Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sokół Ciosaniec
Pauza
Zorza Brzeźnica
7:0
Carina Gubin
Nysa Przewóz
1:1
Spartakus Zielona Góra
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN
2:2
TS Przylep
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Spartakus Zielona Góra
TS Przylep
1:3
Nysa Przewóz
Carina Gubin
0:1
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN
UKS Sokół Ciosaniec
1:2
Zorza Brzeźnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zorza Brzeźnica
Spartakus Zielona Góra
10:1
TS Przylep
Nysa Przewóz
3:0
Carina Gubin
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN
6:0
UKS Sokół Ciosaniec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Przylep
Pauza
Zorza Brzeźnica
3:0
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN
UKS Sokół Ciosaniec
0:3
Nysa Przewóz
Carina Gubin
1:6
Spartakus Zielona Góra
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN
Pauza
Nysa Przewóz
0:3
Zorza Brzeźnica
Spartakus Zielona Góra
10:2
UKS Sokół Ciosaniec
TS Przylep
2:3
Carina Gubin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
Pauza
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN
4:1
Nysa Przewóz
UKS Sokół Ciosaniec
7:0
TS Przylep
Zorza Brzeźnica
- : -
Spartakus Zielona Góra
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartakus Zielona Góra
8:2
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN
TS Przylep
1:5
Zorza Brzeźnica
Carina Gubin
1:5
UKS Sokół Ciosaniec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sokół Ciosaniec
Pauza
Spartakus Zielona Góra
7:2
Nysa Przewóz
Carina Gubin
4:3
Zorza Brzeźnica
TS Przylep
0:1
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartakus Zielona Góra
Pauza
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN
9:0
Carina Gubin
Zorza Brzeźnica
2:2
UKS Sokół Ciosaniec
Nysa Przewóz
11:0
TS Przylep
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Brzeźnica
Pauza
UKS Sokół Ciosaniec
0:10
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN
TS Przylep
2:3
Spartakus Zielona Góra
Carina Gubin
- : -
Nysa Przewóz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Przylep
Pauza
Spartakus Zielona Góra
- : -
Carina Gubin
Nysa Przewóz
- : -
UKS Sokół Ciosaniec
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN
- : -
Zorza Brzeźnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?