Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Słońsk
Pauza
Warta Gorzów Wielkopolski
4:2
Polonia Lipki Wielkie
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kasztelania Santok
2:1
Radowiak Drezdenko
TS Celuloza Kostrzyn
1:3
Budowlani Murzynowo
Błękitni Lubno
1:2
Toroma Torzym
Róża Różanki
1:1
Spartak Deszczno
GKP Pszczew
2:9
Lubuszanin Drezdenko
Zjednoczeni Przytoczna
2:1
Piast Karnin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Radowiak Drezdenko
Pauza
Piast Karnin
5:1
Róża Różanki
Polonia Lipki Wielkie
5:0
Zjednoczeni Przytoczna
Spartak Deszczno
5:6
TS Celuloza Kostrzyn
MKS Orzeł Międzyrzecz
5:0
Błękitni Lubno
Budowlani Murzynowo
3:2
GKP Pszczew
Warta Słońsk
3:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Toroma Torzym
2:3
Kasztelania Santok
Lubuszanin Drezdenko
2:2
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Gorzów Wielkopolski
Pauza
Radowiak Drezdenko
3:3
Toroma Torzym
Zjednoczeni Przytoczna
0:4
Warta Słońsk
Róża Różanki
0:3*
Polonia Lipki Wielkie
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:10
Budowlani Murzynowo
TS Celuloza Kostrzyn
2:1
Piast Karnin
Błękitni Lubno
0:7
Lubuszanin Drezdenko
GKP Pszczew
3:2
Spartak Deszczno
Kasztelania Santok
0:3
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Toroma Torzym
Pauza
Spartak Deszczno
4:1
Łucznik Strzelce Krajeńskie
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:0
Radowiak Drezdenko
Lubuszanin Drezdenko
2:1
Kasztelania Santok
Warta Słońsk
2:0
Róża Różanki
Piast Karnin
7:2
GKP Pszczew
Polonia Lipki Wielkie
3:4
TS Celuloza Kostrzyn
Warta Gorzów Wielkopolski
5:0
Zjednoczeni Przytoczna
Budowlani Murzynowo
7:0
Błękitni Lubno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Przytoczna
Pauza
Kasztelania Santok
0:7
Budowlani Murzynowo
Toroma Torzym
1:5
MKS Orzeł Międzyrzecz
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:2
Piast Karnin
GKP Pszczew
5:2
Polonia Lipki Wielkie
Róża Różanki
0:5
Warta Gorzów Wielkopolski
Błękitni Lubno
1:3
Spartak Deszczno
Radowiak Drezdenko
1:2
Lubuszanin Drezdenko
TS Celuloza Kostrzyn
1:2
Warta Słońsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
Pauza
Spartak Deszczno
3:1
Kasztelania Santok
Lubuszanin Drezdenko
4:0
Toroma Torzym
Polonia Lipki Wielkie
2:2
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Zjednoczeni Przytoczna
4:1
Róża Różanki
Warta Słońsk
4:1
GKP Pszczew
Warta Gorzów Wielkopolski
5:4
TS Celuloza Kostrzyn
Piast Karnin
2:0
Błękitni Lubno
Budowlani Murzynowo
4:0
Radowiak Drezdenko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Róża Różanki
Pauza
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:3
Lubuszanin Drezdenko
Kasztelania Santok
1:1
Piast Karnin
Radowiak Drezdenko
3:3
Spartak Deszczno
TS Celuloza Kostrzyn
3:1
Zjednoczeni Przytoczna
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:1
Warta Słońsk
Toroma Torzym
0:7
Budowlani Murzynowo
GKP Pszczew
1:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Błękitni Lubno
0:1
Polonia Lipki Wielkie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
Pauza
Spartak Deszczno
4:4
Toroma Torzym
Zjednoczeni Przytoczna
1:4
GKP Pszczew
Polonia Lipki Wielkie
1:0
Kasztelania Santok
Warta Słońsk
0:0
Błękitni Lubno
Warta Gorzów Wielkopolski
16:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Budowlani Murzynowo
2:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
Piast Karnin
0:0
Radowiak Drezdenko
Róża Różanki
1:3
TS Celuloza Kostrzyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Celuloza Kostrzyn
Pauza
Błękitni Lubno
0:7
Warta Gorzów Wielkopolski
MKS Orzeł Międzyrzecz
2:3
Spartak Deszczno
Lubuszanin Drezdenko
1:1
Budowlani Murzynowo
