Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sulęcin
Pauza
UKS CELULOZA KOSTRZYN
7:1
Pogoń Skwierzyna
Warta II Gorzów Wielkopolski
3:2
Warta III Gorzów Wielkopolski
Zorza Rolewice
2:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Spójnia Ośno Lubuskie
0:19
Czarni Browar Witnica
Radowiak Drezdenko
1:2
KS Pogoń Krzeszyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Radowiak Drezdenko
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:1
Czarni Browar Witnica
Pogoń Skwierzyna
3:2
Warta II Gorzów Wielkopolski
Zorza Rolewice
1:18
UKS CELULOZA KOSTRZYN
Warta III Gorzów Wielkopolski
0:5
Stal Sulęcin
KS Pogoń Krzeszyce
6:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
Pauza
Radowiak Drezdenko
2:0
Warta III Gorzów Wielkopolski
Czarni Browar Witnica
1:2
KS Pogoń Krzeszyce
UKS CELULOZA KOSTRZYN
5:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
Warta II Gorzów Wielkopolski
16:1
Zorza Rolewice
Stal Sulęcin
1:2
Pogoń Skwierzyna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Czarni Browar Witnica
Pogoń Skwierzyna
3:2
Radowiak Drezdenko
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:1
KS Pogoń Krzeszyce
UKS CELULOZA KOSTRZYN
5:0
Warta II Gorzów Wielkopolski
Zorza Rolewice
0:14
Stal Sulęcin
Warta III Gorzów Wielkopolski
8:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pogoń Krzeszyce
Pauza
Czarni Browar Witnica
4:2
Warta III Gorzów Wielkopolski
Stal Sulęcin
1:7
UKS CELULOZA KOSTRZYN
Warta II Gorzów Wielkopolski
1:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Radowiak Drezdenko
23:0
Zorza Rolewice
Spójnia Ośno Lubuskie
2:8
Pogoń Skwierzyna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Spójnia Ośno Lubuskie
MKS Orzeł Międzyrzecz
Pauza
Warta III Gorzów Wielkopolski
0:1
KS Pogoń Krzeszyce
Pogoń Skwierzyna
3:2
Czarni Browar Witnica
UKS CELULOZA KOSTRZYN
7:0
Radowiak Drezdenko
Warta II Gorzów Wielkopolski
4:3
Stal Sulęcin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Warta III Gorzów Wielkopolski
Czarni Browar Witnica
Pauza
KS Pogoń Krzeszyce
0:1
Pogoń Skwierzyna
Radowiak Drezdenko
1:5
Warta II Gorzów Wielkopolski
Stal Sulęcin
2:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Spójnia Ośno Lubuskie
0:8
UKS CELULOZA KOSTRZYN
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Pogoń Krzeszyce
Pogoń Skwierzyna
Pauza
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:1
Warta III Gorzów Wielkopolski
UKS CELULOZA KOSTRZYN
1:0
Czarni Browar Witnica
Warta II Gorzów Wielkopolski
6:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Stal Sulęcin
5:1
Radowiak Drezdenko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Radowiak Drezdenko
2:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
KS Pogoń Krzeszyce
1:5
UKS CELULOZA KOSTRZYN
Warta III Gorzów Wielkopolski
0:3
Pogoń Skwierzyna
Czarni Browar Witnica
2:0
Warta II Gorzów Wielkopolski
Spójnia Ośno Lubuskie
0:8
Stal Sulęcin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Warta III Gorzów Wielkopolski
UKS CELULOZA KOSTRZYN
Pauza
Warta II Gorzów Wielkopolski
0:1
KS Pogoń Krzeszyce
Radowiak Drezdenko
3:0
Spójnia Ośno Lubuskie
MKS Orzeł Międzyrzecz
0:1
Pogoń Skwierzyna
Stal Sulęcin
3:2
Czarni Browar Witnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Warta II Gorzów Wielkopolski
Pogoń Skwierzyna
Pauza
Czarni Browar Witnica
3:1
Radowiak Drezdenko
Spójnia Ośno Lubuskie
1:6
MKS Orzeł Międzyrzecz
Warta III Gorzów Wielkopolski
0:5
UKS CELULOZA KOSTRZYN
KS Pogoń Krzeszyce
- : -
Stal Sulęcin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?