Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrówko
0:1
Warta Słońsk
Odra Górzyca
1:1
Iskra Janczewo
Spartak Deszczno
4:2
Kasztelania Santok
GKS Bledzew
1:3
Meprozet Stare Kurowo
Radowiak Drezdenko
1:7
MKS Orzeł Międzyrzecz
Warta Gorzów Wielkopolski
0:3
Polonia Lipki Wielkie
Błękitni Dobiegniew
0:2
GKP Pszczew
Spójnia II Ośno Lubuskie
1:0
Toroma Torzym
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Meprozet Stare Kurowo
1:1
Iskra Janczewo
Polonia Lipki Wielkie
6:2
Odra Górzyca
Warta Słońsk
1:4
Spartak Deszczno
Kasztelania Santok
6:2
Błękitni Dobiegniew
Toroma Torzym
2:4
GKP Pszczew
GKS Bledzew
4:2
LZS Bobrówko
Spójnia II Ośno Lubuskie
1:1
Radowiak Drezdenko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrówko
3:2
Meprozet Stare Kurowo
Spartak Deszczno
2:1
GKS Bledzew
Kasztelania Santok
1:0
Toroma Torzym
Radowiak Drezdenko
0:4
GKP Pszczew
Warta Gorzów Wielkopolski
2:1
Spójnia II Ośno Lubuskie
Błękitni Dobiegniew
0:3
Warta Słońsk
Iskra Janczewo
1:0
Polonia Lipki Wielkie
Odra Górzyca
4:5
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:0
Iskra Janczewo
LZS Bobrówko
2:1
Spartak Deszczno
Kasztelania Santok
3:0
Radowiak Drezdenko
GKS Bledzew
3:0*
Błękitni Dobiegniew
Warta Gorzów Wielkopolski
4:3
GKP Pszczew
Meprozet Stare Kurowo
3:0*
Polonia Lipki Wielkie
Warta Słońsk
6:0
Toroma Torzym
Spójnia II Ośno Lubuskie
1:4
Odra Górzyca
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
6:3
MKS Orzeł Międzyrzecz
Iskra Janczewo
2:2
Spójnia II Ośno Lubuskie
Toroma Torzym
3:2
GKS Bledzew
Odra Górzyca
1:4
GKP Pszczew
Spartak Deszczno
2:2
Meprozet Stare Kurowo
Błękitni Dobiegniew
2:5
LZS Bobrówko
Radowiak Drezdenko
1:4
Warta Słońsk
Warta Gorzów Wielkopolski
0:0
Kasztelania Santok
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Janczewo
3:0*
GKP Pszczew
Kasztelania Santok
3:0*
Odra Górzyca
Spójnia II Ośno Lubuskie
3:2
Polonia Lipki Wielkie
Meprozet Stare Kurowo
0:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
LZS Bobrówko
5:0
Toroma Torzym
GKS Bledzew
3:3
Radowiak Drezdenko
Spartak Deszczno
5:1
Błękitni Dobiegniew
Warta Słońsk
6:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
6:0
Spójnia II Ośno Lubuskie
Radowiak Drezdenko
2:1
LZS Bobrówko
Polonia Lipki Wielkie
3:0
GKP Pszczew
Iskra Janczewo
2:5
Kasztelania Santok
Toroma Torzym
0:6
Spartak Deszczno
Odra Górzyca
2:4
Warta Słońsk
Błękitni Dobiegniew
2:3
Meprozet Stare Kurowo
Warta Gorzów Wielkopolski
0:1
GKS Bledzew
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania Santok
4:2
Polonia Lipki Wielkie
Meprozet Stare Kurowo
2:0
Spójnia II Ośno Lubuskie
LZS Bobrówko
7:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Spartak Deszczno
3:2
Radowiak Drezdenko
Błękitni Dobiegniew
2:2
Toroma Torzym
GKS Bledzew
5:0
Odra Górzyca
MKS Orzeł Międzyrzecz
2:0
GKP Pszczew
Warta Słońsk
5:0
Iskra Janczewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:0
Kasztelania Santok
Polonia Lipki Wielkie
0:3*
Warta Słońsk
Toroma Torzym
2:3
Meprozet Stare Kurowo
Odra Górzyca
1:1
LZS Bobrówko
Radowiak Drezdenko
4:0
Błękitni Dobiegniew
Warta Gorzów Wielkopolski
3:3
Spartak Deszczno
Iskra Janczewo
1:1
GKS Bledzew
Spójnia II Ośno Lubuskie
2:3
GKP Pszczew
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrówko
2:0
Iskra Janczewo
Toroma Torzym
2:2
Radowiak Drezdenko
Spartak Deszczno
5:2
Odra Górzyca
Kasztelania Santok
6:1
Spójnia II Ośno Lubuskie
GKS Bledzew
2:0
Polonia Lipki Wielkie
Meprozet Stare Kurowo
4:1
GKP Pszczew
Warta Słońsk
6:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Błękitni Dobiegniew
0:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Górzyca
7:3
Błękitni Dobiegniew
MKS Orzeł Międzyrzecz
2:0
GKS Bledzew
Kasztelania Santok
1:2
GKP Pszczew
Radowiak Drezdenko
0:3
Meprozet Stare Kurowo