Łucznik Strzelce Krajeńskie
2:1
Zjednoczeni Przytoczna
Kasztelania Santok
0:3
Warta Słońsk
GKP Pszczew
0:7
Róża Różanki
Toroma Torzym
0:2
Piast Karnin
Radowiak Drezdenko
0:5
Polonia Lipki Wielkie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
6:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
Spartak Deszczno
3:2
Lubuszanin Drezdenko
Zjednoczeni Przytoczna
2:0
Błękitni Lubno
Róża Różanki
3:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
TS Celuloza Kostrzyn
1:0
GKP Pszczew
Warta Słońsk
5:0
Radowiak Drezdenko
Warta Gorzów Wielkopolski
7:1
Kasztelania Santok
Polonia Lipki Wielkie
2:11
Toroma Torzym
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Pszczew
Pauza
Budowlani Murzynowo
7:0
Spartak Deszczno
Radowiak Drezdenko
1:1
Warta Gorzów Wielkopolski
MKS Orzeł Międzyrzecz
2:1
Polonia Lipki Wielkie
Lubuszanin Drezdenko
1:1
Piast Karnin
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:7
TS Celuloza Kostrzyn
Kasztelania Santok
4:1
Zjednoczeni Przytoczna
Toroma Torzym
3:0
Warta Słońsk
Błękitni Lubno
0:1
Róża Różanki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
Pauza
Piast Karnin
1:1
Budowlani Murzynowo
Zjednoczeni Przytoczna
1:0
Radowiak Drezdenko
Polonia Lipki Wielkie
0:8
Lubuszanin Drezdenko
TS Celuloza Kostrzyn
4:1
Błękitni Lubno
Warta Słońsk
0:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
Warta Gorzów Wielkopolski
11:0
Toroma Torzym
GKP Pszczew
4:1
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Róża Różanki
4:0
Kasztelania Santok
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Pauza
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Spartak Deszczno
0:7
Piast Karnin
Radowiak Drezdenko
0:1
Róża Różanki
Kasztelania Santok
4:5
TS Celuloza Kostrzyn
Budowlani Murzynowo
6:1
Polonia Lipki Wielkie
Toroma Torzym
2:1
Zjednoczeni Przytoczna
Lubuszanin Drezdenko
2:3
Warta Słońsk
Błękitni Lubno
1:3
GKP Pszczew
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
Pauza
Łucznik Strzelce Krajeńskie
4:2
Błękitni Lubno
Polonia Lipki Wielkie
3:3
Spartak Deszczno
Warta Słońsk
0:1
Budowlani Murzynowo
TS Celuloza Kostrzyn
4:0
Radowiak Drezdenko
Warta Gorzów Wielkopolski
0:1
Lubuszanin Drezdenko
GKP Pszczew
2:3
Kasztelania Santok
Róża Różanki
6:2
Toroma Torzym
Zjednoczeni Przytoczna
2:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Lubno
Pauza
MKS Orzeł Międzyrzecz
0:2
Róża Różanki
Piast Karnin
3:1
Polonia Lipki Wielkie
Lubuszanin Drezdenko
1:1
Zjednoczeni Przytoczna
Toroma Torzym
1:1
TS Celuloza Kostrzyn
Budowlani Murzynowo
2:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Radowiak Drezdenko
6:1
GKP Pszczew
Kasztelania Santok
2:4
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Spartak Deszczno
3:8
Warta Słońsk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
Pauza
Łucznik Strzelce Krajeńskie
4:2
Radowiak Drezdenko
Zjednoczeni Przytoczna
1:4
Budowlani Murzynowo
TS Celuloza Kostrzyn
4:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Warta Gorzów Wielkopolski
11:0
Spartak Deszczno
Róża Różanki
4:1
Lubuszanin Drezdenko
GKP Pszczew
1:2
Toroma Torzym
Błękitni Lubno
2:3
Kasztelania Santok
Warta Słońsk
1:0
Piast Karnin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania Santok
Pauza
Lubuszanin Drezdenko
0:1
TS Celuloza Kostrzyn
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:1
GKP Pszczew
Piast Karnin
1:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Spartak Deszczno
1:3
Zjednoczeni Przytoczna
Budowlani Murzynowo
2:0
Róża Różanki
Radowiak Drezdenko
3:1
Błękitni Lubno
Polonia Lipki Wielkie
1:6
Warta Słońsk
Toroma Torzym
2:2
Łucznik Strzelce Krajeńskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości