Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bledzew
1:7
Warta Gorzów Wielkopolski
Spartak Deszczno
1:1
Radowiak Drezdenko
LZS Bobrówko
2:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Toroma Torzym
4:1
Warta Słońsk
Polonia Lipki Wielkie
2:3
Zjednoczeni Przytoczna
Róża Różanki
1:1
Kasztelania Santok
Pionier Zwierzyn
3:2
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Polonia Słubice
4:1
Stal Sulęcin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Gorzów Wielkopolski
3:0
LZS Bobrówko
MKS Orzeł Międzyrzecz
10:1
Polonia Lipki Wielkie
Zjednoczeni Przytoczna
2:0
Stal Sulęcin
Warta Słońsk
1:1
Radowiak Drezdenko
Toroma Torzym
5:1
Róża Różanki
Polonia Słubice
1:2
Spartak Deszczno
Kasztelania Santok
0:1
Pionier Zwierzyn
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
3:2
GKS Bledzew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
1:6
Zjednoczeni Przytoczna
Stal Sulęcin
2:5
MKS Orzeł Międzyrzecz
LZS Bobrówko
5:1
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Polonia Lipki Wielkie
3:3
Warta Gorzów Wielkopolski
Radowiak Drezdenko
2:3
Polonia Słubice
GKS Bledzew
2:0
Kasztelania Santok
Róża Różanki
0:2
Warta Słońsk
Pionier Zwierzyn
1:2
Toroma Torzym
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Słońsk
3:0*
Polonia Słubice
Spartak Deszczno
4:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Toroma Torzym
6:1
GKS Bledzew
Zjednoczeni Przytoczna
5:1
Radowiak Drezdenko
Kasztelania Santok
0:4
LZS Bobrówko
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
2:0
Polonia Lipki Wielkie
Warta Gorzów Wielkopolski
3:0
Stal Sulęcin
Róża Różanki
0:0
Pionier Zwierzyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
1:0
Warta Gorzów Wielkopolski
LZS Bobrówko
7:0
Toroma Torzym
Polonia Słubice
2:4
Zjednoczeni Przytoczna
GKS Bledzew
4:1
Róża Różanki
Polonia Lipki Wielkie
4:0
Kasztelania Santok
Stal Sulęcin
2:2
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Radowiak Drezdenko
1:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Pionier Zwierzyn
3:7
Warta Słońsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Słońsk
3:1
Zjednoczeni Przytoczna
Warta Gorzów Wielkopolski
2:1
Radowiak Drezdenko
MKS Orzeł Międzyrzecz
5:3
Polonia Słubice
Toroma Torzym
6:0
Polonia Lipki Wielkie
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
1:1
Spartak Deszczno
Kasztelania Santok
1:5
Stal Sulęcin
Róża Różanki
2:5
LZS Bobrówko
Pionier Zwierzyn
1:5
GKS Bledzew
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
3:1
Kasztelania Santok
Zjednoczeni Przytoczna
2:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
LZS Bobrówko
1:0
Pionier Zwierzyn
Polonia Lipki Wielkie
4:2
Róża Różanki
Stal Sulęcin
3:1
Toroma Torzym
Radowiak Drezdenko
3:2
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Polonia Słubice
0:1
Warta Gorzów Wielkopolski
GKS Bledzew
0:2
Warta Słońsk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania Santok
0:1
Radowiak Drezdenko
Toroma Torzym
0:1
Spartak Deszczno
Róża Różanki
1:7
Stal Sulęcin
GKS Bledzew
0:3
LZS Bobrówko
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
1:1
Polonia Słubice
Warta Gorzów Wielkopolski
6:1
Zjednoczeni Przytoczna
Warta Słońsk
1:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Pionier Zwierzyn
2:4
Polonia Lipki Wielkie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
5:3
Róża Różanki
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Lipki Wielkie
1:5
GKS Bledzew
LZS Bobrówko
2:2
Warta Słońsk
Zjednoczeni Przytoczna
2:0
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Stal Sulęcin
7:0
Pionier Zwierzyn
Polonia Słubice
2:0
Kasztelania Santok
Radowiak Drezdenko
1:2
Toroma Torzym
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Słońsk
2:0
Warta Gorzów Wielkopolski
LZS Bobrówko
4:3
Polonia Lipki Wielkie
GKS Bledzew
2:1
Stal Sulęcin
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
3:6
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kasztelania Santok
0:2
Zjednoczeni Przytoczna
Róża Różanki
4:2
Radowiak Drezdenko
Toroma Torzym
2:6
Polonia Słubice
