Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
1:1
GKP Gorzów Wielkopolski
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
2:3
Czarni Browar Witnica
MKS Nowe Miasteczko
1:1
Tęcza Krosno Odrzańskie
Błękitni Nowogród Bobrzański
4:0
Unia Kunice-Żary
Budowlani Lubsko
0:3
Odra Bytom Odrzański
Błękitni Toporów
0:1
Czarni Żagań
Lubuszanin Drezdenko
1:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
2:0
Odra Górzyca
Spójnia Ośno Lubuskie
3:0
Toroma Torzym
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Łucznik Strzelce Krajeńskie
2:0
Błękitni Toporów
Odra Bytom Odrzański
0:2
Czarni Browar Witnica
Budowlani Lubsko
1:2
MKS Nowe Miasteczko
Unia Kunice-Żary
5:0
Ilanka Rzepin
Toroma Torzym
3:6
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
Tęcza Krosno Odrzańskie
3:1
Lubuszanin Drezdenko
Czarni Żagań
0:1
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
GKP Gorzów Wielkopolski
0:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Odra Górzyca
0:2
Błękitni Nowogród Bobrzański
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
1:1
GKP Gorzów Wielkopolski
Ilanka Rzepin
3:0
Odra Górzyca
Spójnia Ośno Lubuskie
5:1
Unia Kunice-Żary
Czarni Browar Witnica
4:2
Toroma Torzym
Lubuszanin Drezdenko
2:0
Budowlani Lubsko
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
1:1
Łucznik Strzelce Krajeńskie
MKS Nowe Miasteczko
1:0
Odra Bytom Odrzański
Błękitni Toporów
2:1
Tęcza Krosno Odrzańskie
Błękitni Nowogród Bobrzański
1:2
Czarni Żagań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
0:2
Błękitni Toporów
Odra Bytom Odrzański
2:0
Toroma Torzym
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:2
Błękitni Nowogród Bobrzański
Unia Kunice-Żary
1:1
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
Odra Górzyca
1:5
Spójnia Ośno Lubuskie
Tęcza Krosno Odrzańskie
0:2
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Czarni Żagań
0:0
Ilanka Rzepin
MKS Nowe Miasteczko
0:1
Lubuszanin Drezdenko
GKP Gorzów Wielkopolski
3:1
Czarni Browar Witnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
5:1
Odra Górzyca
Ilanka Rzepin
1:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Spójnia Ośno Lubuskie
1:1
Czarni Żagań
Czarni Browar Witnica
3:0
Unia Kunice-Żary
Lubuszanin Drezdenko
3:0
Odra Bytom Odrzański
Toroma Torzym
0:3
GKP Gorzów Wielkopolski
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
4:0
Budowlani Lubsko
Błękitni Toporów
1:2
MKS Nowe Miasteczko
Błękitni Nowogród Bobrzański
4:1
Tęcza Krosno Odrzańskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
1:0
Błękitni Nowogród Bobrzański
Odra Bytom Odrzański
0:3
GKP Gorzów Wielkopolski
Lubuszanin Drezdenko
1:2
Błękitni Toporów
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Unia Kunice-Żary
5:1
Toroma Torzym
Odra Górzyca
2:3
Czarni Browar Witnica
Tęcza Krosno Odrzańskie
3:2
Ilanka Rzepin
Czarni Żagań
6:1
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
MKS Nowe Miasteczko
5:0
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
5:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Ilanka Rzepin
5:1
Budowlani Lubsko
Spójnia Ośno Lubuskie
0:0
Tęcza Krosno Odrzańskie
Czarni Browar Witnica
2:0
Czarni Żagań
Toroma Torzym
1:3
Odra Górzyca
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
1:0
Lubuszanin Drezdenko
Błękitni Toporów
3:0
Odra Bytom Odrzański
GKP Gorzów Wielkopolski
3:0
Unia Kunice-Żary
Błękitni Nowogród Bobrzański
2:1
MKS Nowe Miasteczko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
1:4
Spójnia Ośno Lubuskie
Odra Bytom Odrzański
2:5
Unia Kunice-Żary
Lubuszanin Drezdenko
3:1
Błękitni Nowogród Bobrzański
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:1
