopolski
MKS Orzeł Międzyrzecz
2:0
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
GKP Pszczew
1:2
Muszelka Ogardy
Polonia Lipki Wielkie
3:2
GKS Bledzew
LZS Bobrówko
4:3
Zjednoczeni Przytoczna
Warta Słońsk
0:2
Polonia Słubice
Meprozet Stare Kurowo
3:0*
Iskra Janczewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
2:2
Warta Słońsk
Iskra Janczewo
0:5
Zjednoczeni Przytoczna
Polonia Słubice
1:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Spartak Deszczno
1:4
Polonia Lipki Wielkie
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
1:2
GKP Pszczew
Warta Gorzów Wielkopolski
0:0
LZS Bobrówko
Meprozet Stare Kurowo
2:1
Odra Górzyca
Muszelka Ogardy
2:0
Radowiak Drezdenko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
0:1
GKS Bledzew
Radowiak Drezdenko
2:4
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
LZS Bobrówko
3:3
Muszelka Ogardy
Odra Górzyca
10:0
Iskra Janczewo
Polonia Lipki Wielkie
1:0
Meprozet Stare Kurowo
Warta Słońsk
2:0
Spartak Deszczno
Zjednoczeni Przytoczna
1:2
Warta Gorzów Wielkopolski
GKP Pszczew
5:3
Polonia Słubice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Górzyca
2:0
Polonia Lipki Wielkie
Meprozet Stare Kurowo
1:1
Warta Słońsk
Polonia Słubice
2:1
Radowiak Drezdenko
Spartak Deszczno
1:3
MKS Orzeł Międzyrzecz
GKS Bledzew
1:1
GKP Pszczew
Muszelka Ogardy
2:1
Zjednoczeni Przytoczna
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
0:0
LZS Bobrówko
Iskra Janczewo
0:4
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
7:2
Iskra Janczewo
MKS Orzeł Międzyrzecz
0:1
Meprozet Stare Kurowo
LZS Bobrówko
2:5
Polonia Słubice
Radowiak Drezdenko
0:5
GKS Bledzew
Warta Gorzów Wielkopolski
3:0
Muszelka Ogardy
GKP Pszczew
0:1
Spartak Deszczno
Zjednoczeni Przytoczna
2:1
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Warta Słońsk
1:4
Odra Górzyca
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Przytoczna
3:1
Polonia Słubice
Iskra Janczewo
3:3
Muszelka Ogardy
Warta Gorzów Wielkopolski
2:0
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
MKS Orzeł Międzyrzecz
2:2
Odra Górzyca
LZS Bobrówko
3:0
GKS Bledzew
Radowiak Drezdenko
2:1
Spartak Deszczno
Warta Słońsk
2:3
Polonia Lipki Wielkie
GKP Pszczew
0:3
Meprozet Stare Kurowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
2:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Warta Słońsk
3:0
Iskra Janczewo
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
3:1
Muszelka Ogardy
Meprozet Stare Kurowo
2:2
Radowiak Drezdenko
Polonia Słubice
3:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Odra Górzyca
3:0
GKP Pszczew
Spartak Deszczno
3:1
LZS Bobrówko
GKS Bledzew
1:1
Zjednoczeni Przytoczna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Radowiak Drezdenko
0:3
Odra Górzyca
Zjednoczeni Przytoczna
2:1
Spartak Deszczno
Iskra Janczewo
2:3
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:0
Warta Słońsk
LZS Bobrówko
0:2
Meprozet Stare Kurowo
Warta Gorzów Wielkopolski
2:3
GKS Bledzew
Muszelka Ogardy
1:5
Polonia Słubice
GKP Pszczew
1:1
Polonia Lipki Wielkie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
0:3*
Warta Gorzów Wielkopolski
GKS Bledzew
4:1
Muszelka Ogardy
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:0*
Iskra Janczewo
Meprozet Stare Kurowo
1:0
Zjednoczeni Przytoczna
Polonia Słubice
2:3
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Odra Górzyca
5:0
LZS Bobrówko
Warta Słońsk
2:0
GKP Pszczew
Polonia Lipki Wielkie
3:2
Radowiak Drezdenko
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Przytoczna
1:2
Odra Górzyca
Iskra Janczewo
0:10
Polonia Słubice
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
2:2
GKS Bledzew
Radowiak Drezdenko
1:1
Warta Słońsk
Warta Gorzów Wielkopolski
0:3
Meprozet Stare Kurowo
LZS Bobrówko
3:1
Polonia Lipki Wielkie
Muszelka Ogardy
2:4
Spartak Deszczno
GKP Pszczew
1:7
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
1:2
Zjednoczeni Przytoczna
Spartak Deszczno
3:1
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
