Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Bytom Odrzański
1:2
Arka Nowa Sól
Tęcza Krosno Odrzańskie
0:5
KSF Zielona Góra
Spójnia Ośno Lubuskie
0:0
Stal Sulęcin
Piast Iłowa
2:1
Sprotavia Szprotawa
Kasztelania Santok
0:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
ZAP Syrena Zbąszynek
0:1
Santos Świebodzin
Promień Żary
1:1
Dąb Przybyszów
Czarni Browar Witnica
3:1
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
2:1
ZAP Syrena Zbąszynek
Santos Świebodzin
3:0
Odra Bytom Odrzański
Arka Nowa Sól
1:1
Promień Żary
Lubuszanin Drezdenko
0:1
Piast Iłowa
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Stal Sulęcin
0:3
Czarni Browar Witnica
Tęcza Krosno Odrzańskie
5:2
Kasztelania Santok
KSF Zielona Góra
3:1
Dąb Przybyszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Browar Witnica
0:1
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Dąb Przybyszów
3:0
Arka Nowa Sól
Spójnia Ośno Lubuskie
3:0
Tęcza Krosno Odrzańskie
Piast Iłowa
1:1
Stal Sulęcin
Odra Bytom Odrzański
0:1
Sprotavia Szprotawa
ZAP Syrena Zbąszynek
0:3
Lubuszanin Drezdenko
Promień Żary
1:1
Santos Świebodzin
Kasztelania Santok
0:5
KSF Zielona Góra
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:2
Piast Iłowa
Kasztelania Santok
0:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Tęcza Krosno Odrzańskie
1:1
Czarni Browar Witnica
KSF Zielona Góra
2:1
Arka Nowa Sól
Santos Świebodzin
3:4
Dąb Przybyszów
Stal Sulęcin
1:0
ZAP Syrena Zbąszynek
Sprotavia Szprotawa
1:1
Promień Żary
Lubuszanin Drezdenko
2:1
Odra Bytom Odrzański
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Browar Witnica
5:1
Kasztelania Santok
Odra Bytom Odrzański
2:0
Stal Sulęcin
Dąb Przybyszów
2:1
Sprotavia Szprotawa
Spójnia Ośno Lubuskie
1:1
KSF Zielona Góra
Piast Iłowa
2:1
Tęcza Krosno Odrzańskie
Arka Nowa Sól
0:2
Santos Świebodzin
ZAP Syrena Zbąszynek
1:1
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Promień Żary
0:0
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
0:1
Arka Nowa Sól
Lubuszanin Drezdenko
0:0
Dąb Przybyszów
KSF Zielona Góra
0:0
Santos Świebodzin
Stal Sulęcin
1:0
Promień Żary
Spójnia Ośno Lubuskie
1:0
Czarni Browar Witnica
Kasztelania Santok
2:2
Piast Iłowa
Tęcza Krosno Odrzańskie
3:0
ZAP Syrena Zbąszynek
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:1
Odra Bytom Odrzański
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Nowa Sól
2:0
Lubuszanin Drezdenko
Odra Bytom Odrzański
3:3
Tęcza Krosno Odrzańskie
Dąb Przybyszów
0:2
Stal Sulęcin
Spójnia Ośno Lubuskie
2:1
Piast Iłowa
Czarni Browar Witnica
0:1
KSF Zielona Góra
ZAP Syrena Zbąszynek
6:0
Kasztelania Santok
Promień Żary
2:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Santos Świebodzin
3:0
Sprotavia Szprotawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania Santok
1:3
Odra Bytom Odrzański
Spójnia Ośno Lubuskie
2:0
ZAP Syrena Zbąszynek
Czarni Browar Witnica
1:2
Piast Iłowa
Lubuszanin Drezdenko
2:2
Santos Świebodzin
Łucznik Strzelce Krajeńskie
2:1
Dąb Przybyszów
Stal Sulęcin
1:0
Arka Nowa Sól
Tęcza Krosno Odrzańskie
1:1
Promień Żary
KSF Zielona Góra
4:2
Sprotavia Szprotawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Nowa Sól
1:2
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Odra Bytom Odrzański
1:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Santos Świebodzin
2:0
Stal Sulęcin
Dąb Przybyszów
2:1
Tęcza Krosno Odrzańskie
Sprotavia Szprotawa
2:0
Lubuszanin Drezdenko
Piast Iłowa
0:4
KSF Zielona Góra
ZAP Syrena Zbąszynek
0:2
Czarni Browar Witnica
Promień Żary
3:0
Kasztelania Santok
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
2:1
Promień Żary
Czarni Browar Witnica
4:3
Odra Bytom Odrzański
Piast Iłowa
5:0
ZAP Syrena Zbąszynek
Kasztelania Santok
1:2
Dąb Przybyszów
Tęcza Krosno Odrzańskie
1:0
Arka Nowa Sól
KSF Zielona Góra
3:0
Lubuszanin Drezdenko
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:4
Santos Świebodzin
Stal Sulęcin
2:1
Sprotavia Szprotawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
3:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Dąb Przybyszów
1:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Arka Nowa Sól
3:1
Kasztelania Santok
Odra Bytom Odrzański
2:0
Piast Iłowa
Lubuszanin Drezdenko
1:0
Stal Sulęcin
ZAP Syrena Zbąszynek
1:1
KSF Zielona Góra
Promień Żary
1:0
Czarni Browar Witnica
Santos Świebodzin
2:0
Tęcza Krosno Odrzańskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
ZAP Syrena Zbąszynek
2:2
Odra Bytom Odrzański
Spójnia Ośno Lubuskie
1:3
Arka Nowa Sól
Tęcza Krosno Odrzańskie
0:0
Sprotavia Szprotawa
Czarni Browar Witnica
0:0
Dąb Przybyszów
Piast Iłowa
2:2
Promień Żary
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:2
Lubuszanin Drezdenko
Kasztelania Santok
0:6
Santos Świebodzin
KSF Zielona Góra
1:3
Stal Sulęcin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Drezdenko
1:1
Tęcza Krosno Odrzańskie
Dąb Przybyszów
3:1
Piast Iłowa
Sprotavia Szprotawa
6:1
Kasztelania Santok
Odra Bytom Odrzański
0:4
KSF Zielona Góra
Promień Żary
0:2
ZAP Syrena Zbąszynek
Santos Świebodzin
2:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Arka Nowa Sól
3:1
Czarni Browar Witnica
Stal Sulęcin
0:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
ZAP Syrena Zbąszynek
1:1
Dąb Przybyszów
Spójnia Ośno Lubuskie
3:0
Sprotavia Szprotawa
Czarni Browar Witnica
1:2
Santos Świebodzin
Piast Iłowa
0:1
Arka Nowa Sól
Odra Bytom Odrzański
1:2
Promień Żary
Tęcza Krosno Odrzańskie
4:2
Stal Sulęcin
KSF Zielona Góra
1:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kasztelania Santok
1:4
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Przybyszów
1:1
Odra Bytom Odrzański
Sprotavia Szprotawa
2:0
Czarni Browar Witnica
Arka Nowa Sól
2:0
ZAP Syrena Zbąszynek
Promień Żary
0:2
KSF Zielona Góra
Stal Sulęcin
4:3
Kasztelania Santok
Santos Świebodzin
3:1
Piast Iłowa
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:1
Tęcza Krosno Odrzańskie
Lubuszanin Drezdenko
2:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:3
Kasztelania Santok
Lubuszanin Drezdenko
5:2
Czarni Browar Witnica
KSF Zielona Góra
2:1
Tęcza Krosno Odrzańskie
Santos Świebodzin
1:3
ZAP Syrena Zbąszynek
Dąb Przybyszów
1:0
Promień Żary
Sprotavia Szprotawa
3:1
Piast Iłowa
Stal Sulęcin
0:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Arka Nowa Sól
1:0
Odra Bytom Odrzański
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Bytom Odrzański
2:0
Santos Świebodzin
Kasztelania Santok
0:4
Tęcza Krosno Odrzańskie
Piast Iłowa
0:2
Lubuszanin Drezdenko
ZAP Syrena Zbąszynek
3:2
Sprotavia Szprotawa
Promień Żary
2:2
Arka Nowa Sól
Dąb Przybyszów
0:1
KSF Zielona Góra
Spójnia Ośno Lubuskie
3:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Czarni Browar Witnica
1:0
Stal Sulęcin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:3
Czarni Browar Witnica
Lubuszanin Drezdenko
1:2
ZAP Syrena Zbąszynek
Arka Nowa Sól
1:1
Dąb Przybyszów
Tęcza Krosno Odrzańskie
0:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Stal Sulęcin
2:1
Piast Iłowa
Sprotavia Szprotawa
0:2
Odra Bytom Odrzański
KSF Zielona Góra
8:0
Kasztelania Santok
Santos Świebodzin
1:0
Promień Żary
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Bytom Odrzański
1:2
Lubuszanin Drezdenko
Arka Nowa Sól
2:2
KSF Zielona Góra
Dąb Przybyszów
1:2
Santos Świebodzin
Spójnia Ośno Lubuskie
3:0
Kasztelania Santok
Piast Iłowa
3:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
ZAP Syrena Zbąszynek
1:0
Stal Sulęcin
Promień Żary
2:0
Sprotavia Szprotawa
Czarni Browar Witnica
1:2
Tęcza Krosno Odrzańskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania Santok
0:8
Czarni Browar Witnica
Sprotavia Szprotawa
2:2
Dąb Przybyszów
Stal Sulęcin
1:3
Odra Bytom Odrzański
KSF Zielona Góra
1:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Lubuszanin Drezdenko
6:0
Promień Żary
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:3
ZAP Syrena Zbąszynek
Tęcza Krosno Odrzańskie
6:4
Piast Iłowa
Santos Świebodzin
1:0
Arka Nowa Sól
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Bytom Odrzański
3:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Piast Iłowa
