Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:4
Stal Sulęcin
Ilanka Rzepin
4:9
Spójnia Ośno Lubuskie
Juwenia Boczów
9:0
Znicz Trzemeszno
Zorza Kowalów
5:2
Warta Słońsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Słońsk
0:12
Ilanka Rzepin
Stal Sulęcin
2:1
Zorza Kowalów
Juwenia Boczów
2:4
U.K.S. Perła Cybinka
Znicz Trzemeszno
0:4
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
6:0
Znicz Trzemeszno
Spójnia Ośno Lubuskie
9:2
Warta Słońsk
Ilanka Rzepin
10:2
Stal Sulęcin
Zorza Kowalów
13:2
Juwenia Boczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
4:3
Zorza Kowalów
Stal Sulęcin
2:5
Spójnia Ośno Lubuskie
Juwenia Boczów
3:5
Ilanka Rzepin
Znicz Trzemeszno
5:6
Warta Słońsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
2:3
Juwenia Boczów
Warta Słońsk
0:4
Stal Sulęcin
Ilanka Rzepin
5:4
U.K.S. Perła Cybinka
Zorza Kowalów
7:1
Znicz Trzemeszno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Juwenia Boczów
2:4
Warta Słońsk
Znicz Trzemeszno
1:5
Stal Sulęcin
Zorza Kowalów
3:3
Ilanka Rzepin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
6:1
Zorza Kowalów
Warta Słońsk
11:2
U.K.S. Perła Cybinka
Ilanka Rzepin
11:1
Znicz Trzemeszno
Stal Sulęcin
4:2
Juwenia Boczów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
9:3
Ilanka Rzepin
Warta Słońsk
2:3
Zorza Kowalów
Stal Sulęcin
8:1
U.K.S. Perła Cybinka
Znicz Trzemeszno
1:5
Juwenia Boczów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
7:0
Juwenia Boczów
Spójnia Ośno Lubuskie
9:0
Znicz Trzemeszno
Ilanka Rzepin
8:2
Warta Słońsk
Zorza Kowalów
3:2
Stal Sulęcin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Słońsk
4:4
Spójnia Ośno Lubuskie
Stal Sulęcin
0:1
Ilanka Rzepin
Juwenia Boczów
2:4
Zorza Kowalów
Znicz Trzemeszno
5:5
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
3:0
Stal Sulęcin
Warta Słońsk
6:1
Znicz Trzemeszno
Ilanka Rzepin
4:2
Juwenia Boczów
Zorza Kowalów
0:4
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
3:1
Ilanka Rzepin
Stal Sulęcin
2:2
Warta Słońsk
Juwenia Boczów
3:4
Spójnia Ośno Lubuskie
Znicz Trzemeszno
3:0
Zorza Kowalów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
5:0
U.K.S. Perła Cybinka
Warta Słońsk
8:3
Juwenia Boczów
Ilanka Rzepin
4:3
Zorza Kowalów
Stal Sulęcin
9:0
Znicz Trzemeszno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
7:0
Warta Słońsk
Juwenia Boczów
5:6
Stal Sulęcin
Znicz Trzemeszno
0:5
Ilanka Rzepin
Zorza Kowalów
3:5
Spójnia Ośno Lubuskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?