Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
2:2
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
Lubuszanin Drezdenko
1:4
UKS 2 Kostrzyn
Stal Sulęcin
2:3
Meprozet Stare Kurowo
Czarni Browar Witnica
3:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sulęcin
2:2
Lubuszanin Drezdenko
UKS 2 Kostrzyn
8:4
Ilanka Rzepin
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
10:2
Czarni Browar Witnica
Meprozet Stare Kurowo
3:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
1:1
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
Lubuszanin Drezdenko
0:0
Meprozet Stare Kurowo
Ilanka Rzepin
9:0
Stal Sulęcin
Czarni Browar Witnica
1:5
UKS 2 Kostrzyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sulęcin
2:1
Czarni Browar Witnica
UKS 2 Kostrzyn
6:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Meprozet Stare Kurowo
7:1
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
Lubuszanin Drezdenko
3:4
Ilanka Rzepin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Browar Witnica
1:2
Lubuszanin Drezdenko
Ilanka Rzepin
4:1
Meprozet Stare Kurowo
Spójnia Ośno Lubuskie
1:5
Stal Sulęcin
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
2:4
UKS 2 Kostrzyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Drezdenko
3:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Ilanka Rzepin
6:1
Czarni Browar Witnica
Stal Sulęcin
6:1
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
Meprozet Stare Kurowo
4:3
UKS 2 Kostrzyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Meprozet Stare Kurowo
8:1
Czarni Browar Witnica
UKS 2 Kostrzyn
3:1
Stal Sulęcin
Spójnia Ośno Lubuskie
4:6
Ilanka Rzepin
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
1:4
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
2:3
Czarni Browar Witnica
UKS 2 Kostrzyn
2:1
Lubuszanin Drezdenko
Meprozet Stare Kurowo
7:0
Stal Sulęcin
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
2:3
Ilanka Rzepin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
0:18
Meprozet Stare Kurowo
Ilanka Rzepin
1:2
UKS 2 Kostrzyn
Lubuszanin Drezdenko
2:3
Stal Sulęcin
Czarni Browar Witnica
0:1
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS 2 Kostrzyn
8:0
Czarni Browar Witnica
Stal Sulęcin
1:1
Ilanka Rzepin
Meprozet Stare Kurowo
1:1
Lubuszanin Drezdenko
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
3:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
1:3
Meprozet Stare Kurowo
Ilanka Rzepin
3:1
Lubuszanin Drezdenko
Czarni Browar Witnica
0:7
Stal Sulęcin
Spójnia Ośno Lubuskie
0:3
UKS 2 Kostrzyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Drezdenko
6:0
Czarni Browar Witnica
Meprozet Stare Kurowo
9:1
Ilanka Rzepin
Stal Sulęcin
8:2
Spójnia Ośno Lubuskie
UKS 2 Kostrzyn
8:2
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Browar Witnica
0:8
Ilanka Rzepin
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
1:1
Stal Sulęcin
Spójnia Ośno Lubuskie
1:12
Lubuszanin Drezdenko
UKS 2 Kostrzyn
3:1
Meprozet Stare Kurowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sulęcin
1:3
UKS 2 Kostrzyn
Czarni Browar Witnica
0:7
Meprozet Stare Kurowo
Lubuszanin Drezdenko
5:0
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
Ilanka Rzepin
5:2
Spójnia Ośno Lubuskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?