Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
2:1
Tramp Osiecznica
Relax Grabice
3:0
Carina Gubin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:1
Relax Grabice
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:0
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
0:3
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Relax Grabice
5:1
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
0:3
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
1:3
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:0
Carina Gubin
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
1:5
Relax Grabice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:0
Relax Grabice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Carina Gubin
0:3
Tramp Osiecznica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:0
Tramp Osiecznica
Relax Grabice
7:0
Carina Gubin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:2
Relax Grabice
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
2:0
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
1:8
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Relax Grabice
4:0
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
0:3
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
0:5
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
5:2
Carina Gubin
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:0
Relax Grabice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:1
Relax Grabice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Carina Gubin
1:2
Tramp Osiecznica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
3:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:3
Tramp Osiecznica
Relax Grabice
5:0
Carina Gubin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:5
Relax Grabice
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:0
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
0:6
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
4:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Relax Grabice
1:1
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
0:2
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
2:4
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:4
Carina Gubin
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:3
Relax Grabice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:1
Relax Grabice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:5
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Carina Gubin
0:3
Tramp Osiecznica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:2
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:0
Tramp Osiecznica
Relax Grabice
5:0
Carina Gubin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:1
Relax Grabice
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
4:0
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
1:4
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
5:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Relax Grabice
6:0
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
0:3
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
1:4
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:1
Carina Gubin
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:4
Relax Grabice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:2
Relax Grabice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Carina Gubin
0:4
Tramp Osiecznica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:0
Tramp Osiecznica
Relax Grabice
6:0
Carina Gubin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:2
Relax Grabice
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
3:0
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
2:1
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
6:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Relax Grabice
3:0
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
0:2
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
0:3
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:4
Carina Gubin
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:0
Relax Grabice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:1
Relax Grabice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Carina Gubin
3:0
Tramp Osiecznica
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:0
Tramp Osiecznica
Relax Grabice
5:1
Carina Gubin
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:1
Relax Grabice
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
3:0
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
0:1
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Relax Grabice
3:0
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
0:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
0:3
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:0
Carina Gubin
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:3
Relax Grabice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:0
Relax Grabice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Carina Gubin
3:0
Tramp Osiecznica
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:2
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
11:0
Tramp Osiecznica
Relax Grabice
8:2
Carina Gubin
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:0
Relax Grabice
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
10:0
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
3:7
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Relax Grabice
9:0
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
0:4
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
0:7
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
4:0
Carina Gubin
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
1:0
Relax Grabice
Kolejka 35
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:4
Relax Grabice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:2
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Carina Gubin
8:0
Tramp Osiecznica
Kolejka 36
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:0
Tramp Osiecznica
Relax Grabice
3:0
Carina Gubin
Kolejka 37
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:8
Relax Grabice
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
3:0
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
1:5
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 38
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
4:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Relax Grabice
3:0
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
0:3
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 39
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
0:3
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:0
Carina Gubin
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:0
Relax Grabice
Kolejka 40
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:0
Relax Grabice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Carina Gubin
3:0
Tramp Osiecznica
Kolejka 41
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
2:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:0
Tramp Osiecznica
Relax Grabice
5:1
Carina Gubin
Kolejka 42
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:4
Relax Grabice
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
3:0
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
0:6
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 43
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
4:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Relax Grabice
3:0
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
0:3
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 44
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
0:3
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
4:0
Carina Gubin
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:7
Relax Grabice
Kolejka 45
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:4
Relax Grabice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:2
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Carina Gubin
3:0
Tramp Osiecznica
Kolejka 46
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
3:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
4:0
Tramp Osiecznica
Relax Grabice
7:0
Carina Gubin
Kolejka 47
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:3
Relax Grabice
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
3:0
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
1:4
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 48
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Relax Grabice
5:0
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
1:3
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 49
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
0:3
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:0
Carina Gubin
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:4
Relax Grabice
Kolejka 50
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:1
Relax Grabice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Carina Gubin
3:0
Tramp Osiecznica
Kolejka 51
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
0:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
5:0
Tramp Osiecznica
Relax Grabice
3:0
Carina Gubin
Kolejka 52
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:2
Relax Grabice
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
6:0
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
0:3
U.K.S. Perła Cybinka
Kolejka 53
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Relax Grabice
7:0
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
1:2
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Kolejka 54
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
0:5
U.K.S. Perła Cybinka
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:1
Carina Gubin
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
0:2
Relax Grabice
Kolejka 55
Data Gospodarze Wynik Goście
U.K.S. Perła Cybinka
1:0
Relax Grabice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Carina Gubin
3:0
Tramp Osiecznica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?