Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
2:1
Czarni Browar Witnica
ZAP Syrena Zbąszynek
5:1
Lubuszanin Drezdenko
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
4:1
Budowlani Lubsko
Ilanka Rzepin
3:2
Piast Karnin
Dąb Przybyszów
0:0
TS Przylep
Arka Nowa Sól
2:0
Sprotavia Szprotawa
Korona Kożuchów
1:1
Odra Bytom Odrzański
Warta Gorzów Wielkopolski
2:0
Pogoń Świebodzin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
3:5
ZAP Syrena Zbąszynek
Sprotavia Szprotawa
0:1
Dąb Przybyszów
Czarni Browar Witnica
2:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Odra Bytom Odrzański
1:1
Arka Nowa Sól
Lubuszanin Drezdenko
2:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Pogoń Świebodzin
3:2
Korona Kożuchów
Budowlani Lubsko
4:5
TS Przylep
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:1
Ilanka Rzepin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
3:2
Budowlani Lubsko
Dąb Przybyszów
3:4
Odra Bytom Odrzański
Spójnia Ośno Lubuskie
2:0
Piast Karnin
Arka Nowa Sól
2:2
Pogoń Świebodzin
Korona Kożuchów
1:1
Czarni Browar Witnica
TS Przylep
2:2
Sprotavia Szprotawa
ZAP Syrena Zbąszynek
2:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Warta Gorzów Wielkopolski
1:0
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
0:1
Sprotavia Szprotawa
Piast Karnin
0:3
Warta Gorzów Wielkopolski
Ilanka Rzepin
2:4
ZAP Syrena Zbąszynek
Lubuszanin Drezdenko
3:3
Korona Kożuchów
Czarni Browar Witnica
2:1
Arka Nowa Sól
Odra Bytom Odrzański
4:4
TS Przylep
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
4:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Pogoń Świebodzin
3:0
Dąb Przybyszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kożuchów
2:0
Piast Karnin
Sprotavia Szprotawa
0:2
Odra Bytom Odrzański
Dąb Przybyszów
4:0
Czarni Browar Witnica
Arka Nowa Sól
2:3
Lubuszanin Drezdenko
TS Przylep
3:4
Pogoń Świebodzin
Warta Gorzów Wielkopolski
1:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Spójnia Ośno Lubuskie
0:3
Ilanka Rzepin
ZAP Syrena Zbąszynek
3:2
Budowlani Lubsko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
1:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Piast Karnin
0:2
Arka Nowa Sól
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
4:0
Korona Kożuchów
Budowlani Lubsko
1:0
Odra Bytom Odrzański
Lubuszanin Drezdenko
2:0
Dąb Przybyszów
ZAP Syrena Zbąszynek
3:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Czarni Browar Witnica
1:2
TS Przylep
Pogoń Świebodzin
0:2
Sprotavia Szprotawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Przybyszów
2:0
Piast Karnin
Sprotavia Szprotawa
1:1
Czarni Browar Witnica
Spójnia Ośno Lubuskie
2:0
Budowlani Lubsko
Arka Nowa Sól
1:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Odra Bytom Odrzański
2:1
Pogoń Świebodzin
Korona Kożuchów
1:2
Ilanka Rzepin
Warta Gorzów Wielkopolski
2:0
ZAP Syrena Zbąszynek
TS Przylep
1:0
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
2:0
Arka Nowa Sól
Piast Karnin
0:0
TS Przylep
Spójnia Ośno Lubuskie
0:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Czarni Browar Witnica
3:1
Odra Bytom Odrzański
Budowlani Lubsko
1:1
Pogoń Świebodzin
Lubuszanin Drezdenko
1:3
Sprotavia Szprotawa
ZAP Syrena Zbąszynek
2:2
Korona Kożuchów
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:0
Dąb Przybyszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Przybyszów
5:2
Ilanka Rzepin
Sprotavia Szprotawa
1:1
Piast Karnin
Arka Nowa Sól
1:1
ZAP Syrena Zbąszynek
Odra Bytom Odrzański
2:5
Lubuszanin Drezdenko
Korona Kożuchów
1:0
Spójnia Ośno Lubuskie
TS Przylep
3:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Pogoń Świebodzin
3:1
Czarni Browar Witnica
Warta Gorzów Wielkopolski
4:0
Budowlani Lubsko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
1:1
TS Przylep
Piast Karnin
1:0
Odra Bytom Odrzański
Spójnia Ośno Lubuskie
0:0
Arka Nowa Sól
Budowlani Lubsko
1:0
Czarni Browar Witnica
Lubuszanin Drezdenko
5:1
Pogoń Świebodzin
ZAP Syrena Zbąszynek
1:1
Dąb Przybyszów
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:0
Sprotavia Szprotawa
