Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ap Kania Cup
Pauza
Nietoperz Gardzko
0:2
Dąb Górki Noteckie
WKS II Róża Różanki
2:4
Błękitni II Lubno II
Lubuszanin II Drezdenko
12:2
Błyskawica Lipie Góry
Leśnik Buszów
3:0
KS ZRYW GŁĘBOCZEK
Pogoń Skwierzyna
1:6
MKS II Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ap Kania Cup
0:7
Pogoń Skwierzyna
Dąb Górki Noteckie
1:3
Leśnik Buszów
Błyskawica Lipie Góry
1:4
Nietoperz Gardzko
Błękitni II Lubno II
1:2
Lubuszanin II Drezdenko
MKS II Orzeł Międzyrzecz
6:2
WKS II Róża Różanki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Nietoperz Gardzko
3:1
Błękitni II Lubno II
KS ZRYW GŁĘBOCZEK
2:2
Dąb Górki Noteckie
Lubuszanin II Drezdenko
2:4
MKS II Orzeł Międzyrzecz
WKS II Róża Różanki
17:3
Ap Kania Cup
Leśnik Buszów
4:1
Błyskawica Lipie Góry
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skwierzyna
4:4
WKS II Róża Różanki
Błękitni II Lubno II
3:1
Leśnik Buszów
Ap Kania Cup
2:9
Lubuszanin II Drezdenko
MKS II Orzeł Międzyrzecz
12:0
Nietoperz Gardzko
Błyskawica Lipie Góry
2:7
KS ZRYW GŁĘBOCZEK
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS ZRYW GŁĘBOCZEK
0:0
Błękitni II Lubno II
Lubuszanin II Drezdenko
4:2
Pogoń Skwierzyna
Nietoperz Gardzko
4:2
Ap Kania Cup
Dąb Górki Noteckie
7:1
Błyskawica Lipie Góry
Leśnik Buszów
2:1
MKS II Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skwierzyna
10:1
Nietoperz Gardzko
Błękitni II Lubno II
6:1
Dąb Górki Noteckie
Ap Kania Cup
5:8
Leśnik Buszów
WKS II Róża Różanki
2:8
Lubuszanin II Drezdenko
MKS II Orzeł Międzyrzecz
3:2
KS ZRYW GŁĘBOCZEK
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Górki Noteckie
3:0
MKS II Orzeł Międzyrzecz
Nietoperz Gardzko
5:4
WKS II Róża Różanki
KS ZRYW GŁĘBOCZEK
2:0
Ap Kania Cup
Leśnik Buszów
3:10
Pogoń Skwierzyna
Błyskawica Lipie Góry
0:5
Błękitni II Lubno II
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skwierzyna
5:2
KS ZRYW GŁĘBOCZEK
Ap Kania Cup
2:4
Dąb Górki Noteckie
Lubuszanin II Drezdenko
9:1
Nietoperz Gardzko
MKS II Orzeł Międzyrzecz
4:0
Błyskawica Lipie Góry
WKS II Róża Różanki
4:4
Leśnik Buszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Buszów
1:4
Lubuszanin II Drezdenko
Dąb Górki Noteckie
4:2
Pogoń Skwierzyna
Błękitni II Lubno II
6:0
MKS II Orzeł Międzyrzecz
KS ZRYW GŁĘBOCZEK
2:3
WKS II Róża Różanki
Błyskawica Lipie Góry
4:3
Ap Kania Cup
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Orzeł Międzyrzecz
Pauza
WKS II Róża Różanki
2:2
Dąb Górki Noteckie
Nietoperz Gardzko
6:6
Leśnik Buszów
Ap Kania Cup
0:6
Błękitni II Lubno II
Pogoń Skwierzyna
4:5
Błyskawica Lipie Góry
Lubuszanin II Drezdenko
11:0
KS ZRYW GŁĘBOCZEK
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Buszów
Pauza
MKS II Orzeł Międzyrzecz
10:1
Ap Kania Cup
Błękitni II Lubno II
0:2
Pogoń Skwierzyna
KS ZRYW GŁĘBOCZEK
4:3
Nietoperz Gardzko
Dąb Górki Noteckie
2:1
Lubuszanin II Drezdenko
Błyskawica Lipie Góry
1:1
WKS II Róża Różanki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości