Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania Santok
3:5
Zjednoczeni Przytoczna
GKP Pszczew
1:1
LZS Bobrówko
Warta Słońsk
2:1
Toroma Torzym
KS Pogoń Krzeszyce
1:1
Iskra Janczewo
Polonia Słubice
4:2
Róża Różanki
Odra Górzyca
1:1
Juwenia Boczów
Spartak Deszczno
4:3
Polonia Lipki Wielkie
Błękitni Dobiegniew
1:2
Stal Sulęcin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
1:2
Warta Słońsk
KS Pogoń Krzeszyce
1:3
Polonia Słubice
Zjednoczeni Przytoczna
3:3
Spartak Deszczno
Róża Różanki
2:2
GKP Pszczew
Iskra Janczewo
0:3
Stal Sulęcin
LZS Bobrówko
1:1
Kasztelania Santok
Juwenia Boczów
2:2
Błękitni Dobiegniew
Toroma Torzym
5:0
Odra Górzyca
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Dobiegniew
4:2
Toroma Torzym
GKP Pszczew
5:0
KS Pogoń Krzeszyce
Polonia Słubice
4:1
Iskra Janczewo
Spartak Deszczno
1:0
LZS Bobrówko
Kasztelania Santok
2:0
Róża Różanki
Juwenia Boczów
1:4
Stal Sulęcin
Odra Górzyca
1:2
Polonia Lipki Wielkie
Warta Słońsk
2:3
Zjednoczeni Przytoczna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
2:2
Polonia Słubice
Zjednoczeni Przytoczna
2:1
Odra Górzyca
Toroma Torzym
0:1
Stal Sulęcin
LZS Bobrówko
0:5
Warta Słońsk
Polonia Lipki Wielkie
5:0
Błękitni Dobiegniew
Iskra Janczewo
3:0
Juwenia Boczów
Spartak Deszczno
3:3
Róża Różanki
KS Pogoń Krzeszyce
1:5
Kasztelania Santok
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Górzyca
2:1
LZS Bobrówko
Spartak Deszczno
3:1
KS Pogoń Krzeszyce
Błękitni Dobiegniew
3:2
Zjednoczeni Przytoczna
Kasztelania Santok
2:0
Polonia Słubice
GKP Pszczew
1:0
Iskra Janczewo
Polonia Lipki Wielkie
1:3
Stal Sulęcin
Warta Słońsk
5:1
Róża Różanki
Juwenia Boczów
2:4
Toroma Torzym
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
2:1
Kasztelania Santok
Zjednoczeni Przytoczna
2:2
Stal Sulęcin
Polonia Lipki Wielkie
2:1
Juwenia Boczów
LZS Bobrówko
3:1
Błękitni Dobiegniew
Iskra Janczewo
2:2
Toroma Torzym
Róża Różanki
1:0
Odra Górzyca
KS Pogoń Krzeszyce
1:8
Warta Słońsk
Polonia Słubice
5:1
Spartak Deszczno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Dobiegniew
2:2
Róża Różanki
Toroma Torzym
0:1
Polonia Lipki Wielkie
Odra Górzyca
7:2
KS Pogoń Krzeszyce
Spartak Deszczno
0:0
GKP Pszczew
Kasztelania Santok
1:0
Iskra Janczewo
Stal Sulęcin
3:1
LZS Bobrówko
Warta Słońsk
3:2
Polonia Słubice
Juwenia Boczów
3:7
Zjednoczeni Przytoczna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Janczewo
0:1
Polonia Lipki Wielkie
Warta Słońsk
0:1
GKP Pszczew
Zjednoczeni Przytoczna
3:1
Toroma Torzym
Róża Różanki
0:1
Stal Sulęcin
KS Pogoń Krzeszyce
1:2
Błękitni Dobiegniew
Polonia Słubice
1:0
Odra Górzyca
Kasztelania Santok
6:2
Spartak Deszczno
LZS Bobrówko
5:3
Juwenia Boczów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Górzyca
2:0
GKP Pszczew
Polonia Lipki Wielkie
1:3
Zjednoczeni Przytoczna
Błękitni Dobiegniew
4:4
Polonia Słubice
Stal Sulęcin
5:3
KS Pogoń Krzeszyce
Juwenia Boczów
2:0
Róża Różanki
Toroma Torzym
3:1
LZS Bobrówko
Spartak Deszczno
4:1
Iskra Janczewo
Warta Słońsk
2:2
Kasztelania Santok
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Dobiegniew
5:2
GKP Pszczew
Spartak Deszczno
1:2
Warta Słońsk
LZS Bobrówko
2:1
Polonia Lipki Wielkie
Kasztelania Santok
0:2
Odra Górzyca
Iskra Janczewo
0:2
Zjednoczeni Przytoczna
Róża Różanki
1:6
Toroma Torzym
Polonia Słubice
1:1
Stal Sulęcin
KS Pogoń Krzeszyce
0:2
Juwenia Boczów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
