Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Międzyrzecz
0:4
Spójnia Ośno Lubuskie
Budowlani Lubsko
2:3
Czarni Browar Witnica
ŁKS Łęknica
0:1
Odra Bytom Odrzański
ZAP Syrena Zbąszynek
6:1
Lubuszanin Drezdenko
Piast Czerwieńsk
0:5
Arka Nowa Sól
Piast Iłowa
1:1
Dąb Przybyszów
Korona Kożuchów
3:2
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Meprozet Stare Kurowo
1:2
Sprotavia Szprotawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Browar Witnica
2:1
Korona Kożuchów
Dąb Przybyszów
6:1
Orzeł Międzyrzecz
Sprotavia Szprotawa
3:1
ŁKS Łęknica
Piast Iłowa
1:0
Odra Bytom Odrzański
Arka Nowa Sól
4:1
Meprozet Stare Kurowo
Lubuszanin Drezdenko
1:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:2
Piast Czerwieńsk
ZAP Syrena Zbąszynek
1:1
Budowlani Lubsko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Międzyrzecz
3:1
Odra Bytom Odrzański
Budowlani Lubsko
4:0
Lubuszanin Drezdenko
Piast Czerwieńsk
2:1
Czarni Browar Witnica
Spójnia Ośno Lubuskie
1:2
Dąb Przybyszów
ŁKS Łęknica
4:1
Arka Nowa Sól
Piast Iłowa
0:0
Sprotavia Szprotawa
Meprozet Stare Kurowo
2:1
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Korona Kożuchów
2:1
ZAP Syrena Zbąszynek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Browar Witnica
3:0
Meprozet Stare Kurowo
Odra Bytom Odrzański
1:6
Spójnia Ośno Lubuskie
Sprotavia Szprotawa
1:0
Orzeł Międzyrzecz
Budowlani Lubsko
5:0
Korona Kożuchów
Arka Nowa Sól
5:1
Piast Iłowa
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:1
ŁKS Łęknica
Lubuszanin Drezdenko
1:2
Dąb Przybyszów
ZAP Syrena Zbąszynek
1:1
Piast Czerwieńsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
1:1
Sprotavia Szprotawa
ŁKS Łęknica
3:2
Czarni Browar Witnica
Orzeł Międzyrzecz
1:1
Arka Nowa Sól
Piast Czerwieńsk
1:3
Budowlani Lubsko
Dąb Przybyszów
6:2
Odra Bytom Odrzański
Korona Kożuchów
2:1
Lubuszanin Drezdenko
Meprozet Stare Kurowo
2:0
ZAP Syrena Zbąszynek
Piast Iłowa
5:1
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
3:2
Dąb Przybyszów
Budowlani Lubsko
4:0
Meprozet Stare Kurowo
Łucznik Strzelce Krajeńskie
2:2
Orzeł Międzyrzecz
Arka Nowa Sól
1:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Lubuszanin Drezdenko
1:3
Odra Bytom Odrzański
ZAP Syrena Zbąszynek
3:4
ŁKS Łęknica
Korona Kożuchów
4:2
Piast Czerwieńsk
Czarni Browar Witnica
2:1
Piast Iłowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Międzyrzecz
0:2
Czarni Browar Witnica
Piast Czerwieńsk
3:0
Lubuszanin Drezdenko
Dąb Przybyszów
1:0
Arka Nowa Sól
Spójnia Ośno Lubuskie
0:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
ŁKS Łęknica
3:1
Budowlani Lubsko
Odra Bytom Odrzański
0:0
Sprotavia Szprotawa
Piast Iłowa
3:0
ZAP Syrena Zbąszynek
Meprozet Stare Kurowo
2:1
Korona Kożuchów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
0:2
Piast Iłowa
Łucznik Strzelce Krajeńskie
2:3
Dąb Przybyszów
Piast Czerwieńsk
1:0
Meprozet Stare Kurowo
Czarni Browar Witnica
0:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Arka Nowa Sól
3:2
Odra Bytom Odrzański
Lubuszanin Drezdenko
1:2
Sprotavia Szprotawa
ZAP Syrena Zbąszynek
0:2
Orzeł Międzyrzecz
Korona Kożuchów
2:7
ŁKS Łęknica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