1:4
Kasztelania Santok
Dąb Przybyszów
3:1
Lubuszanin Drezdenko
Arka Nowa Sól
4:1
Sprotavia Szprotawa
Santos Świebodzin
4:2
KSF Zielona Góra
Czarni Browar Witnica
3:1
Spójnia Ośno Lubuskie
ZAP Syrena Zbąszynek
4:0
Tęcza Krosno Odrzańskie
Promień Żary
1:0
Stal Sulęcin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
2:1
Santos Świebodzin
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:3
Promień Żary
Piast Iłowa
0:4
Spójnia Ośno Lubuskie
Stal Sulęcin
0:3
Dąb Przybyszów
Lubuszanin Drezdenko
0:3
Arka Nowa Sól
Kasztelania Santok
1:4
ZAP Syrena Zbąszynek
Tęcza Krosno Odrzańskie
1:2
Odra Bytom Odrzański
KSF Zielona Góra
2:0
Czarni Browar Witnica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Santos Świebodzin
4:1
Lubuszanin Drezdenko
Dąb Przybyszów
3:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Sprotavia Szprotawa
1:2
KSF Zielona Góra
Arka Nowa Sól
6:0
Stal Sulęcin
Odra Bytom Odrzański
2:0
Kasztelania Santok
ZAP Syrena Zbąszynek
4:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Promień Żary
1:1
Tęcza Krosno Odrzańskie
Piast Iłowa
2:4
Czarni Browar Witnica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sulęcin
3:5
Santos Świebodzin
Lubuszanin Drezdenko
1:1
Sprotavia Szprotawa
Spójnia Ośno Lubuskie
3:0
Odra Bytom Odrzański
Czarni Browar Witnica
1:0
ZAP Syrena Zbąszynek
KSF Zielona Góra
2:0
Piast Iłowa
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:3
Arka Nowa Sól
Tęcza Krosno Odrzańskie
2:3
Dąb Przybyszów
Kasztelania Santok
1:1
Promień Żary
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Przybyszów
5:0
Kasztelania Santok
Arka Nowa Sól
4:0
Tęcza Krosno Odrzańskie
Lubuszanin Drezdenko
1:1
KSF Zielona Góra
Sprotavia Szprotawa
2:1
Stal Sulęcin
Santos Świebodzin
3:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Odra Bytom Odrzański
1:2
Czarni Browar Witnica
ZAP Syrena Zbąszynek
7:1
Piast Iłowa
Promień Żary
0:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sulęcin
0:1
Lubuszanin Drezdenko
Kasztelania Santok
2:5
Arka Nowa Sól
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:3
Sprotavia Szprotawa
Tęcza Krosno Odrzańskie
2:0
Santos Świebodzin
Spójnia Ośno Lubuskie
2:0
Dąb Przybyszów
Czarni Browar Witnica
2:1
Promień Żary
Piast Iłowa
3:2
Odra Bytom Odrzański
KSF Zielona Góra
1:1
ZAP Syrena Zbąszynek
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sulęcin
1:1
KSF Zielona Góra
Arka Nowa Sól
1:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Odra Bytom Odrzański
1:3
ZAP Syrena Zbąszynek
Promień Żary
2:3
Piast Iłowa
Dąb Przybyszów
1:1
Czarni Browar Witnica
Sprotavia Szprotawa
2:0
Tęcza Krosno Odrzańskie
Lubuszanin Drezdenko
3:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Santos Świebodzin
2:0
Kasztelania Santok
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Krosno Odrzańskie
0:3
Lubuszanin Drezdenko
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:3
Stal Sulęcin
Spójnia Ośno Lubuskie
0:2
Santos Świebodzin
Czarni Browar Witnica
0:1
Arka Nowa Sól
Piast Iłowa
1:0
Dąb Przybyszów
ZAP Syrena Zbąszynek
3:0
Promień Żary
Kasztelania Santok
0:5
Sprotavia Szprotawa
KSF Zielona Góra
2:1
Odra Bytom Odrzański
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Drezdenko
6:1
Kasztelania Santok
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:3
KSF Zielona Góra
Dąb Przybyszów
4:0
ZAP Syrena Zbąszynek
Sprotavia Szprotawa
2:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Arka Nowa Sól
3:1
Piast Iłowa
Promień Żary
1:2
Odra Bytom Odrzański
Stal Sulęcin
0:2
Tęcza Krosno Odrzańskie
Santos Świebodzin
1:2
Czarni Browar Witnica
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
2:0
Lubuszanin Drezdenko
Czarni Browar Witnica
1:0
Sprotavia Szprotawa
Piast Iłowa
1:2
Santos Świebodzin
Odra Bytom Odrzański
4:0
Dąb Przybyszów
ZAP Syrena Zbąszynek
4:1
Arka Nowa Sól
Kasztelania Santok
2:3
Stal Sulęcin
Tęcza Krosno Odrzańskie
3:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
KSF Zielona Góra
3:0
Promień Żary
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?