Pionier Zwierzyn
4:2
Spartak Deszczno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
2:1
GKS Bledzew
Polonia Lipki Wielkie
1:4
Warta Słońsk
MKS Orzeł Międzyrzecz
7:1
Kasztelania Santok
Zjednoczeni Przytoczna
1:0
Toroma Torzym
Stal Sulęcin
2:0
LZS Bobrówko
Polonia Słubice
4:0
Róża Różanki
Radowiak Drezdenko
3:1
Pionier Zwierzyn
Warta Gorzów Wielkopolski
4:1
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
2:1
Stal Sulęcin
LZS Bobrówko
1:1
Spartak Deszczno
Toroma Torzym
5:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
GKS Bledzew
6:2
Radowiak Drezdenko
Kasztelania Santok
0:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Róża Różanki
4:5
Zjednoczeni Przytoczna
Warta Słońsk
12:1
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Pionier Zwierzyn
1:8
Polonia Słubice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Słubice
3:1
GKS Bledzew
Spartak Deszczno
3:1
Polonia Lipki Wielkie
MKS Orzeł Międzyrzecz
4:1
Róża Różanki
Zjednoczeni Przytoczna
5:0
Pionier Zwierzyn
Stal Sulęcin
1:3
Warta Słońsk
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
3:1
Kasztelania Santok
Radowiak Drezdenko
2:1
LZS Bobrówko
Warta Gorzów Wielkopolski
0:0
Toroma Torzym
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bobrówko
2:5
Polonia Słubice
Toroma Torzym
6:1
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
GKS Bledzew
0:1
Zjednoczeni Przytoczna
Stal Sulęcin
1:3
Spartak Deszczno
Polonia Lipki Wielkie
2:4
Radowiak Drezdenko
Róża Różanki
1:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Warta Słońsk
7:1
Kasztelania Santok
Pionier Zwierzyn
0:5
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
5:1
GKS Bledzew
Polonia Słubice
5:2
Polonia Lipki Wielkie
Spartak Deszczno
1:3
Warta Słońsk
Warta Gorzów Wielkopolski
10:0
Pionier Zwierzyn
Zjednoczeni Przytoczna
1:1
LZS Bobrówko
Kasztelania Santok
1:4
Toroma Torzym
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
4:1
Róża Różanki
Radowiak Drezdenko
4:4
Stal Sulęcin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Przytoczna
4:0
Polonia Lipki Wielkie
Kasztelania Santok
1:5
Róża Różanki
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
2:1
Pionier Zwierzyn
Stal Sulęcin
1:4
Polonia Słubice
Radowiak Drezdenko
0:3
Spartak Deszczno
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:1
LZS Bobrówko
Warta Gorzów Wielkopolski
0:1
GKS Bledzew
Warta Słońsk
5:1
Toroma Torzym
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
1:4
MKS Orzeł Międzyrzecz
Spartak Deszczno
1:1
Polonia Słubice
LZS Bobrówko
1:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Stal Sulęcin
1:1
Zjednoczeni Przytoczna
GKS Bledzew
2:0
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Radowiak Drezdenko
1:5
Warta Słońsk
Pionier Zwierzyn
0:4
Kasztelania Santok
Róża Różanki
1:2
Toroma Torzym
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Przytoczna
4:1
Spartak Deszczno
Kasztelania Santok
0:0
GKS Bledzew
Warta Gorzów Wielkopolski
3:0
Polonia Lipki Wielkie
Toroma Torzym
6:0
Pionier Zwierzyn
MKS Orzeł Międzyrzecz
4:1
Stal Sulęcin
Polonia Słubice
6:3
Radowiak Drezdenko
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
0:1
LZS Bobrówko
Warta Słońsk
4:0
Róża Różanki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
4:2
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
LZS Bobrówko
3:2
Kasztelania Santok
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:2
Spartak Deszczno
Polonia Słubice
3:0
Warta Słońsk
GKS Bledzew
2:1
Toroma Torzym
Stal Sulęcin
1:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Pionier Zwierzyn
5:1
Róża Różanki
Radowiak Drezdenko
2:1
Zjednoczeni Przytoczna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Słońsk
4:3
Pionier Zwierzyn
Kasztelania Santok
2:4
Polonia Lipki Wielkie
Warta Gorzów Wielkopolski
2:2
Spartak Deszczno
Zjednoczeni Przytoczna
1:1
Polonia Słubice
MKS Orzeł Międzyrzecz
5:1
Radowiak Drezdenko
Toroma Torzym
3:3
LZS Bobrówko
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
1:2
Stal Sulęcin
Róża Różanki
3:1
GKS Bledzew
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