Warta Gorzów Wielkopolski
1:1
Toroma Torzym
Polonia Lipki Wielkie
2:2
LZS Bobrówko
Iskra Janczewo
1:5
Spartak Deszczno
Spójnia II Ośno Lubuskie
1:3
Warta Słońsk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrówko
5:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Spartak Deszczno
1:1
Polonia Lipki Wielkie
Błękitni Dobiegniew
2:0
Iskra Janczewo
GKS Bledzew
4:1
Spójnia II Ośno Lubuskie
Radowiak Drezdenko
0:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Toroma Torzym
3:5
Odra Górzyca
Meprozet Stare Kurowo
2:0
Kasztelania Santok
Warta Słońsk
4:2
GKP Pszczew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Górzyca
5:4
Radowiak Drezdenko
Warta Gorzów Wielkopolski
0:4
Meprozet Stare Kurowo
Polonia Lipki Wielkie
3:2
Błękitni Dobiegniew
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:2
Spartak Deszczno
LZS Bobrówko
5:3
Spójnia II Ośno Lubuskie
GKS Bledzew
1:3
GKP Pszczew
Kasztelania Santok
3:2
Warta Słońsk
Iskra Janczewo
3:0
Toroma Torzym
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrówko
1:0
GKP Pszczew
Spartak Deszczno
4:0
Spójnia II Ośno Lubuskie
Błękitni Dobiegniew
0:3
MKS Orzeł Międzyrzecz
GKS Bledzew
2:3
Kasztelania Santok
Radowiak Drezdenko
3:0
Iskra Janczewo
Warta Gorzów Wielkopolski
2:3
Odra Górzyca
Toroma Torzym
2:5
Polonia Lipki Wielkie
Meprozet Stare Kurowo
4:3
Warta Słońsk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Górzyca
6:0
Meprozet Stare Kurowo
MKS Orzeł Międzyrzecz
11:1
Toroma Torzym
Polonia Lipki Wielkie
2:1
Radowiak Drezdenko
Iskra Janczewo
1:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Spartak Deszczno
3:1
GKP Pszczew
Kasztelania Santok
1:0
LZS Bobrówko
Spójnia II Ośno Lubuskie
5:0
Błękitni Dobiegniew
Warta Słońsk
2:0
GKS Bledzew
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:1
Radowiak Drezdenko
Meprozet Stare Kurowo
2:1
GKS Bledzew
GKP Pszczew
2:2
Błękitni Dobiegniew
Polonia Lipki Wielkie
4:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Warta Słońsk
1:2
LZS Bobrówko
Toroma Torzym
6:1
Spójnia II Ośno Lubuskie
Kasztelania Santok
2:1
Spartak Deszczno
Iskra Janczewo
2:2
Odra Górzyca
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Górzyca
4:3
Polonia Lipki Wielkie
GKP Pszczew
2:1
Toroma Torzym
Iskra Janczewo
1:3
Meprozet Stare Kurowo
Spartak Deszczno
2:2
Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko
5:2
Spójnia II Ośno Lubuskie
Warta Gorzów Wielkopolski
2:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
LZS Bobrówko
0:0
GKS Bledzew
Błękitni Dobiegniew
1:4
Kasztelania Santok
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
6:2
Odra Górzyca
Meprozet Stare Kurowo
2:2
LZS Bobrówko
GKP Pszczew
3:2
Radowiak Drezdenko
Polonia Lipki Wielkie
0:2
Iskra Janczewo
Warta Słońsk
3:1
Błękitni Dobiegniew
Toroma Torzym
1:3
Kasztelania Santok
GKS Bledzew
4:1
Spartak Deszczno
Spójnia II Ośno Lubuskie
1:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
1:1
Meprozet Stare Kurowo
Iskra Janczewo
1:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Toroma Torzym
2:4
Warta Słońsk
Spartak Deszczno
5:1
LZS Bobrówko
Błękitni Dobiegniew
2:2
GKS Bledzew
Radowiak Drezdenko
0:3
Kasztelania Santok
Odra Górzyca
1:2
Spójnia II Ośno Lubuskie
GKP Pszczew
1:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:3
Polonia Lipki Wielkie
Warta Słońsk
2:5
Radowiak Drezdenko
LZS Bobrówko
2:0
Błękitni Dobiegniew
Kasztelania Santok
2:0
Warta Gorzów Wielkopolski
GKS Bledzew
2:1
Toroma Torzym
Spójnia II Ośno Lubuskie
4:2
Iskra Janczewo
Meprozet Stare Kurowo
0:1
Spartak Deszczno
GKP Pszczew
4:3
Odra Górzyca
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
2:2
Iskra Janczewo
Polonia Lipki Wielkie
1:1
Spójnia II Ośno Lubuskie
Odra Górzyca
3:2
Kasztelania Santok
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:2
