Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
Pauza
UKS Promień Żary
0:4
AP II MM FALUBAZ ZIELONA GÓRA
SKP Kisielin
0:6
Korona Wschowa
UKS Czarni Żagań
2:7
Arka Nowa Sól
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Kisielin
Pauza
AP II MM FALUBAZ ZIELONA GÓRA
2:3
Korona Wschowa
Arka Nowa Sól
6:0
Sprotavia Szprotawa
UKS Promień Żary
- : -
UKS Czarni Żagań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wschowa
Pauza
SKP Kisielin
6:1
Arka Nowa Sól
Sprotavia Szprotawa
3:2
UKS Promień Żary
UKS Czarni Żagań
1:11
AP II MM FALUBAZ ZIELONA GÓRA
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II MM FALUBAZ ZIELONA GÓRA
Pauza
UKS Promień Żary
1:2
SKP Kisielin
Arka Nowa Sól
0:1
Korona Wschowa
UKS Czarni Żagań
1:3
Sprotavia Szprotawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Nowa Sól
Pauza
SKP Kisielin
11:0
UKS Czarni Żagań
Sprotavia Szprotawa
0:2
AP II MM FALUBAZ ZIELONA GÓRA
Korona Wschowa
7:1
UKS Promień Żary
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Promień Żary
Pauza
AP II MM FALUBAZ ZIELONA GÓRA
11:0
Arka Nowa Sól
Sprotavia Szprotawa
1:1
SKP Kisielin
UKS Czarni Żagań
0:7
Korona Wschowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Czarni Żagań
Pauza
SKP Kisielin
0:0
AP II MM FALUBAZ ZIELONA GÓRA
Korona Wschowa
11:0
Sprotavia Szprotawa
Arka Nowa Sól
0:2
UKS Promień Żary
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
Pauza
AP II MM FALUBAZ ZIELONA GÓRA
9:0
UKS Promień Żary
Arka Nowa Sól
7:0
UKS Czarni Żagań
Korona Wschowa
0:0
SKP Kisielin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Kisielin
Pauza
Korona Wschowa
0:3
AP II MM FALUBAZ ZIELONA GÓRA
UKS Czarni Żagań
0:6
UKS Promień Żary
Sprotavia Szprotawa
1:2
Arka Nowa Sól
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wschowa
Pauza
Arka Nowa Sól
0:1
SKP Kisielin
AP II MM FALUBAZ ZIELONA GÓRA
5:1
UKS Czarni Żagań
UKS Promień Żary
2:0
Sprotavia Szprotawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II MM FALUBAZ ZIELONA GÓRA
Pauza
SKP Kisielin
4:0
UKS Promień Żary
Korona Wschowa
2:1
Arka Nowa Sól
Sprotavia Szprotawa
8:1
UKS Czarni Żagań
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Nowa Sól
Pauza
AP II MM FALUBAZ ZIELONA GÓRA
3:0
Sprotavia Szprotawa
UKS Promień Żary
0:2
Korona Wschowa
UKS Czarni Żagań
0:4
SKP Kisielin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Promień Żary
Pauza
SKP Kisielin
7:0
Sprotavia Szprotawa
Korona Wschowa
9:0
UKS Czarni Żagań
Arka Nowa Sól
1:5
AP II MM FALUBAZ ZIELONA GÓRA
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Czarni Żagań
Pauza
Sprotavia Szprotawa
- : -
Korona Wschowa
UKS Promień Żary
- : -
Arka Nowa Sól
AP II MM FALUBAZ ZIELONA GÓRA
- : -
SKP Kisielin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?