Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
7:3
Piast Karnin
Toroma Torzym
3:0
Lubniewiczanka Lubniewice
Ilanka Rzepin
6:1
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:4
Spójnia Ośno Lubuskie
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
2:3
Toroma Torzym
Lubniewiczanka Lubniewice
0:17
Ilanka Rzepin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
13:5
U.K.S. Perła Cybinka
Spójnia Ośno Lubuskie
10:1
Lubniewiczanka Lubniewice
Toroma Torzym
3:3
Warta Słońsk
Ilanka Rzepin
3:0
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
6:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Warta Słońsk
2:0
Ilanka Rzepin
Lubniewiczanka Lubniewice
0:10
Piast Karnin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
1:2
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
U.K.S. Perła Cybinka
17:0
Lubniewiczanka Lubniewice
Spójnia Ośno Lubuskie
1:1
Warta Słońsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
4:0
U.K.S. Perła Cybinka
Toroma Torzym
0:3
Ilanka Rzepin
Warta Słońsk
8:2
Piast Karnin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
3:1
Warta Słońsk
Spójnia Ośno Lubuskie
2:3
Toroma Torzym
Lubniewiczanka Lubniewice
0:3
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Toroma Torzym
6:2
Piast Karnin
Warta Słońsk
3:0
Lubniewiczanka Lubniewice
Ilanka Rzepin
7:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
3:5
Ilanka Rzepin
U.K.S. Perła Cybinka
9:1
Toroma Torzym
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
0:5
Warta Słońsk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
1:0
Spójnia Ośno Lubuskie
U.K.S. Perła Cybinka
4:3
Ilanka Rzepin
Lubniewiczanka Lubniewice
0:3
Toroma Torzym
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
0:3
U.K.S. Perła Cybinka
Toroma Torzym
6:2
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Ilanka Rzepin
12:1
Lubniewiczanka Lubniewice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:0
Piast Karnin
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
1:1
Ilanka Rzepin
Warta Słońsk
11:2
Toroma Torzym
Lubniewiczanka Lubniewice
1:6
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
4:1
Lubniewiczanka Lubniewice
Spójnia Ośno Lubuskie
2:2
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Ilanka Rzepin
0:2
Warta Słońsk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
2:3
Piast Karnin
Warta Słońsk
5:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Lubniewiczanka Lubniewice
0:9
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
3:2
Warta Słońsk
U.K.S. Perła Cybinka
5:1
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Ilanka Rzepin
2:2
Toroma Torzym
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
16:0
Lubniewiczanka Lubniewice
Toroma Torzym
6:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Warta Słońsk
3:6
U.K.S. Perła Cybinka
Ilanka Rzepin
1:2
Piast Karnin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
3:8
Toroma Torzym
Spójnia Ośno Lubuskie
0:3
Ilanka Rzepin
Lubniewiczanka Lubniewice
0:5
Warta Słońsk
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Toroma Torzym
5:0
U.K.S. Perła Cybinka
Warta Słońsk
2:2
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?