Warta Gorzów Wielkopolski
2:0
Korona Kożuchów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Przybyszów
3:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Czarni Browar Witnica
5:0
Lubuszanin Drezdenko
Arka Nowa Sól
0:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Odra Bytom Odrzański
1:4
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Korona Kożuchów
2:0
Budowlani Lubsko
TS Przylep
2:1
ZAP Syrena Zbąszynek
Pogoń Świebodzin
2:1
Piast Karnin
Sprotavia Szprotawa
2:2
Ilanka Rzepin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:2
Pogoń Świebodzin
Piast Karnin
1:3
Czarni Browar Witnica
ZAP Syrena Zbąszynek
0:2
Sprotavia Szprotawa
Ilanka Rzepin
3:1
Odra Bytom Odrzański
Budowlani Lubsko
1:1
Lubuszanin Drezdenko
Korona Kożuchów
0:0
Arka Nowa Sól
Spójnia Ośno Lubuskie
2:1
TS Przylep
Warta Gorzów Wielkopolski
5:0
Dąb Przybyszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
0:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Czarni Browar Witnica
4:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Arka Nowa Sól
3:2
Budowlani Lubsko
Odra Bytom Odrzański
4:2
ZAP Syrena Zbąszynek
TS Przylep
1:4
Warta Gorzów Wielkopolski
Pogoń Świebodzin
4:5
Ilanka Rzepin
Dąb Przybyszów
3:1
Korona Kożuchów
Lubuszanin Drezdenko
7:0
Piast Karnin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
1:1
Czarni Browar Witnica
Spójnia Ośno Lubuskie
4:0
Odra Bytom Odrzański
Budowlani Lubsko
3:0
Piast Karnin
Arka Nowa Sól
1:4
Dąb Przybyszów
ZAP Syrena Zbąszynek
2:1
Pogoń Świebodzin
Korona Kożuchów
0:0
TS Przylep
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:5
Lubuszanin Drezdenko
Warta Gorzów Wielkopolski
2:1
Sprotavia Szprotawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Browar Witnica
0:0
ZAP Syrena Zbąszynek
Piast Karnin
1:4
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Dąb Przybyszów
3:3
Budowlani Lubsko
Sprotavia Szprotawa
0:0
Korona Kożuchów
Odra Bytom Odrzański
3:6
Warta Gorzów Wielkopolski
Lubuszanin Drezdenko
5:1
Ilanka Rzepin
TS Przylep
0:0
Arka Nowa Sól
Pogoń Świebodzin
3:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
0:2
Ilanka Rzepin
Sprotavia Szprotawa
0:3
Arka Nowa Sól
Czarni Browar Witnica
1:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Budowlani Lubsko
0:5
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Odra Bytom Odrzański
1:1
Korona Kożuchów
TS Przylep
6:2
Dąb Przybyszów
Pogoń Świebodzin
0:5
Warta Gorzów Wielkopolski
Lubuszanin Drezdenko
3:0
ZAP Syrena Zbąszynek
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
1:2
Lubuszanin Drezdenko
Ilanka Rzepin
2:4
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Warta Gorzów Wielkopolski
2:4
Czarni Browar Witnica
Dąb Przybyszów
0:0
Sprotavia Szprotawa
Arka Nowa Sól
2:4
Odra Bytom Odrzański
ZAP Syrena Zbąszynek
3:1
Piast Karnin
Korona Kożuchów
4:3
Pogoń Świebodzin
TS Przylep
5:1
Budowlani Lubsko
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Świebodzin
3:0
Arka Nowa Sól
Piast Karnin
1:3
Spójnia Ośno Lubuskie
Budowlani Lubsko
0:2
Ilanka Rzepin
Odra Bytom Odrzański
2:2
Dąb Przybyszów
Lubuszanin Drezdenko
3:4
Warta Gorzów Wielkopolski
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:1
ZAP Syrena Zbąszynek
Sprotavia Szprotawa
1:1
TS Przylep
Czarni Browar Witnica
0:0
Korona Kożuchów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
ZAP Syrena Zbąszynek
0:6
Ilanka Rzepin
Dąb Przybyszów
5:1
Pogoń Świebodzin
Sprotavia Szprotawa
1:1
Budowlani Lubsko
Spójnia Ośno Lubuskie
2:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Arka Nowa Sól
1:1
Czarni Browar Witnica
Korona Kożuchów
2:1
Lubuszanin Drezdenko
TS Przylep
3:1
Odra Bytom Odrzański
Warta Gorzów Wielkopolski
1:0
Piast Karnin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
2:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Budowlani Lubsko
0:1
ZAP Syrena Zbąszynek
Lubuszanin Drezdenko
1:1
Arka Nowa Sól
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Piast Karnin
0:1
Korona Kożuchów
Czarni Browar Witnica
2:1
Dąb Przybyszów
Odra Bytom Odrzański
0:6
Sprotavia Szprotawa
