Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
0:0
Stal Sulęcin
Piast Iłowa
2:2
Promień Żary
Budowlani Lubsko
1:0
Lubuszanin Drezdenko
KSF Zielona Góra
1:0
Piast Czerwieńsk
Santos Świebodzin
2:0
Odra Bytom Odrzański
Sprotavia Szprotawa
1:1
Arka Nowa Sól
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:2
Ilanka Rzepin
Zjednoczeni Przytoczna
0:1
Czarni Browar Witnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Browar Witnica
1:2
Ilanka Rzepin
Spójnia Ośno Lubuskie
2:0
Sprotavia Szprotawa
Arka Nowa Sól
1:2
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Odra Bytom Odrzański
4:2
Piast Iłowa
Piast Czerwieńsk
0:6
Budowlani Lubsko
Lubuszanin Drezdenko
1:1
Stal Sulęcin
Promień Żary
1:2
KSF Zielona Góra
Zjednoczeni Przytoczna
1:2
Santos Świebodzin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
2:2
Arka Nowa Sól
Sprotavia Szprotawa
1:3
Lubuszanin Drezdenko
Budowlani Lubsko
2:1
Promień Żary
KSF Zielona Góra
1:1
Odra Bytom Odrzański
Piast Iłowa
3:0
Zjednoczeni Przytoczna
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Santos Świebodzin
2:1
Czarni Browar Witnica
Piast Czerwieńsk
4:1
Stal Sulęcin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Drezdenko
1:1
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Czarni Browar Witnica
0:2
Arka Nowa Sól
Ilanka Rzepin
2:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Piast Czerwieńsk
0:4
Sprotavia Szprotawa
Odra Bytom Odrzański
0:4
Budowlani Lubsko
Promień Żary
0:2
Stal Sulęcin
Santos Świebodzin
0:0
Piast Iłowa
Zjednoczeni Przytoczna
0:3
KSF Zielona Góra
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
0:2
Promień Żary
Ilanka Rzepin
3:1
Lubuszanin Drezdenko
Budowlani Lubsko
4:0
Zjednoczeni Przytoczna
Arka Nowa Sól
0:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Odra Bytom Odrzański
3:2
Stal Sulęcin
Piast Iłowa
2:0
Czarni Browar Witnica
Łucznik Strzelce Krajeńskie
5:1
Piast Czerwieńsk
KSF Zielona Góra
0:0
Santos Świebodzin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Iłowa
1:3
KSF Zielona Góra
Zjednoczeni Przytoczna
1:0
Stal Sulęcin
Piast Czerwieńsk
2:3
Ilanka Rzepin
Odra Bytom Odrzański
3:1
Sprotavia Szprotawa
Santos Świebodzin
1:3
Budowlani Lubsko
Czarni Browar Witnica
1:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Lubuszanin Drezdenko
1:4
Arka Nowa Sól
Promień Żary
2:2
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
1:0
Promień Żary
Arka Nowa Sól
3:2
Piast Czerwieńsk
Sprotavia Szprotawa
2:0
Zjednoczeni Przytoczna
Spójnia Ośno Lubuskie
0:0
Lubuszanin Drezdenko
Budowlani Lubsko
8:0
Piast Iłowa
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:1
Odra Bytom Odrzański
KSF Zielona Góra
0:1
Czarni Browar Witnica
Santos Świebodzin
4:3
Stal Sulęcin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Przytoczna
5:2
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Piast Czerwieńsk
2:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Czarni Browar Witnica
0:1
Lubuszanin Drezdenko
Odra Bytom Odrzański
2:2
Ilanka Rzepin
Promień Żary
3:2
Arka Nowa Sól
KSF Zielona Góra
3:1
Budowlani Lubsko
Piast Iłowa
3:2
Stal Sulęcin
Santos Świebodzin
0:1
Sprotavia Szprotawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sulęcin
3:10
KSF Zielona Góra
Ilanka Rzepin
3:1
Zjednoczeni Przytoczna
Sprotavia Szprotawa
0:3
Piast Iłowa
Spójnia Ośno Lubuskie
1:1
Promień Żary
Budowlani Lubsko
3:0
Czarni Browar Witnica
Arka Nowa Sól
8:2
Odra Bytom Odrzański
Lubuszanin Drezdenko
5:0
Piast Czerwieńsk
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:2
Santos Świebodzin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Santos Świebodzin
3:3
Ilanka Rzepin
Piast Iłowa
0:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Odra Bytom Odrzański
0:3
Spójnia Ośno Lubuskie
Budowlani Lubsko
7:2
Stal Sulęcin
Promień Żary
3:1
Lubuszanin Drezdenko
KSF Zielona Góra
3:0
Sprotavia Szprotawa
Czarni Browar Witnica
0:0
Piast Czerwieńsk
