Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sulęcin
Pauza
UKS CELULOZA KOSTRZYN
7:1
Pogoń Skwierzyna
Warta II Gorzów Wielkopolski
3:2
Warta III Gorzów Wielkopolski
Zorza Rolewice
2:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Spójnia Ośno Lubuskie
0:19
Czarni Browar Witnica
Radowiak Drezdenko
1:2
KS Pogoń Krzeszyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Radowiak Drezdenko
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:1
Czarni Browar Witnica
Pogoń Skwierzyna
3:2
Warta II Gorzów Wielkopolski
Zorza Rolewice
1:18
UKS CELULOZA KOSTRZYN
Warta III Gorzów Wielkopolski
0:5
Stal Sulęcin
KS Pogoń Krzeszyce
6:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
Pauza
Radowiak Drezdenko
2:0
Warta III Gorzów Wielkopolski
Czarni Browar Witnica
1:2
KS Pogoń Krzeszyce
UKS CELULOZA KOSTRZYN
5:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
Warta II Gorzów Wielkopolski
16:1
Zorza Rolewice
Stal Sulęcin
1:2
Pogoń Skwierzyna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Czarni Browar Witnica
Pogoń Skwierzyna
3:2
Radowiak Drezdenko
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:1
KS Pogoń Krzeszyce
UKS CELULOZA KOSTRZYN
5:0
Warta II Gorzów Wielkopolski
Zorza Rolewice
- : -
Stal Sulęcin
Warta III Gorzów Wielkopolski
- : -
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pogoń Krzeszyce
Pauza
Czarni Browar Witnica
- : -
Warta III Gorzów Wielkopolski
Stal Sulęcin
- : -
UKS CELULOZA KOSTRZYN
Warta II Gorzów Wielkopolski
- : -
MKS Orzeł Międzyrzecz
Radowiak Drezdenko
- : -
Zorza Rolewice
Spójnia Ośno Lubuskie
- : -
Pogoń Skwierzyna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
Pauza
Warta III Gorzów Wielkopolski
- : -
KS Pogoń Krzeszyce
Pogoń Skwierzyna
- : -
Czarni Browar Witnica
UKS CELULOZA KOSTRZYN
- : -
Radowiak Drezdenko
Zorza Rolewice
- : -
Spójnia Ośno Lubuskie
Warta II Gorzów Wielkopolski
- : -
Stal Sulęcin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Warta III Gorzów Wielkopolski
Czarni Browar Witnica
- : -
Zorza Rolewice
KS Pogoń Krzeszyce
- : -
Pogoń Skwierzyna
Radowiak Drezdenko
- : -
Warta II Gorzów Wielkopolski
Stal Sulęcin
- : -
MKS Orzeł Międzyrzecz
Spójnia Ośno Lubuskie
- : -
UKS CELULOZA KOSTRZYN
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skwierzyna
Pauza
MKS Orzeł Międzyrzecz
- : -
Warta III Gorzów Wielkopolski
UKS CELULOZA KOSTRZYN
- : -
Czarni Browar Witnica
Zorza Rolewice
- : -
KS Pogoń Krzeszyce
Warta II Gorzów Wielkopolski
- : -
Spójnia Ośno Lubuskie
Stal Sulęcin
- : -
Radowiak Drezdenko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zorza Rolewice
Radowiak Drezdenko
- : -
MKS Orzeł Międzyrzecz
KS Pogoń Krzeszyce
- : -
UKS CELULOZA KOSTRZYN
Warta III Gorzów Wielkopolski
- : -
Pogoń Skwierzyna
Czarni Browar Witnica
- : -
Warta II Gorzów Wielkopolski
Spójnia Ośno Lubuskie
- : -
Stal Sulęcin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS CELULOZA KOSTRZYN
Pauza
Warta II Gorzów Wielkopolski
- : -
KS Pogoń Krzeszyce
Zorza Rolewice
- : -
Warta III Gorzów Wielkopolski
Radowiak Drezdenko
- : -
Spójnia Ośno Lubuskie
MKS Orzeł Międzyrzecz
- : -
Pogoń Skwierzyna
Stal Sulęcin
- : -
Czarni Browar Witnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Warta II Gorzów Wielkopolski
Pogoń Skwierzyna
- : -
Zorza Rolewice
Czarni Browar Witnica
- : -
Radowiak Drezdenko
Spójnia Ośno Lubuskie
- : -
MKS Orzeł Międzyrzecz
KS Pogoń Krzeszyce
- : -
Stal Sulęcin
Warta III Gorzów Wielkopolski
- : -
UKS CELULOZA KOSTRZYN
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?