Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Glisno
2:1
Zew Dąbroszyn
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Pauza
Tęcza Żubrów
0:3
Warta Kołczyn
Spójnia II Ośno Lubuskie
1:2
Walka Czarnów
Juwenia Boczów
0:4
Orkan Długoszyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
4:1
KS Glisno
Zew Dąbroszyn
6:3
Spójnia II Ośno Lubuskie
Orkan Długoszyn
1:2
Tęcza Żubrów
Warta Kołczyn
Pauza
Walka Czarnów
1:1
Juwenia Boczów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Glisno
Pauza
Tęcza Żubrów
1:8
Walka Czarnów
Spójnia II Ośno Lubuskie
1:6
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Warta Kołczyn
3:1
Orkan Długoszyn
Juwenia Boczów
2:6
Zew Dąbroszyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Glisno
2:2
Spójnia II Ośno Lubuskie
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
8:0
Juwenia Boczów
Zew Dąbroszyn
10:3
Tęcza Żubrów
Walka Czarnów
1:1
Warta Kołczyn
Orkan Długoszyn
Pauza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Długoszyn
2:4
Walka Czarnów
Tęcza Żubrów
2:5
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Spójnia II Ośno Lubuskie
Pauza
Warta Kołczyn
1:5
Zew Dąbroszyn
Juwenia Boczów
4:2
KS Glisno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Glisno
3:0
Tęcza Żubrów
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
4:0
Warta Kołczyn
Zew Dąbroszyn
7:1
Orkan Długoszyn
Walka Czarnów
Pauza
Spójnia II Ośno Lubuskie
1:1
Juwenia Boczów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Walka Czarnów
0:2
Zew Dąbroszyn
Orkan Długoszyn
1:4
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Tęcza Żubrów
2:2
Spójnia II Ośno Lubuskie
Warta Kołczyn
3:1
KS Glisno
Juwenia Boczów
Pauza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Glisno
3:0
Orkan Długoszyn
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
8:0
Walka Czarnów
Zew Dąbroszyn
Pauza
Spójnia II Ośno Lubuskie
1:1
Warta Kołczyn
Juwenia Boczów
1:1
Tęcza Żubrów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Dąbroszyn
3:0
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Walka Czarnów
0:2
KS Glisno
Orkan Długoszyn
3:1
Spójnia II Ośno Lubuskie
Tęcza Żubrów
Pauza
Warta Kołczyn
3:1
Juwenia Boczów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Pauza
Zew Dąbroszyn
1:5
KS Glisno
Walka Czarnów
3:1
Spójnia II Ośno Lubuskie
Orkan Długoszyn
2:0
Juwenia Boczów
Warta Kołczyn
1:0
Tęcza Żubrów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Glisno
1:3
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Tęcza Żubrów
3:1
Orkan Długoszyn
Spójnia II Ośno Lubuskie
3:8
Zew Dąbroszyn
Warta Kołczyn
Pauza
Juwenia Boczów
1:7
Walka Czarnów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Glisno
Pauza
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
6:0
Spójnia II Ośno Lubuskie
Zew Dąbroszyn
19:0
Juwenia Boczów
Walka Czarnów
4:3
Tęcza Żubrów
Orkan Długoszyn
4:0
Warta Kołczyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Długoszyn
Pauza
Tęcza Żubrów
1:5
Zew Dąbroszyn
Spójnia II Ośno Lubuskie
2:2
KS Glisno
Warta Kołczyn
1:4
Walka Czarnów
Juwenia Boczów
1:9
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Glisno
10:0
Juwenia Boczów
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
20:0
Tęcza Żubrów
Zew Dąbroszyn
4:2
Warta Kołczyn
Walka Czarnów
2:4
Orkan Długoszyn
Spójnia II Ośno Lubuskie
Pauza
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Walka Czarnów
Pauza
Orkan Długoszyn
4:2
Zew Dąbroszyn
Tęcza Żubrów
2:2
KS Glisno
Warta Kołczyn
0:8
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Juwenia Boczów
1:5
Spójnia II Ośno Lubuskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Glisno
2:1
Warta Kołczyn
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
5:0
Orkan Długoszyn
Zew Dąbroszyn
1:0
Walka Czarnów
Spójnia II Ośno Lubuskie
4:0
Tęcza Żubrów
Juwenia Boczów
Pauza
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Dąbroszyn
Pauza
Orkan Długoszyn
0:2
KS Glisno
Walka Czarnów
0:6
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Tęcza Żubrów
3:0
Juwenia Boczów
Warta Kołczyn
2:0
Spójnia II Ośno Lubuskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Żubrów
Pauza
KS Glisno
7:0
Walka Czarnów
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
7:0
Zew Dąbroszyn
Spójnia II Ośno Lubuskie
1:3
Orkan Długoszyn
Juwenia Boczów
0:3
Warta Kołczyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?