4:1
Róża Różanki
Błękitni Dobiegniew
5:2
Kasztelania Santok
Zjednoczeni Przytoczna
3:0
LZS Bobrówko
Stal Sulęcin
2:0
GKP Pszczew
Toroma Torzym
5:0
KS Pogoń Krzeszyce
Odra Górzyca
3:3
Spartak Deszczno
Warta Słońsk
1:2
Iskra Janczewo
Juwenia Boczów
1:1
Polonia Słubice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania Santok
2:0
Stal Sulęcin
Juwenia Boczów
3:3
GKP Pszczew
Spartak Deszczno
1:2
Błękitni Dobiegniew
Iskra Janczewo
0:2
LZS Bobrówko
Róża Różanki
2:3
Zjednoczeni Przytoczna
Warta Słońsk
0:3
Odra Górzyca
Polonia Słubice
0:0
Toroma Torzym
KS Pogoń Krzeszyce
4:2
Polonia Lipki Wielkie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
3:7
Kasztelania Santok
Błękitni Dobiegniew
2:0
Warta Słońsk
Zjednoczeni Przytoczna
6:0
KS Pogoń Krzeszyce
LZS Bobrówko
1:0
Róża Różanki
Stal Sulęcin
1:1
Spartak Deszczno
Toroma Torzym
2:3
GKP Pszczew
Odra Górzyca
5:0
Iskra Janczewo
Polonia Lipki Wielkie
2:1
Polonia Słubice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
2:2
GKP Pszczew
Odra Górzyca
2:1
Błękitni Dobiegniew
Spartak Deszczno
2:4
Juwenia Boczów
Kasztelania Santok
4:1
Toroma Torzym
Iskra Janczewo
1:0
Róża Różanki
Warta Słońsk
1:2
Stal Sulęcin
KS Pogoń Krzeszyce
1:5
LZS Bobrówko
Polonia Słubice
0:1
Zjednoczeni Przytoczna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
1:1
Kasztelania Santok
Róża Różanki
5:0
KS Pogoń Krzeszyce
LZS Bobrówko
1:1
Polonia Słubice
Stal Sulęcin
3:2
Odra Górzyca
Błękitni Dobiegniew
3:0
Iskra Janczewo
Zjednoczeni Przytoczna
4:0
GKP Pszczew
Toroma Torzym
3:2
Spartak Deszczno
Juwenia Boczów
0:1
Warta Słońsk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Juwenia Boczów
1:3
Odra Górzyca
Zjednoczeni Przytoczna
5:1
Kasztelania Santok
Polonia Lipki Wielkie
0:4
Spartak Deszczno
Iskra Janczewo
4:2
KS Pogoń Krzeszyce
Stal Sulęcin
4:1
Błękitni Dobiegniew
Toroma Torzym
0:0
Warta Słońsk
LZS Bobrówko
5:3
GKP Pszczew
Róża Różanki
3:0
Polonia Słubice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Górzyca
3:3
Toroma Torzym
Stal Sulęcin
0:4
Iskra Janczewo
Kasztelania Santok
3:2
LZS Bobrówko
Błękitni Dobiegniew
5:2
Juwenia Boczów
Spartak Deszczno
0:1
Zjednoczeni Przytoczna
GKP Pszczew
0:1
Róża Różanki
Warta Słońsk
3:4
Polonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice
3:1
KS Pogoń Krzeszyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Toroma Torzym
0:1
Błękitni Dobiegniew
Stal Sulęcin
1:0
Juwenia Boczów
Zjednoczeni Przytoczna
1:2
Warta Słońsk
Polonia Lipki Wielkie
5:1
Odra Górzyca
LZS Bobrówko
0:1
Spartak Deszczno
Iskra Janczewo
2:1
Polonia Słubice
KS Pogoń Krzeszyce
1:6
GKP Pszczew
Róża Różanki
1:0
Kasztelania Santok
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Górzyca
5:2
Zjednoczeni Przytoczna
Róża Różanki
1:1
Spartak Deszczno
Stal Sulęcin
2:1
Toroma Torzym
Błękitni Dobiegniew
1:2
Polonia Lipki Wielkie
Warta Słońsk
6:2
LZS Bobrówko
Juwenia Boczów
2:3
Iskra Janczewo
Polonia Słubice
0:2
GKP Pszczew
Kasztelania Santok
0:0
KS Pogoń Krzeszyce
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Przytoczna
2:1
Błękitni Dobiegniew
Stal Sulęcin
0:2
Polonia Lipki Wielkie
LZS Bobrówko
3:2
Odra Górzyca
Iskra Janczewo
2:1
GKP Pszczew
Toroma Torzym
2:1
Juwenia Boczów
Róża Różanki
1:2
Warta Słońsk
KS Pogoń Krzeszyce
0:6
Spartak Deszczno
Polonia Słubice
1:2
Kasztelania Santok
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Słońsk