GKS Bledzew
3:7
Polonia Słubice
Meprozet Stare Kurowo
4:2
Muszelka Ogardy
Odra Górzyca
2:2
Warta Gorzów Wielkopolski
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:0
Radowiak Drezdenko
Warta Słońsk
1:3
LZS Bobrówko
GKP Pszczew
7:3
Iskra Janczewo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Janczewo
2:5
GKS Bledzew
Radowiak Drezdenko
3:0
GKP Pszczew
Zjednoczeni Przytoczna
3:2
Warta Słońsk
Polonia Słubice
5:2
Spartak Deszczno
LZS Bobrówko
1:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Muszelka Ogardy
1:4
Odra Górzyca
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
0:0
Meprozet Stare Kurowo
Warta Gorzów Wielkopolski
2:0
Polonia Lipki Wielkie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
4:1
Muszelka Ogardy
MKS Orzeł Międzyrzecz
0:2
Zjednoczeni Przytoczna
Odra Górzyca
0:1
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Meprozet Stare Kurowo
0:2
Polonia Słubice
Spartak Deszczno
3:0
GKS Bledzew
Radowiak Drezdenko
9:0
Iskra Janczewo
Warta Słońsk
1:3
Warta Gorzów Wielkopolski
GKP Pszczew
3:2
LZS Bobrówko
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Przytoczna
3:1
GKP Pszczew
Iskra Janczewo
1:3
Spartak Deszczno
LZS Bobrówko
3:0
Radowiak Drezdenko
Polonia Słubice
2:2
Odra Górzyca
GKS Bledzew
2:1
Meprozet Stare Kurowo
Muszelka Ogardy
1:4
Warta Słońsk
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
1:3
Polonia Lipki Wielkie
Warta Gorzów Wielkopolski
4:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
2:1
Polonia Słubice
MKS Orzeł Międzyrzecz
6:0
Muszelka Ogardy
Odra Górzyca
6:0
GKS Bledzew
Meprozet Stare Kurowo
2:3
Spartak Deszczno
LZS Bobrówko
7:1
Iskra Janczewo
Warta Słońsk
0:3
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Radowiak Drezdenko
1:3
Zjednoczeni Przytoczna
GKP Pszczew
1:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Janczewo
1:7
Meprozet Stare Kurowo
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
4:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Zjednoczeni Przytoczna
0:0
LZS Bobrówko
Polonia Słubice
1:2
Warta Słońsk
Spartak Deszczno
2:4
Odra Górzyca
GKS Bledzew
2:3
Polonia Lipki Wielkie
Muszelka Ogardy
1:5
GKP Pszczew
Warta Gorzów Wielkopolski
5:0
Radowiak Drezdenko
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:4
Polonia Słubice
Odra Górzyca
3:1
Meprozet Stare Kurowo
LZS Bobrówko
1:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Radowiak Drezdenko
2:1
Muszelka Ogardy
Zjednoczeni Przytoczna
11:2
Iskra Janczewo
Warta Słońsk
7:2
GKS Bledzew
GKP Pszczew
3:1
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Polonia Lipki Wielkie
5:1
Spartak Deszczno
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
2:2
Warta Słońsk
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
2:2
Radowiak Drezdenko
Iskra Janczewo
2:12
Odra Górzyca
Meprozet Stare Kurowo
4:1
Polonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice
3:2
GKP Pszczew
GKS Bledzew
0:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Muszelka Ogardy
0:1
LZS Bobrówko
Warta Gorzów Wielkopolski
1:0
Zjednoczeni Przytoczna
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
2:1
Spartak Deszczno
GKP Pszczew
3:0
GKS Bledzew
Polonia Lipki Wielkie
0:9
Odra Górzyca
Zjednoczeni Przytoczna
5:0
Muszelka Ogardy
Warta Słońsk
0:2
Meprozet Stare Kurowo
LZS Bobrówko
2:3
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Radowiak Drezdenko
4:2
Polonia Słubice
Warta Gorzów Wielkopolski
3:0
Iskra Janczewo
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Meprozet Stare Kurowo
2:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
Iskra Janczewo
4:5
Polonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice
4:2
LZS Bobrówko
Odra Górzyca
3:2
Warta Słońsk
Spartak Deszczno
4:1
GKP Pszczew
GKS Bledzew
4:2
Radowiak Drezdenko
Muszelka Ogardy
0:7
Warta Gorzów Wielkopolski
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
1:4
Zjednoczeni Przytoczna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?