Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Browar Witnica
2:4
Lubuszanin Drezdenko
TS Przylep
4:2
Dąb Przybyszów
Korona Kożuchów
0:5
Formacja Port 2000 Mostki
Stilon Gorzów Wielkopolski
4:0
Santos Świebodzin
Arka Nowa Sól
2:1
Budowlani Lubsko
ZAP Syrena Zbąszynek
7:2
Sprotavia Szprotawa
Meprozet Stare Kurowo
1:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Odra Bytom Odrzański
0:2
Ilanka Rzepin
Odra Górzyca
3:0
Piast Karnin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Santos Świebodzin
1:0
ZAP Syrena Zbąszynek
Ilanka Rzepin
1:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Sprotavia Szprotawa
0:0
TS Przylep
Lubuszanin Drezdenko
4:0
Dąb Przybyszów
Piast Karnin
2:2
Arka Nowa Sól
Spójnia Ośno Lubuskie
3:1
Odra Bytom Odrzański
Czarni Browar Witnica
2:0
Odra Górzyca
Formacja Port 2000 Mostki
1:0
Meprozet Stare Kurowo
Budowlani Lubsko
2:1
Korona Kożuchów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kożuchów
1:0
Piast Karnin
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Dąb Przybyszów
1:0
Sprotavia Szprotawa
Arka Nowa Sól
1:1
Czarni Browar Witnica
Odra Bytom Odrzański
1:5
Formacja Port 2000 Mostki
ZAP Syrena Zbąszynek
1:1
Ilanka Rzepin
Meprozet Stare Kurowo
2:1
Budowlani Lubsko
Odra Górzyca
2:0
Lubuszanin Drezdenko
TS Przylep
3:0
Santos Świebodzin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Drezdenko
0:2
Sprotavia Szprotawa
Piast Karnin
2:2
Meprozet Stare Kurowo
Formacja Port 2000 Mostki
0:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Spójnia Ośno Lubuskie
2:0
ZAP Syrena Zbąszynek
Budowlani Lubsko
2:0
Odra Bytom Odrzański
Santos Świebodzin
1:1
Dąb Przybyszów
Ilanka Rzepin
4:1
TS Przylep
Czarni Browar Witnica
3:1
Korona Kożuchów
Odra Górzyca
1:0
Arka Nowa Sól
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Przylep
2:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Sprotavia Szprotawa
4:1
Santos Świebodzin
Korona Kożuchów
1:3
Odra Górzyca
Stilon Gorzów Wielkopolski
5:0
Budowlani Lubsko
Dąb Przybyszów
1:4
Ilanka Rzepin
Arka Nowa Sól
1:1
Lubuszanin Drezdenko
Odra Bytom Odrzański
1:3
Piast Karnin
ZAP Syrena Zbąszynek
2:1
Formacja Port 2000 Mostki
Meprozet Stare Kurowo
0:0
Czarni Browar Witnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
2:0
Sprotavia Szprotawa
Formacja Port 2000 Mostki
0:4
TS Przylep
Spójnia Ośno Lubuskie
0:1
Dąb Przybyszów
Piast Karnin
0:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Lubuszanin Drezdenko
7:3
Santos Świebodzin
Budowlani Lubsko
0:5
ZAP Syrena Zbąszynek
Czarni Browar Witnica
2:1
Odra Bytom Odrzański
Arka Nowa Sól
3:1
Korona Kożuchów
Odra Górzyca
2:6
Meprozet Stare Kurowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Przybyszów
1:2
Formacja Port 2000 Mostki
ZAP Syrena Zbąszynek
4:0
Piast Karnin
Odra Bytom Odrzański
0:2
Odra Górzyca
Meprozet Stare Kurowo
0:1
Arka Nowa Sól
Korona Kożuchów
2:0
Lubuszanin Drezdenko
TS Przylep
5:0
Budowlani Lubsko
Sprotavia Szprotawa
0:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Stilon Gorzów Wielkopolski
4:0
Czarni Browar Witnica
Santos Świebodzin
1:5
Ilanka Rzepin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Górzyca
1:5
Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Karnin
1:2
TS Przylep
Formacja Port 2000 Mostki
2:0
Sprotavia Szprotawa
Spójnia Ośno Lubuskie
1:1
Santos Świebodzin
Czarni Browar Witnica
0:1
ZAP Syrena Zbąszynek
Budowlani Lubsko
1:0
Dąb Przybyszów
Arka Nowa Sól
0:1
Odra Bytom Odrzański
Lubuszanin Drezdenko
1:1
Ilanka Rzepin
Korona Kożuchów
0:1
Meprozet Stare Kurowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Santos Świebodzin
0:1
Formacja Port 2000 Mostki
Ilanka Rzepin
4:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Stilon Gorzów Wielkopolski
7:1
Arka Nowa Sól
Dąb Przybyszów
1:3
Piast Karnin
Sprotavia Szprotawa
4:1
Budowlani Lubsko
Odra Bytom Odrzański
2:0
Korona Kożuchów
ZAP Syrena Zbąszynek
4:1
Odra Górzyca
Meprozet Stare Kurowo
1:3
Lubuszanin Drezdenko
TS Przylep
5:1
Czarni Browar Witnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Formacja Port 2000 Mostki
0:1
Ilanka Rzepin
Budowlani Lubsko
0:6
Santos Świebodzin