1:2
Arka Nowa Sól
Dąb Przybyszów
0:1
Czarni Browar Witnica
Odra Bytom Odrzański
4:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Orzeł Międzyrzecz
1:2
Budowlani Lubsko
Spójnia Ośno Lubuskie
3:0
ZAP Syrena Zbąszynek
Piast Iłowa
3:0
Korona Kożuchów
ŁKS Łęknica
2:1
Piast Czerwieńsk
Meprozet Stare Kurowo
2:0
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
3:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:5
Sprotavia Szprotawa
Piast Czerwieńsk
2:1
Piast Iłowa
Lubuszanin Drezdenko
1:0
Arka Nowa Sól
ZAP Syrena Zbąszynek
1:6
Dąb Przybyszów
Korona Kożuchów
1:1
Orzeł Międzyrzecz
Czarni Browar Witnica
2:2
Odra Bytom Odrzański
Meprozet Stare Kurowo
0:0
ŁKS Łęknica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
1:1
Czarni Browar Witnica
Dąb Przybyszów
2:1
Budowlani Lubsko
Spójnia Ośno Lubuskie
2:0
Korona Kożuchów
Piast Iłowa
0:0
Meprozet Stare Kurowo
ŁKS Łęknica
2:0
Lubuszanin Drezdenko
Arka Nowa Sól
7:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Odra Bytom Odrzański
2:0
ZAP Syrena Zbąszynek
Orzeł Międzyrzecz
0:1
Piast Czerwieńsk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
7:2
Odra Bytom Odrzański
Korona Kożuchów
0:2
Dąb Przybyszów
Piast Czerwieńsk
1:3
Spójnia Ośno Lubuskie
Czarni Browar Witnica
1:0
Arka Nowa Sól
ŁKS Łęknica
0:1
Piast Iłowa
Lubuszanin Drezdenko
1:2
Łucznik Strzelce Krajeńskie
ZAP Syrena Zbąszynek
1:2
Sprotavia Szprotawa
Meprozet Stare Kurowo
1:0
Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Przybyszów
1:0
Piast Czerwieńsk
Sprotavia Szprotawa
1:2
Budowlani Lubsko
Spójnia Ośno Lubuskie
3:2
Meprozet Stare Kurowo
Arka Nowa Sól
0:2
ZAP Syrena Zbąszynek
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:3
Czarni Browar Witnica
Piast Iłowa
1:0
Lubuszanin Drezdenko
Orzeł Międzyrzecz
2:2
ŁKS Łęknica
Odra Bytom Odrzański
1:2
Korona Kożuchów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
ZAP Syrena Zbąszynek
2:1
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Budowlani Lubsko
3:1
Arka Nowa Sól
Lubuszanin Drezdenko
1:2
Czarni Browar Witnica
Korona Kożuchów
0:1
Sprotavia Szprotawa
Piast Czerwieńsk
5:2
Odra Bytom Odrzański
Piast Iłowa
3:2
Orzeł Międzyrzecz
ŁKS Łęknica
1:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Meprozet Stare Kurowo
1:1
Dąb Przybyszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Międzyrzecz
1:0
Lubuszanin Drezdenko
Sprotavia Szprotawa
4:0
Piast Czerwieńsk
Spójnia Ośno Lubuskie
2:1
Piast Iłowa
Czarni Browar Witnica
0:0
ZAP Syrena Zbąszynek
Arka Nowa Sól
2:1
Korona Kożuchów
Odra Bytom Odrzański
1:0
Meprozet Stare Kurowo
Łucznik Strzelce Krajeńskie
5:0
Budowlani Lubsko
Dąb Przybyszów
1:1
ŁKS Łęknica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
1:1
Meprozet Stare Kurowo
Spójnia Ośno Lubuskie
3:1
Orzeł Międzyrzecz
Odra Bytom Odrzański
1:1
ŁKS Łęknica
Łucznik Strzelce Krajeńskie
4:0
Korona Kożuchów
Czarni Browar Witnica
3:1
Budowlani Lubsko
Lubuszanin Drezdenko
7:0
ZAP Syrena Zbąszynek
Dąb Przybyszów
2:0
Piast Iłowa
Arka Nowa Sól
1:0
Piast Czerwieńsk
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
3:1
Orzeł Międzyrzecz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?