Czarni Browar Witnica
Odra Górzyca
0:5
GKP Gorzów Wielkopolski
Tęcza Krosno Odrzańskie
4:1
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
Czarni Żagań
6:0
Toroma Torzym
MKS Nowe Miasteczko
0:4
Ilanka Rzepin
Błękitni Toporów
0:2
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
2:0
Budowlani Lubsko
Ilanka Rzepin
1:0
Lubuszanin Drezdenko
Spójnia Ośno Lubuskie
2:2
MKS Nowe Miasteczko
Czarni Browar Witnica
1:0
Tęcza Krosno Odrzańskie
Unia Kunice-Żary
7:0
Odra Górzyca
Toroma Torzym
0:4
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
0:0
Odra Bytom Odrzański
GKP Gorzów Wielkopolski
1:0
Czarni Żagań
Błękitni Nowogród Bobrzański
0:1
Błękitni Toporów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
0:1
Czarni Browar Witnica
Odra Bytom Odrzański
5:0
Odra Górzyca
Lubuszanin Drezdenko
1:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:1
GKP Gorzów Wielkopolski
Tęcza Krosno Odrzańskie
3:2
Toroma Torzym
Czarni Żagań
2:1
Unia Kunice-Żary
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
2:1
Błękitni Nowogród Bobrzański
MKS Nowe Miasteczko
2:2
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
Błękitni Toporów
1:0
Ilanka Rzepin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
1:1
Lubuszanin Drezdenko
Ilanka Rzepin
0:1
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Czarni Browar Witnica
2:0
MKS Nowe Miasteczko
Unia Kunice-Żary
2:1
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Odra Górzyca
0:4
Czarni Żagań
GKP Gorzów Wielkopolski
1:0
Tęcza Krosno Odrzańskie
Spójnia Ośno Lubuskie
3:0
Błękitni Toporów
Toroma Torzym
2:2
Budowlani Lubsko
Błękitni Nowogród Bobrzański
2:0
Odra Bytom Odrzański
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Bytom Odrzański
0:5
Czarni Żagań
Tęcza Krosno Odrzańskie
4:3
Unia Kunice-Żary
Łucznik Strzelce Krajeńskie
4:1
Odra Górzyca
MKS Nowe Miasteczko
7:1
Toroma Torzym
Budowlani Lubsko
0:4
GKP Gorzów Wielkopolski
Lubuszanin Drezdenko
1:1
Czarni Browar Witnica
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
1:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Błękitni Nowogród Bobrzański
0:3
Ilanka Rzepin
Błękitni Toporów
4:0
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
1:0
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Ilanka Rzepin
1:1
Odra Bytom Odrzański
Czarni Browar Witnica
5:1
Błękitni Toporów
Unia Kunice-Żary
3:1
Budowlani Lubsko
GKP Gorzów Wielkopolski
1:0
MKS Nowe Miasteczko
Spójnia Ośno Lubuskie
0:0
Błękitni Nowogród Bobrzański
Odra Górzyca
0:0
Tęcza Krosno Odrzańskie
Toroma Torzym
2:0
Lubuszanin Drezdenko
Czarni Żagań
1:3
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
1:3
Spójnia Ośno Lubuskie
Budowlani Lubsko
1:3
Odra Górzyca
Lubuszanin Drezdenko
1:4
GKP Gorzów Wielkopolski
Tęcza Krosno Odrzańskie
1:2
Czarni Żagań
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
1:2
Czarni Browar Witnica
MKS Nowe Miasteczko
0:1
Unia Kunice-Żary
Odra Bytom Odrzański
1:2
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Błękitni Nowogród Bobrzański
2:0
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
Błękitni Toporów
1:2
Toroma Torzym
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ senior
0:1
Ilanka Rzepin
Spójnia Ośno Lubuskie
2:2
Odra Bytom Odrzański
Czarni Browar Witnica
2:1
Błękitni Nowogród Bobrzański
Łucznik Strzelce Krajeńskie
2:1
Tęcza Krosno Odrzańskie
Unia Kunice-Żary
3:3
Lubuszanin Drezdenko
Toroma Torzym
0:0
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Odra Górzyca
0:3
MKS Nowe Miasteczko
Czarni Żagań
6:1
Budowlani Lubsko
GKP Gorzów Wielkopolski
1:0
Błękitni Toporów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?