Pogoń Świebodzin
4:1
TS Przylep
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
2:4
ZAP Syrena Zbąszynek
Warta Gorzów Wielkopolski
2:1
Ilanka Rzepin
Dąb Przybyszów
4:0
Lubuszanin Drezdenko
Sprotavia Szprotawa
1:0
Pogoń Świebodzin
Arka Nowa Sól
0:2
Piast Karnin
Odra Bytom Odrzański
3:1
Budowlani Lubsko
Korona Kożuchów
0:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
TS Przylep
0:0
Czarni Browar Witnica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
2:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Piast Karnin
0:1
Dąb Przybyszów
Ilanka Rzepin
3:4
Korona Kożuchów
Lubuszanin Drezdenko
0:1
TS Przylep
ZAP Syrena Zbąszynek
1:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
5:2
Arka Nowa Sól
Pogoń Świebodzin
4:0
Odra Bytom Odrzański
Czarni Browar Witnica
0:0
Sprotavia Szprotawa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Świebodzin
3:1
Budowlani Lubsko
Warta Gorzów Wielkopolski
1:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Sprotavia Szprotawa
1:2
Lubuszanin Drezdenko
Arka Nowa Sól
3:1
Ilanka Rzepin
Odra Bytom Odrzański
3:1
Czarni Browar Witnica
Korona Kożuchów
1:0
ZAP Syrena Zbąszynek
TS Przylep
1:1
Piast Karnin
Dąb Przybyszów
2:4
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
0:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Spójnia Ośno Lubuskie
2:1
Korona Kożuchów
Lubuszanin Drezdenko
2:1
Odra Bytom Odrzański
Piast Karnin
0:3
Sprotavia Szprotawa
Ilanka Rzepin
3:2
Dąb Przybyszów
Czarni Browar Witnica
2:0
Pogoń Świebodzin
ZAP Syrena Zbąszynek
0:0
Arka Nowa Sól
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:0
TS Przylep
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Nowa Sól
4:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Dąb Przybyszów
2:2
ZAP Syrena Zbąszynek
Sprotavia Szprotawa
1:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Czarni Browar Witnica
2:0
Budowlani Lubsko
Odra Bytom Odrzański
3:2
Piast Karnin
Korona Kożuchów
0:1
Warta Gorzów Wielkopolski
TS Przylep
3:4
Ilanka Rzepin
Pogoń Świebodzin
1:1
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
2:1
Dąb Przybyszów
Budowlani Lubsko
0:2
Korona Kożuchów
Warta Gorzów Wielkopolski
1:1
Arka Nowa Sól
Piast Karnin
1:0
Pogoń Świebodzin
Ilanka Rzepin
4:0
Sprotavia Szprotawa
Lubuszanin Drezdenko
1:1
Czarni Browar Witnica
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
5:2
Odra Bytom Odrzański
ZAP Syrena Zbąszynek
1:4
TS Przylep
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
0:3
ZAP Syrena Zbąszynek
Dąb Przybyszów
4:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Czarni Browar Witnica
2:1
Piast Karnin
Arka Nowa Sól
1:0
Korona Kożuchów
Odra Bytom Odrzański
1:3
Ilanka Rzepin
Lubuszanin Drezdenko
0:0
Budowlani Lubsko
TS Przylep
3:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Pogoń Świebodzin
0:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
2:1
Arka Nowa Sól
Ilanka Rzepin
2:1
Pogoń Świebodzin
Spójnia Ośno Lubuskie
3:0
Sprotavia Szprotawa
ZAP Syrena Zbąszynek
7:2
Odra Bytom Odrzański
Korona Kożuchów
1:0
Dąb Przybyszów
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:3
Czarni Browar Witnica
Warta Gorzów Wielkopolski
1:1
TS Przylep
Piast Karnin
1:2
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
2:3
Budowlani Lubsko
Dąb Przybyszów
4:3
Arka Nowa Sól
Sprotavia Szprotawa
0:3
Warta Gorzów Wielkopolski
Czarni Browar Witnica
2:2
Ilanka Rzepin
Odra Bytom Odrzański
3:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Lubuszanin Drezdenko
1:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
TS Przylep
3:3
Korona Kożuchów
Pogoń Świebodzin
0:1
ZAP Syrena Zbąszynek
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
3:2
Pogoń Świebodzin
Budowlani Lubsko
1:6
Dąb Przybyszów
Arka Nowa Sól
3:1
TS Przylep
Lubuszanin Drezdenko
1:0
Ilanka Rzepin
ZAP Syrena Zbąszynek
0:2
Czarni Browar Witnica
Korona Kożuchów
0:1
Sprotavia Szprotawa
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
6:1
Piast Karnin
Warta Gorzów Wielkopolski
3:0
Odra Bytom Odrzański
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?