Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
Ilanka Rzepin
7:0
Polonia Lipki Wielkie
UKS CELULOZA KOSTRZYN
4:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
0:2
Ilanka Rzepin
Łucznik Strzelce Krajeńskie
4:1
Polonia Lipki Wielkie
UKS CELULOZA KOSTRZYN
0:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
1:3
MKS Orzeł Międzyrzecz
Ilanka Rzepin
0:1
UKS CELULOZA KOSTRZYN
Stilon Gorzów Wielkopolski
5:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS CELULOZA KOSTRZYN
12:2
Polonia Lipki Wielkie
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:5
MKS Orzeł Międzyrzecz
Ilanka Rzepin
3:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:3
UKS CELULOZA KOSTRZYN
Polonia Lipki Wielkie
0:16
Stilon Gorzów Wielkopolski
Ilanka Rzepin
3:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
2:4
Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Lipki Wielkie
0:7
Ilanka Rzepin
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:3
UKS CELULOZA KOSTRZYN
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
6:3
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Stilon Gorzów Wielkopolski
3:2
UKS CELULOZA KOSTRZYN
Ilanka Rzepin
3:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
12:1
Polonia Lipki Wielkie
Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:6
Stilon Gorzów Wielkopolski
UKS CELULOZA KOSTRZYN
3:1
Ilanka Rzepin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Lipki Wielkie
1:6
UKS CELULOZA KOSTRZYN
Ilanka Rzepin
1:3
Stilon Gorzów Wielkopolski
MKS Orzeł Międzyrzecz
5:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS CELULOZA KOSTRZYN
2:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Stilon Gorzów Wielkopolski
3:0
Polonia Lipki Wielkie
Łucznik Strzelce Krajeńskie
2:3
Ilanka Rzepin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?