Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ZAP Syrena Zbąszynek
3:1
Odra Bytom Odrzański
Lubuszanin Drezdenko
1:1
Czarni Witnica
Ilanka Rzepin
1:1
Dąb Przybyszów
Sprotavia Szprotawa
0:3
Korona Kożuchów
Spójnia Ośno Lubuskie
2:0
Pogoń Świebodzin
Polonia Słubice
0:2
Arka Nowa Sól
TS Przylep
1:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
0:6
Falubaz Zielona Góra
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
0:0
Czarni Witnica
Dąb Przybyszów
4:2
Sprotavia Szprotawa
Spójnia Ośno Lubuskie
2:0
Korona Kożuchów
Arka Nowa Sól
3:0
Carina Gubin
Odra Bytom Odrzański
4:2
Lubuszanin Drezdenko
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:4
Falubaz Zielona Góra
TS Przylep
4:1
ZAP Syrena Zbąszynek
Pogoń Świebodzin
7:2
Polonia Słubice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
4:1
Odra Bytom Odrzański
Sprotavia Szprotawa
2:1
Czarni Witnica
Spójnia Ośno Lubuskie
2:2
Dąb Przybyszów
Lubuszanin Drezdenko
0:2
TS Przylep
ZAP Syrena Zbąszynek
3:5
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Polonia Słubice
1:1
Korona Kożuchów
Carina Gubin
0:0
Pogoń Świebodzin
Falubaz Zielona Góra
2:1
Arka Nowa Sól
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Bytom Odrzański
1:1
Sprotavia Szprotawa
TS Przylep
2:1
Ilanka Rzepin
Spójnia Ośno Lubuskie
2:2
Czarni Witnica
ZAP Syrena Zbąszynek
1:1
Lubuszanin Drezdenko
Dąb Przybyszów
3:1
Polonia Słubice
Korona Kożuchów
1:0
Carina Gubin
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
4:1
Arka Nowa Sól
Pogoń Świebodzin
1:3
Falubaz Zielona Góra
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
1:5
TS Przylep
Polonia Słubice
2:3
Czarni Witnica
Ilanka Rzepin
4:2
ZAP Syrena Zbąszynek
Spójnia Ośno Lubuskie
3:1
Odra Bytom Odrzański
Arka Nowa Sól
1:2
Pogoń Świebodzin
Carina Gubin
2:0
Dąb Przybyszów
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:1
Lubuszanin Drezdenko
Falubaz Zielona Góra
4:0
Korona Kożuchów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
ZAP Syrena Zbąszynek
3:1
Sprotavia Szprotawa
Odra Bytom Odrzański
4:1
Polonia Słubice
TS Przylep
2:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Dąb Przybyszów
2:3
Falubaz Zielona Góra
Lubuszanin Drezdenko
2:2
Ilanka Rzepin
Korona Kożuchów
0:3
Arka Nowa Sól
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:0
Pogoń Świebodzin
Carina Gubin
3:0
Czarni Witnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
2:3
Lubuszanin Drezdenko
Spójnia Ośno Lubuskie
1:1
ZAP Syrena Zbąszynek
Arka Nowa Sól
0:2
Dąb Przybyszów
Polonia Słubice
3:2
TS Przylep
Carina Gubin
3:0
Odra Bytom Odrzański
Pogoń Świebodzin
1:1
Korona Kożuchów
Falubaz Zielona Góra
5:0
Czarni Witnica
Ilanka Rzepin
1:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
2:0
Sprotavia Szprotawa
Dąb Przybyszów
2:1
Pogoń Świebodzin
Odra Bytom Odrzański
0:4
Falubaz Zielona Góra
Lubuszanin Drezdenko
3:3
Spójnia Ośno Lubuskie
ZAP Syrena Zbąszynek
3:0
Polonia Słubice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
5:3
Korona Kożuchów
TS Przylep
0:2
Carina Gubin
Czarni Witnica
2:4
Arka Nowa Sól
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
1:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Spójnia Ośno Lubuskie
2:2
Ilanka Rzepin
Arka Nowa Sól
0:0
Odra Bytom Odrzański
Korona Kożuchów
0:1
Dąb Przybyszów
Polonia Słubice
1:1
Lubuszanin Drezdenko
Carina Gubin
0:0
ZAP Syrena Zbąszynek
Pogoń Świebodzin
2:2
Czarni Witnica
Falubaz Zielona Góra
10:0
TS Przylep
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
1:2
Polonia Słubice
Sprotavia Szprotawa
0:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Odra Bytom Odrzański
2:5
Pogoń Świebodzin
Lubuszanin Drezdenko
0:2
Carina Gubin
ZAP Syrena Zbąszynek
2:2
Falubaz Zielona Góra
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:0
Dąb Przybyszów
TS Przylep
4:1
Arka Nowa Sól
Czarni Witnica
3:0
Korona Kożuchów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Słubice
1:1
Sprotavia Szprotawa
Falubaz Zielona Góra
4:1
Lubuszanin Drezdenko
Spójnia Ośno Lubuskie
0:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
3:1
Ilanka Rzepin
Arka Nowa Sól
1:2
ZAP Syrena Zbąszynek
Pogoń Świebodzin
2:2
TS Przylep
Korona Kożuchów
1:1
Odra Bytom Odrzański
Dąb Przybyszów
5:0
Czarni Witnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
1:1
Falubaz Zielona Góra
Sprotavia Szprotawa
1:4
Carina Gubin
Spójnia Ośno Lubuskie
2:0
Polonia Słubice
Odra Bytom Odrzański
0:4
Dąb Przybyszów
Lubuszanin Drezdenko
2:1
Arka Nowa Sól
ZAP Syrena Zbąszynek
0:0
Pogoń Świebodzin
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
4:3
Czarni Witnica
TS Przylep
0:0
Korona Kożuchów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Przybyszów
0:4
TS Przylep
Arka Nowa Sól
1:2
Ilanka Rzepin
Korona Kożuchów
2:1
ZAP Syrena Zbąszynek
Polonia Słubice
3:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
6:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Pogoń Świebodzin
2:0
Lubuszanin Drezdenko
Falubaz Zielona Góra
5:0
Sprotavia Szprotawa
Czarni Witnica
4:2
Odra Bytom Odrzański
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
0:2
Pogoń Świebodzin
Sprotavia Szprotawa
1:0
Arka Nowa Sól
Spójnia Ośno Lubuskie
1:2
Falubaz Zielona Góra
Lubuszanin Drezdenko
3:1
Korona Kożuchów
ZAP Syrena Zbąszynek
0:0
Dąb Przybyszów
Polonia Słubice
1:1
Carina Gubin
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
5:2
Odra Bytom Odrzański
TS Przylep
5:0
Czarni Witnica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Przybyszów
3:3
Lubuszanin Drezdenko
Arka Nowa Sól
6:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Odra Bytom Odrzański
3:4
TS Przylep
Korona Kożuchów
2:3
Ilanka Rzepin
Carina Gubin
1:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Pogoń Świebodzin
2:1
Sprotavia Szprotawa
Falubaz Zielona Góra
4:1
Polonia Słubice
Czarni Witnica
1:3
ZAP Syrena Zbąszynek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?