Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Polonia Słubice
Polonia Słubice 5 12 12 - 2 4 0 1 1 3 1 - 0
2
Hattrick Głuchołazy
Hattrick Głuchołazy 5 12 12 - 5 4 0 1 1 0 0 - 1
3
KS Bronowianka Kraków
KS Bronowianka Kraków 5 10 13 - 3 3 1 1
4
UKS Pionier Baranów
UKS Pionier Baranów 5 7 10 - 8 2 1 2
5
KF Akademia Pyskowice
KF Akademia Pyskowice 5 3 8 - 17 1 0 4
6
Milenium Gliwice
Milenium Gliwice 5 0 2 - 22 0 0 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KF Akademia Pyskowice
0:1
Polonia Słubice
KS Bronowianka Kraków
0:0
UKS Pionier Baranów
Hattrick Głuchołazy
3:0
Milenium Gliwice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Słubice
0:1
KS Bronowianka Kraków
Milenium Gliwice
1:4
KF Akademia Pyskowice
UKS Pionier Baranów
2:3
Hattrick Głuchołazy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Hattrick Głuchołazy
0:1
Polonia Słubice
KF Akademia Pyskowice
2:5
UKS Pionier Baranów
Milenium Gliwice
0:8
KS Bronowianka Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bronowianka Kraków
1:2
Hattrick Głuchołazy
Polonia Słubice
7:1
KF Akademia Pyskowice
UKS Pionier Baranów
3:0
Milenium Gliwice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bronowianka Kraków
3:1
KF Akademia Pyskowice
Hattrick Głuchołazy
4:1
Milenium Gliwice
Polonia Słubice
3:0
UKS Pionier Baranów
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Parasol Wrocław
Parasol Wrocław 5 15 24 - 0 5 0 0
2
Górnik Radlin 2008
Górnik Radlin 2008 5 9 11 - 8 3 0 2 2 3 5 - 3
3
GKS Ksawerów
GKS Ksawerów 5 9 11 - 7 3 0 2 2 3 3 - 3
4
MUKP Dąbrowa Górnicza
MUKP Dąbrowa Górnicza 5 9 8 - 11 3 0 2 2 3 2 - 4
5
UKS Pionier Baranów
UKS II Pionier Baranów 5 3 4 - 17 1 0 4
6
Polonia Nysa
Polonia Nysa 5 0 0 - 15 0 0 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
0:3*
Parasol Wrocław
MUKP Dąbrowa Górnicza
0:4
Górnik Radlin 2008
GKS Ksawerów
5:0
UKS II Pionier Baranów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Pionier Baranów
3:0*
Polonia Nysa
GKS Ksawerów
0:2
MUKP Dąbrowa Górnicza
Parasol Wrocław
5:0
Górnik Radlin 2008
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
0:3*
Górnik Radlin 2008
MUKP Dąbrowa Górnicza
3:1
UKS II Pionier Baranów
Parasol Wrocław
4:0
GKS Ksawerów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
0:3*
GKS Ksawerów
Górnik Radlin 2008
3:0
UKS II Pionier Baranów
Parasol Wrocław
6:0
MUKP Dąbrowa Górnicza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ksawerów
3:1
Górnik Radlin 2008
MUKP Dąbrowa Górnicza
3:0*
Polonia Nysa
UKS II Pionier Baranów
0:6
Parasol Wrocław

Faza Pucharowa

PÓŁFINAŁY
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Słubice
2:0
Górnik Radlin 2008
Parasol Wrocław
3:2
Hattrick Głuchołazy
O 9 MIEJSCE 1 kolejka
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Pionier Baranów
Wolny los
Milenium Gliwice
1:0
KF Akademia Pyskowice
O 9 MIEJSCE 2 KOLEJKA
Data Gospodarze Wynik Goście
KF Akademia Pyskowice
Wolny los
UKS II Pionier Baranów
1:0
Milenium Gliwice
O 9 MIEJSCE 3 KOLEJKA
Data Gospodarze Wynik Goście
Milenium Gliwice
Wolny los
UKS II Pionier Baranów
0:5
KF Akademia Pyskowice
O 7 MIEJSCE
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Pionier Baranów
0:3
MUKP Dąbrowa Górnicza
O 5 MIEJSCE
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bronowianka Kraków
2:1
GKS Ksawerów
O 3 MIEJSCE
Data Gospodarze Wynik Goście
Hattrick Głuchołazy
3:0
Górnik Radlin 2008
FINAŁ
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Słubice
0:3
Parasol Wrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?