1:1
Toroma Torzym
Spartak Deszczno
4:3
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Zjednoczeni Przytoczna
2:2
Warta Słońsk
LZS Bobrówko
4:4
Róża Różanki
Polonia Słubice
2:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
GKS Bledzew
6:0
Pionier Zwierzyn
Stal Sulęcin
2:3
Kasztelania Santok
Radowiak Drezdenko
1:3
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Gorzów Wielkopolski
3:2
Polonia Słubice
Warta Słońsk
3:0
GKS Bledzew
Kasztelania Santok
1:3
Spartak Deszczno
MKS Orzeł Międzyrzecz
5:1
Zjednoczeni Przytoczna
Toroma Torzym
1:2
Stal Sulęcin
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
3:0
Radowiak Drezdenko
Pionier Zwierzyn
0:7
LZS Bobrówko
Róża Różanki
3:3
Polonia Lipki Wielkie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
4:3
Warta Słońsk
Zjednoczeni Przytoczna
1:2
Warta Gorzów Wielkopolski
LZS Bobrówko
1:2
GKS Bledzew
Polonia Słubice
5:1
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Polonia Lipki Wielkie
4:1
Pionier Zwierzyn
Stal Sulęcin
4:1
Róża Różanki
Radowiak Drezdenko
2:2
Kasztelania Santok
Spartak Deszczno
1:2
Toroma Torzym
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania Santok
2:0
Polonia Słubice
Toroma Torzym
4:2
Radowiak Drezdenko
GKS Bledzew
0:6
Polonia Lipki Wielkie
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
1:3
Zjednoczeni Przytoczna
Warta Gorzów Wielkopolski
2:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Pionier Zwierzyn
1:5
Stal Sulęcin
Warta Słońsk
0:0
LZS Bobrówko
Róża Różanki
2:0
Spartak Deszczno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
5:2
Pionier Zwierzyn
MKS Orzeł Międzyrzecz
5:4
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Zjednoczeni Przytoczna
4:2
Kasztelania Santok
Stal Sulęcin
4:2
GKS Bledzew
Polonia Słubice
3:3
Toroma Torzym
Radowiak Drezdenko
6:3
Róża Różanki
Warta Gorzów Wielkopolski
3:0
Warta Słońsk
Polonia Lipki Wielkie
3:1
LZS Bobrówko
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania Santok
2:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
LZS Bobrówko
1:2
Stal Sulęcin
Toroma Torzym
5:3
Zjednoczeni Przytoczna
GKS Bledzew
0:2
Spartak Deszczno
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
0:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Pionier Zwierzyn
0:3
Radowiak Drezdenko
Warta Słońsk
2:3
Polonia Lipki Wielkie
Róża Różanki
4:4
Polonia Słubice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
8:0
LZS Bobrówko
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:3
Toroma Torzym
Zjednoczeni Przytoczna
6:1
Róża Różanki
Stal Sulęcin
3:1
Polonia Lipki Wielkie
Polonia Słubice
20:0
Pionier Zwierzyn
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
1:4
Warta Słońsk
Radowiak Drezdenko
4:4
GKS Bledzew
Warta Gorzów Wielkopolski
5:0
Kasztelania Santok
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
4:1
Spartak Deszczno
Kasztelania Santok
7:1
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
LZS Bobrówko
6:3
Radowiak Drezdenko
GKS Bledzew
1:2
Polonia Słubice
Toroma Torzym
1:4
Warta Gorzów Wielkopolski
Pionier Zwierzyn
0:7
Zjednoczeni Przytoczna
Warta Słońsk
2:2
Stal Sulęcin
Róża Różanki
4:3
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania Santok
1:3
Warta Słońsk
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:5
Pionier Zwierzyn
Zjednoczeni Przytoczna
6:3
GKS Bledzew
Polonia Słubice
1:2
LZS Bobrówko
Spartak Deszczno
3:1
Stal Sulęcin
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
1:2
Toroma Torzym
Radowiak Drezdenko
2:5
Polonia Lipki Wielkie
Warta Gorzów Wielkopolski
5:1
Róża Różanki
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
2:3
Polonia Słubice
Toroma Torzym
3:2
Kasztelania Santok
GKS Bledzew
6:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Róża Różanki
5:3
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Warta Słońsk
4:2
Spartak Deszczno
LZS Bobrówko
3:2
Zjednoczeni Przytoczna
Stal Sulęcin
5:0
Radowiak Drezdenko
Pionier Zwierzyn
0:5
Warta Gorzów Wielkopolski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?