Meprozet Stare Kurowo
Toroma Torzym
6:2
LZS Bobrówko
Błękitni Dobiegniew
1:3
Spartak Deszczno
Radowiak Drezdenko
0:4
GKS Bledzew
Warta Gorzów Wielkopolski
0:4
Warta Słońsk
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Meprozet Stare Kurowo
2:0
Błękitni Dobiegniew
GKP Pszczew
2:2
Polonia Lipki Wielkie
Warta Słońsk
1:0
Odra Górzyca
LZS Bobrówko
3:2
Radowiak Drezdenko
Spartak Deszczno
4:2
Toroma Torzym
Kasztelania Santok
4:0
Iskra Janczewo
GKS Bledzew
0:3*
Warta Gorzów Wielkopolski
Spójnia II Ośno Lubuskie
0:5
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Górzyca
2:2
GKS Bledzew
GKP Pszczew
1:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Iskra Janczewo
0:4
Warta Słońsk
Warta Gorzów Wielkopolski
1:2
LZS Bobrówko
Toroma Torzym
3:0*
Błękitni Dobiegniew
Radowiak Drezdenko
3:3
Spartak Deszczno
Spójnia II Ośno Lubuskie
2:1
Meprozet Stare Kurowo
Polonia Lipki Wielkie
0:4
Kasztelania Santok
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Dobiegniew
1:2
Radowiak Drezdenko
Meprozet Stare Kurowo
1:0
Toroma Torzym
Spartak Deszczno
0:3*
Warta Gorzów Wielkopolski
Kasztelania Santok
6:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
GKS Bledzew
6:0
Iskra Janczewo
GKP Pszczew
5:0
Spójnia II Ośno Lubuskie
Warta Słońsk
4:2
Polonia Lipki Wielkie
LZS Bobrówko
0:1
Odra Górzyca
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
0:6
Warta Słońsk
GKP Pszczew
2:0
Meprozet Stare Kurowo
Polonia Lipki Wielkie
3:2
GKS Bledzew
Iskra Janczewo
2:0
LZS Bobrówko
Odra Górzyca
4:2
Spartak Deszczno
Spójnia II Ośno Lubuskie
2:5
Kasztelania Santok
Radowiak Drezdenko
2:2
Toroma Torzym
Warta Gorzów Wielkopolski
2:1
Błękitni Dobiegniew
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Meprozet Stare Kurowo
1:2
Radowiak Drezdenko
GKP Pszczew
3:2
Kasztelania Santok
Warta Słońsk
3:2
Spójnia II Ośno Lubuskie
LZS Bobrówko
1:2
Polonia Lipki Wielkie
Toroma Torzym
0:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Spartak Deszczno
2:0
Iskra Janczewo
GKS Bledzew
2:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Błękitni Dobiegniew
5:6
Odra Górzyca
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia II Ośno Lubuskie
3:4
GKS Bledzew
MKS Orzeł Międzyrzecz
4:2
LZS Bobrówko
GKP Pszczew
1:3
Warta Słońsk
Polonia Lipki Wielkie
0:7
Spartak Deszczno
Iskra Janczewo
5:4
Błękitni Dobiegniew
Odra Górzyca
4:0
Toroma Torzym
Kasztelania Santok
2:1
Meprozet Stare Kurowo
Warta Gorzów Wielkopolski
3:2
Radowiak Drezdenko
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
2:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Meprozet Stare Kurowo
0:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Toroma Torzym
0:3
Iskra Janczewo
Błękitni Dobiegniew
3:0
Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko
2:3
Odra Górzyca
GKP Pszczew
1:0
GKS Bledzew
Warta Słońsk
1:1
Kasztelania Santok
Spójnia II Ośno Lubuskie
2:1
LZS Bobrówko
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:0*
Błękitni Dobiegniew
GKP Pszczew
0:2
LZS Bobrówko
Polonia Lipki Wielkie
3:2
Toroma Torzym
Warta Słońsk
0:1
Meprozet Stare Kurowo
Iskra Janczewo
1:4
Radowiak Drezdenko
Odra Górzyca
5:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Kasztelania Santok
3:2
GKS Bledzew
Spójnia II Ośno Lubuskie
4:5
Spartak Deszczno
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Meprozet Stare Kurowo
1:4
Odra Górzyca
GKP Pszczew
3:0
Spartak Deszczno
LZS Bobrówko
1:5
Kasztelania Santok
Toroma Torzym
1:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Błękitni Dobiegniew
8:1
Spójnia II Ośno Lubuskie
GKS Bledzew
2:1
Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko
4:5
Polonia Lipki Wielkie
Warta Gorzów Wielkopolski
4:1
Iskra Janczewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?