Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:11
Meprozet Stare Kurowo
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
0:8
Spójnia Ośno Lubuskie
Iskra Janczewo
0:19
Zjednoczeni Przytoczna
Galaktica Dzierżów
1:6
Pogoń Skwierzyna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
4:6
Galaktica Dzierżów
Pogoń Skwierzyna
9:0
Iskra Janczewo
Meprozet Stare Kurowo
5:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Zjednoczeni Przytoczna
12:1
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
0:3
Pogoń Skwierzyna
Iskra Janczewo
1:4
U.K.S. Perła Cybinka
Galaktica Dzierżów
3:4
Meprozet Stare Kurowo
Spójnia Ośno Lubuskie
2:1
Zjednoczeni Przytoczna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
6:2
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Galaktica Dzierżów
7:0
Iskra Janczewo
Pogoń Skwierzyna
1:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Meprozet Stare Kurowo
1:3
Zjednoczeni Przytoczna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
1:2
Galaktica Dzierżów
Iskra Janczewo
0:12
Meprozet Stare Kurowo
Spójnia Ośno Lubuskie
13:0
U.K.S. Perła Cybinka
Zjednoczeni Przytoczna
5:0
Pogoń Skwierzyna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:8
Zjednoczeni Przytoczna
Iskra Janczewo
1:1
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Galaktica Dzierżów
0:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Meprozet Stare Kurowo
5:0
Pogoń Skwierzyna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
2:11
Meprozet Stare Kurowo
Pogoń Skwierzyna
1:3
U.K.S. Perła Cybinka
Spójnia Ośno Lubuskie
6:1
Iskra Janczewo
Zjednoczeni Przytoczna
4:0
Galaktica Dzierżów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skwierzyna
5:1
Galaktica Dzierżów
Spójnia Ośno Lubuskie
2:2
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Meprozet Stare Kurowo
32:0
U.K.S. Perła Cybinka
Zjednoczeni Przytoczna
10:0
Iskra Janczewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
1:7
Zjednoczeni Przytoczna
Iskra Janczewo
2:5
Pogoń Skwierzyna
Galaktica Dzierżów
17:0
U.K.S. Perła Cybinka
Spójnia Ośno Lubuskie
1:8
Meprozet Stare Kurowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
4:1
Iskra Janczewo
Pogoń Skwierzyna
6:1
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Meprozet Stare Kurowo
6:0
Galaktica Dzierżów
Zjednoczeni Przytoczna
6:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
17:3
U.K.S. Perła Cybinka
Iskra Janczewo
0:3
Galaktica Dzierżów
Spójnia Ośno Lubuskie
3:0
Pogoń Skwierzyna
Zjednoczeni Przytoczna
1:0
Meprozet Stare Kurowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:7
Spójnia Ośno Lubuskie
Galaktica Dzierżów
3:3
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Pogoń Skwierzyna
0:6
Zjednoczeni Przytoczna
Meprozet Stare Kurowo
14:0
Iskra Janczewo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
6:0
Iskra Janczewo
Pogoń Skwierzyna
1:2
Meprozet Stare Kurowo
Spójnia Ośno Lubuskie
0:4
Galaktica Dzierżów
Zjednoczeni Przytoczna
8:2
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
3:5
Pogoń Skwierzyna
Iskra Janczewo
4:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Galaktica Dzierżów
3:0
Zjednoczeni Przytoczna
Meprozet Stare Kurowo
6:0
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?