Korona Kożuchów
0:5
Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Karnin
2:1
Sprotavia Szprotawa
Czarni Browar Witnica
1:1
Dąb Przybyszów
Arka Nowa Sól
1:2
ZAP Syrena Zbąszynek
Lubuszanin Drezdenko
2:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Meprozet Stare Kurowo
1:1
Odra Bytom Odrzański
Odra Górzyca
1:7
TS Przylep
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
6:0
Budowlani Lubsko
Spójnia Ośno Lubuskie
1:1
Formacja Port 2000 Mostki
ZAP Syrena Zbąszynek
4:0
Korona Kożuchów
Dąb Przybyszów
3:0
Odra Górzyca
Sprotavia Szprotawa
4:1
Czarni Browar Witnica
Odra Bytom Odrzański
3:2
Lubuszanin Drezdenko
TS Przylep
1:1
Arka Nowa Sól
Santos Świebodzin
1:1
Piast Karnin
Stilon Gorzów Wielkopolski
5:0
Meprozet Stare Kurowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Drezdenko
1:1
Formacja Port 2000 Mostki
Piast Karnin
1:0
Ilanka Rzepin
Czarni Browar Witnica
1:3
Santos Świebodzin
Budowlani Lubsko
0:4
Spójnia Ośno Lubuskie
Arka Nowa Sól
1:3
Dąb Przybyszów
Odra Bytom Odrzański
0:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Meprozet Stare Kurowo
0:7
ZAP Syrena Zbąszynek
Korona Kożuchów
2:2
TS Przylep
Odra Górzyca
2:4
Sprotavia Szprotawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
3:1
Lubuszanin Drezdenko
Formacja Port 2000 Mostki
5:0
Budowlani Lubsko
Dąb Przybyszów
4:0
Korona Kożuchów
Sprotavia Szprotawa
2:1
Arka Nowa Sól
Spójnia Ośno Lubuskie
0:2
Piast Karnin
ZAP Syrena Zbąszynek
2:2
Odra Bytom Odrzański
TS Przylep
2:1
Meprozet Stare Kurowo
Santos Świebodzin
3:0
Odra Górzyca
Ilanka Rzepin
3:0
Czarni Browar Witnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Drezdenko
1:0
Budowlani Lubsko
Czarni Browar Witnica
0:3
Spójnia Ośno Lubuskie
Korona Kożuchów
1:3
Sprotavia Szprotawa
Piast Karnin
1:0
Formacja Port 2000 Mostki
Stilon Gorzów Wielkopolski
4:1
ZAP Syrena Zbąszynek
Arka Nowa Sól
4:2
Santos Świebodzin
Odra Bytom Odrzański
0:1
TS Przylep
Meprozet Stare Kurowo
2:2
Dąb Przybyszów
Odra Górzyca
2:3
Ilanka Rzepin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
5:2
Odra Górzyca
Formacja Port 2000 Mostki
0:0
Czarni Browar Witnica
Ilanka Rzepin
4:0
Arka Nowa Sól
Dąb Przybyszów
4:1
Odra Bytom Odrzański
Sprotavia Szprotawa
1:2
Meprozet Stare Kurowo
Budowlani Lubsko
2:1
Piast Karnin
ZAP Syrena Zbąszynek
3:3
Lubuszanin Drezdenko
Santos Świebodzin
2:2
Korona Kożuchów
TS Przylep
4:7
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Drezdenko
3:3
Piast Karnin
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:1
Dąb Przybyszów
Czarni Browar Witnica
4:0
Budowlani Lubsko
Arka Nowa Sól
1:1
Spójnia Ośno Lubuskie
Odra Bytom Odrzański
1:1
Sprotavia Szprotawa
ZAP Syrena Zbąszynek
1:4
TS Przylep
Meprozet Stare Kurowo
0:2
Santos Świebodzin
Korona Kożuchów
1:2
Ilanka Rzepin
Odra Górzyca
0:3
Formacja Port 2000 Mostki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Santos Świebodzin
3:1
Odra Bytom Odrzański
Ilanka Rzepin
2:1
Meprozet Stare Kurowo
Spójnia Ośno Lubuskie
3:0
Korona Kożuchów
Budowlani Lubsko
3:2
Odra Górzyca
Piast Karnin
3:1
Czarni Browar Witnica
Formacja Port 2000 Mostki
4:1
Arka Nowa Sól
Dąb Przybyszów
1:3
ZAP Syrena Zbąszynek
Sprotavia Szprotawa
2:5
Stilon Gorzów Wielkopolski
TS Przylep
- : -
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Formacja Port 2000 Mostki
2:1
Korona Kożuchów
Ilanka Rzepin
2:0
Odra Bytom Odrzański
Sprotavia Szprotawa
1:3
ZAP Syrena Zbąszynek
Spójnia Ośno Lubuskie
2:0
Meprozet Stare Kurowo
Lubuszanin Drezdenko
2:2
Czarni Browar Witnica
Piast Karnin
3:2
Odra Górzyca
Dąb Przybyszów
0:1
TS Przylep
Budowlani Lubsko
0:1
Arka Nowa Sól
Santos Świebodzin
0:4
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Górzyca
1:4
Czarni Browar Witnica
Dąb Przybyszów
1:1
Lubuszanin Drezdenko
Arka Nowa Sól
2:1
Piast Karnin
Odra Bytom Odrzański
1:1
Spójnia Ośno Lubuskie
ZAP Syrena Zbąszynek
1:0
Santos Świebodzin
Meprozet Stare Kurowo
0:5
Formacja Port 2000 Mostki
Korona Kożuchów
1:0
Budowlani Lubsko
TS Przylep
1:1
Sprotavia Szprotawa
Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
Ilanka Rzepin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?