Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skwierzyna
2:8
Spójnia Ośno Lubuskie
Stal Sulęcin
7:16
PAP II Bosko
Zorza Kowalów
2:4
GKS Bledzew
PAP Bosko
6:3
MKS II Orzeł Międzyrzecz
UKS II Czworka
13:3
UKS LPFA Dariusz Dudka
Spartak II Deszczno
2:20
SAP Słubicka Akademia Piłkarska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
30:4
Spartak II Deszczno
PAP II Bosko
21:2
Pogoń Skwierzyna
UKS LPFA Dariusz Dudka
12:9
Stal Sulęcin
GKS Bledzew
3:2
SAP Słubicka Akademia Piłkarska
MKS II Orzeł Międzyrzecz
3:20
UKS II Czworka
Zorza Kowalów
1:12
PAP Bosko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skwierzyna
8:7
UKS LPFA Dariusz Dudka
SAP Słubicka Akademia Piłkarska
8:3
Spójnia Ośno Lubuskie
UKS II Czworka
30:0
Zorza Kowalów
PAP Bosko
3:4
GKS Bledzew
Spartak II Deszczno
1:21
PAP II Bosko
Stal Sulęcin
4:4
MKS II Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Orzeł Międzyrzecz
4:8
Pogoń Skwierzyna
PAP Bosko
8:4
UKS II Czworka
PAP II Bosko
5:4
SAP Słubicka Akademia Piłkarska
Zorza Kowalów
5:13
Stal Sulęcin
UKS LPFA Dariusz Dudka
12:3
Spartak II Deszczno
GKS Bledzew
6:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
10:11
PAP II Bosko
Stal Sulęcin
2:16
PAP Bosko
UKS II Czworka
12:3
GKS Bledzew
Spartak II Deszczno
5:10
MKS II Orzeł Międzyrzecz
SAP Słubicka Akademia Piłkarska
13:0
UKS LPFA Dariusz Dudka
Pogoń Skwierzyna
16:1
Zorza Kowalów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Czworka
13:6
Stal Sulęcin
Zorza Kowalów
3:19
Spartak II Deszczno
PAP Bosko
9:6
Pogoń Skwierzyna
GKS Bledzew
6:6
PAP II Bosko
MKS II Orzeł Międzyrzecz
3:9
SAP Słubicka Akademia Piłkarska
UKS LPFA Dariusz Dudka
7:16
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak II Deszczno
3:16
PAP Bosko
Spójnia Ośno Lubuskie
18:2
MKS II Orzeł Międzyrzecz
Stal Sulęcin
3:10
GKS Bledzew
PAP II Bosko
6:5
UKS LPFA Dariusz Dudka
SAP Słubicka Akademia Piłkarska
8:0
Zorza Kowalów
Pogoń Skwierzyna
1:14
UKS II Czworka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowalów
1:17
Spójnia Ośno Lubuskie
MKS II Orzeł Międzyrzecz
1:9
PAP II Bosko
PAP Bosko
2:6
SAP Słubicka Akademia Piłkarska
UKS II Czworka
3:0
Spartak II Deszczno
Stal Sulęcin
2:6
Pogoń Skwierzyna
GKS Bledzew
8:4
UKS LPFA Dariusz Dudka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skwierzyna
5:4
GKS Bledzew
Spójnia Ośno Lubuskie
16:1
PAP Bosko
PAP II Bosko
23:1
Zorza Kowalów
UKS LPFA Dariusz Dudka
9:3
MKS II Orzeł Międzyrzecz
Spartak II Deszczno
0:5
Stal Sulęcin
SAP Słubicka Akademia Piłkarska
3:6
UKS II Czworka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skwierzyna
9:4
Spartak II Deszczno
PAP Bosko
6:8
PAP II Bosko
Zorza Kowalów
4:3
UKS LPFA Dariusz Dudka
Stal Sulęcin
1:7
SAP Słubicka Akademia Piłkarska
GKS Bledzew
9:0
MKS II Orzeł Międzyrzecz
UKS II Czworka
8:6
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
15:4
Stal Sulęcin
MKS II Orzeł Międzyrzecz
1:4
Zorza Kowalów
UKS LPFA Dariusz Dudka
3:9
PAP Bosko
PAP II Bosko
6:10
UKS II Czworka
Spartak II Deszczno
1:9
GKS Bledzew
SAP Słubicka Akademia Piłkarska
7:2
Pogoń Skwierzyna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?