Zjednoczeni Przytoczna
0:2
Arka Nowa Sól
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
4:0
Piast Iłowa
Piast Czerwieńsk
0:2
Promień Żary
Sprotavia Szprotawa
0:0
Budowlani Lubsko
Spójnia Ośno Lubuskie
4:1
Zjednoczeni Przytoczna
Arka Nowa Sól
3:1
Santos Świebodzin
Lubuszanin Drezdenko
2:1
Odra Bytom Odrzański
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:3
KSF Zielona Góra
Stal Sulęcin
1:0
Czarni Browar Witnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KSF Zielona Góra
2:1
Ilanka Rzepin
Czarni Browar Witnica
0:4
Promień Żary
Budowlani Lubsko
3:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Odra Bytom Odrzański
4:3
Piast Czerwieńsk
Stal Sulęcin
0:4
Sprotavia Szprotawa
Santos Świebodzin
2:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Piast Iłowa
0:0
Arka Nowa Sól
Zjednoczeni Przytoczna
1:5
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
1:4
Budowlani Lubsko
Piast Czerwieńsk
3:3
Zjednoczeni Przytoczna
Sprotavia Szprotawa
0:0
Czarni Browar Witnica
Spójnia Ośno Lubuskie
0:0
Piast Iłowa
Arka Nowa Sól
1:2
KSF Zielona Góra
Lubuszanin Drezdenko
3:2
Santos Świebodzin
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:0
Stal Sulęcin
Promień Żary
1:1
Odra Bytom Odrzański
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
0:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Czarni Browar Witnica
3:0
Odra Bytom Odrzański
Budowlani Lubsko
1:0
Arka Nowa Sól
Piast Iłowa
2:2
Lubuszanin Drezdenko
Stal Sulęcin
0:3
Ilanka Rzepin
KSF Zielona Góra
3:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Santos Świebodzin
3:0
Piast Czerwieńsk
Zjednoczeni Przytoczna
3:4
Promień Żary
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
1:2
Budowlani Lubsko
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:1
Czarni Browar Witnica
Promień Żary
3:1
Santos Świebodzin
Ilanka Rzepin
2:1
Sprotavia Szprotawa
Piast Czerwieńsk
1:2
Piast Iłowa
Arka Nowa Sól
3:1
Stal Sulęcin
Odra Bytom Odrzański
5:0
Zjednoczeni Przytoczna
Lubuszanin Drezdenko
1:4
KSF Zielona Góra
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
3:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Piast Czerwieńsk
0:2
KSF Zielona Góra
Czarni Browar Witnica
2:0
Zjednoczeni Przytoczna
Arka Nowa Sól
0:0
Sprotavia Szprotawa
Odra Bytom Odrzański
6:3
Santos Świebodzin
Lubuszanin Drezdenko
0:0
Budowlani Lubsko
Promień Żary
0:2
Piast Iłowa
Stal Sulęcin
2:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
2:1
Czarni Browar Witnica
Sprotavia Szprotawa
1:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Budowlani Lubsko
5:0
Piast Czerwieńsk
Piast Iłowa
2:3
Odra Bytom Odrzański
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:1
Arka Nowa Sól
Stal Sulęcin
3:3
Lubuszanin Drezdenko
KSF Zielona Góra
2:1
Promień Żary
Santos Świebodzin
2:4
Zjednoczeni Przytoczna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
5:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Czarni Browar Witnica
1:1
Santos Świebodzin
Stal Sulęcin
3:0
Piast Czerwieńsk
Arka Nowa Sól
0:1
Ilanka Rzepin
Odra Bytom Odrzański
0:1
KSF Zielona Góra
Lubuszanin Drezdenko
1:2
Sprotavia Szprotawa
Zjednoczeni Przytoczna
1:1
Piast Iłowa
Promień Żary
2:0
Budowlani Lubsko
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
2:5
Ilanka Rzepin
Sprotavia Szprotawa
2:0
Piast Czerwieńsk
Budowlani Lubsko
2:2
Odra Bytom Odrzański
KSF Zielona Góra
2:1
Zjednoczeni Przytoczna
Piast Iłowa
0:0
Santos Świebodzin
Arka Nowa Sól
0:1
Czarni Browar Witnica
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:0
Lubuszanin Drezdenko
Stal Sulęcin
0:0
Promień Żary
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Przytoczna
0:2
Budowlani Lubsko
Spójnia Ośno Lubuskie
1:2
Arka Nowa Sól
Lubuszanin Drezdenko
0:3
Ilanka Rzepin
Santos Świebodzin
0:5
KSF Zielona Góra
Piast Czerwieńsk
2:1
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Czarni Browar Witnica
1:1
Piast Iłowa
Promień Żary
1:1