3:1
KS Pogoń Krzeszyce
Stal Sulęcin
9:1
Zjednoczeni Przytoczna
Juwenia Boczów
1:1
Polonia Lipki Wielkie
Toroma Torzym
0:3
Iskra Janczewo
Odra Górzyca
5:1
Róża Różanki
Spartak Deszczno
4:1
Polonia Słubice
Kasztelania Santok
5:1
GKP Pszczew
Błękitni Dobiegniew
3:1
LZS Bobrówko
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
2:2
Spartak Deszczno
Polonia Lipki Wielkie
4:3
Toroma Torzym
LZS Bobrówko
2:2
Stal Sulęcin
KS Pogoń Krzeszyce
0:8
Odra Górzyca
Polonia Słubice
0:4
Warta Słońsk
Zjednoczeni Przytoczna
4:2
Juwenia Boczów
Róża Różanki
2:2
Błękitni Dobiegniew
Iskra Janczewo
2:2
Kasztelania Santok
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Górzyca
7:0
Polonia Słubice
Błękitni Dobiegniew
6:2
KS Pogoń Krzeszyce
Polonia Lipki Wielkie
2:2
Iskra Janczewo
Stal Sulęcin
3:1
Róża Różanki
Juwenia Boczów
1:2
LZS Bobrówko
Toroma Torzym
1:4
Zjednoczeni Przytoczna
Spartak Deszczno
2:1
Kasztelania Santok
GKP Pszczew
2:3
Warta Słońsk
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Przytoczna
3:1
Polonia Lipki Wielkie
LZS Bobrówko
1:2
Toroma Torzym
Iskra Janczewo
0:0
Spartak Deszczno
Kasztelania Santok
4:1
Warta Słońsk
GKP Pszczew
4:1
Odra Górzyca
KS Pogoń Krzeszyce
0:6
Stal Sulęcin
Róża Różanki
6:0
Juwenia Boczów
Polonia Słubice
2:4
Błękitni Dobiegniew
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
4:1
LZS Bobrówko
Zjednoczeni Przytoczna
2:0
Iskra Janczewo
Juwenia Boczów
3:2
KS Pogoń Krzeszyce
Toroma Torzym
1:5
Róża Różanki
Stal Sulęcin
8:0
Polonia Słubice
GKP Pszczew
2:2
Błękitni Dobiegniew
Odra Górzyca
3:7
Kasztelania Santok
Warta Słońsk
3:2
Spartak Deszczno
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrówko
0:0
Zjednoczeni Przytoczna
Iskra Janczewo
1:5
Warta Słońsk
Spartak Deszczno
2:1
Odra Górzyca
Kasztelania Santok
4:1
Błękitni Dobiegniew
GKP Pszczew
0:1
Stal Sulęcin
KS Pogoń Krzeszyce
0:3
Toroma Torzym
Róża Różanki
0:2
Polonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice
3:2
Juwenia Boczów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Górzyca
0:4
Warta Słońsk
Zjednoczeni Przytoczna
5:0
Róża Różanki
Błękitni Dobiegniew
3:1
Spartak Deszczno
LZS Bobrówko
4:1
Iskra Janczewo
Stal Sulęcin
0:5
Kasztelania Santok
Toroma Torzym
2:1
Polonia Słubice
GKP Pszczew
7:1
Juwenia Boczów
Polonia Lipki Wielkie
6:3
KS Pogoń Krzeszyce
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Janczewo
8:1
Odra Górzyca
Spartak Deszczno
4:1
Stal Sulęcin
Kasztelania Santok
7:3
Juwenia Boczów
GKP Pszczew
3:0
Toroma Torzym
KS Pogoń Krzeszyce
0:5
Zjednoczeni Przytoczna
Róża Różanki
6:1
LZS Bobrówko
Warta Słońsk
8:2
Błękitni Dobiegniew
Polonia Słubice
2:0
Polonia Lipki Wielkie
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
1:3
Polonia Lipki Wielkie
Zjednoczeni Przytoczna
4:2
Polonia Słubice
Róża Różanki
0:1
Iskra Janczewo
LZS Bobrówko
9:0
KS Pogoń Krzeszyce
Stal Sulęcin
0:6
Warta Słońsk
Juwenia Boczów
2:7
Spartak Deszczno
Toroma Torzym
1:4
Kasztelania Santok
Błękitni Dobiegniew
5:3
Odra Górzyca
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania Santok
6:0
Polonia Lipki Wielkie
GKP Pszczew
1:1
Zjednoczeni Przytoczna
Warta Słońsk
3:0
Juwenia Boczów
Iskra Janczewo
0:5
Błękitni Dobiegniew
KS Pogoń Krzeszyce
0:6
Róża Różanki
Polonia Słubice
1:2
LZS Bobrówko
Odra Górzyca
0:3
Stal Sulęcin
Spartak Deszczno
2:3
Toroma Torzym
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?