Sprotavia Szprotawa
Stal Sulęcin
4:0
Odra Bytom Odrzański
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:0
Promień Żary
Spójnia Ośno Lubuskie
2:0
Czarni Browar Witnica
Ilanka Rzepin
4:0
Piast Czerwieńsk
Sprotavia Szprotawa
4:1
Odra Bytom Odrzański
Budowlani Lubsko
0:0
Santos Świebodzin
Arka Nowa Sól
1:3
Lubuszanin Drezdenko
KSF Zielona Góra
3:1
Piast Iłowa
Stal Sulęcin
5:1
Zjednoczeni Przytoczna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Browar Witnica
0:1
KSF Zielona Góra
Piast Iłowa
0:4
Budowlani Lubsko
Odra Bytom Odrzański
2:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Promień Żary
1:4
Ilanka Rzepin
Zjednoczeni Przytoczna
1:2
Sprotavia Szprotawa
Stal Sulęcin
1:0
Santos Świebodzin
Piast Czerwieńsk
2:0
Arka Nowa Sól
Lubuszanin Drezdenko
0:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:0
Zjednoczeni Przytoczna
Stal Sulęcin
1:6
Piast Iłowa
Ilanka Rzepin
5:0
Odra Bytom Odrzański
Spójnia Ośno Lubuskie
0:0
Piast Czerwieńsk
Sprotavia Szprotawa
2:2
Santos Świebodzin
Budowlani Lubsko
0:1
KSF Zielona Góra
Arka Nowa Sól
3:0
Promień Żary
Lubuszanin Drezdenko
4:2
Czarni Browar Witnica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Przytoczna
1:3
Ilanka Rzepin
KSF Zielona Góra
5:0
Stal Sulęcin
Piast Czerwieńsk
1:2
Lubuszanin Drezdenko
Czarni Browar Witnica
1:0
Budowlani Lubsko
Piast Iłowa
1:0
Sprotavia Szprotawa
Odra Bytom Odrzański
0:0
Arka Nowa Sól
Promień Żary
1:4
Spójnia Ośno Lubuskie
Santos Świebodzin
3:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
2:2
Santos Świebodzin
Spójnia Ośno Lubuskie
1:0
Odra Bytom Odrzański
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:2
Piast Iłowa
Piast Czerwieńsk
4:1
Czarni Browar Witnica
Sprotavia Szprotawa
0:2
KSF Zielona Góra
Arka Nowa Sól
0:1
Zjednoczeni Przytoczna
Stal Sulęcin
1:2
Budowlani Lubsko
Lubuszanin Drezdenko
1:2
Promień Żary
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Żary
3:1
Piast Czerwieńsk
Zjednoczeni Przytoczna
1:3
Spójnia Ośno Lubuskie
KSF Zielona Góra
3:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Czarni Browar Witnica
2:2
Stal Sulęcin
Budowlani Lubsko
0:0
Sprotavia Szprotawa
Piast Iłowa
3:3
Ilanka Rzepin
Odra Bytom Odrzański
2:3
Lubuszanin Drezdenko
Santos Świebodzin
2:0
Arka Nowa Sól
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
0:3
KSF Zielona Góra
Spójnia Ośno Lubuskie
1:3
Santos Świebodzin
Piast Czerwieńsk
2:4
Odra Bytom Odrzański
Sprotavia Szprotawa
1:0
Stal Sulęcin
Arka Nowa Sól
4:1
Piast Iłowa
Lubuszanin Drezdenko
1:0
Zjednoczeni Przytoczna
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:4
Budowlani Lubsko
Promień Żary
4:1
Czarni Browar Witnica
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Browar Witnica
0:0
Sprotavia Szprotawa
Budowlani Lubsko
0:3
Ilanka Rzepin
Piast Iłowa
5:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Odra Bytom Odrzański
3:1
Promień Żary
Zjednoczeni Przytoczna
8:1
Piast Czerwieńsk
Stal Sulęcin
1:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
KSF Zielona Góra
1:0
Arka Nowa Sól
Santos Świebodzin
1:2
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
2:0
Stal Sulęcin
Piast Czerwieńsk
3:5
Santos Świebodzin
Spójnia Ośno Lubuskie
5:1
KSF Zielona Góra
Arka Nowa Sól
3:1
Budowlani Lubsko
Odra Bytom Odrzański
1:1
Czarni Browar Witnica
Lubuszanin Drezdenko
0:0
Piast Iłowa
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:1
Sprotavia Szprotawa
Promień Żary
2:0
Zjednoczeni Przytoczna
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
2:0
Ilanka Rzepin
Czarni Browar Witnica
1:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Budowlani Lubsko
0:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Piast Iłowa
6:3
Piast Czerwieńsk
Zjednoczeni Przytoczna
1:7
Odra Bytom Odrzański
Stal Sulęcin
2:1
Arka Nowa Sól
KSF Zielona Góra
4:0
Lubuszanin Drezdenko
Santos Świebodzin
4:2
Promień Żary
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?