Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolny los
Start Płoty
Nafta Rybaki
1:5
Sparta Mierków
KS II Falubaz Zielona Góra
7:1
Mewa Cigacice
Sparta Nietkowice
3:0
Odra Nietków
Thrash Attack Lipiny
0:3
Pogoń Przyborów
Błękitni Wierzbnica
0:2
MKS Nowe Miasteczko
KP Świdnica
0:2
Błękitni Zabłocie
LKP Stypułów
9:6
Iskra Małomice
Lech Sulechów
2:3
Piast Parkovia Trzebiechów
Czarni Rudno
2:1
Zorza Ochla
Błękitni Lubięcin
2:1
GKS Siedlisko
Iskra Jabłoniec
0:8
Stal Jasień
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
2:0
Unia Kunice-Żary
Odra Glińsk
2:4
Medyk Cibórz
Bóbr Bobrowice
4:1
Relax Grabice
Sparta Miodnica
0:3
Czarni Żagań
KS Radoszyn
2:4
Sokół Rozłogi
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Żagań
0:1
Piast Iłowa
Sokół Rozłogi
2:6
Błękitni Ołobok
Zjednoczeni Lubrza
1:0
Sprotavia Szprotawa
LKP Stypułów
1:4
KS Falubaz Zielona Góra
Start Płoty
3:7
Tęcza Krosno Odrzańskie
Sparta Nietkowice
1:5
TS Przylep
Czarni Rudno
2:4
Santos Świebodzin
Pogoń Przyborów
0:6
Arka Nowa Sól
MKS Nowe Miasteczko
3:1
Piast Czerwieńsk
Piast Parkovia Trzebiechów
2:0
Budowlani Lubsko
Mieszko Konotop
1:4
ZAP Syrena Zbąszynek
Błękitni Lubięcin
2:5
Zryw Rzeczyca
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
2:3
Carina Gubin
Błękitni Zabłocie
3:0
Dąb Przybyszów
Medyk Cibórz
6:7
Amator Bobrowniki
Bóbr Bobrowice
1:4
Promień Żary
Sparta Mierków
2:1
Korona Wschowa
Stal Jasień
4:2
Korona Kożuchów
Budowlani Gozdnica
2:0
Odra Bytom Odrzański
KS II Falubaz Zielona Góra
3:0
Formacja Port 2000 Mostki
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Lubrza
3:9
Piast Iłowa
Stal Jasień
2:7
ZAP Syrena Zbąszynek
Amator Bobrowniki
3:8
KS Falubaz Zielona Góra
MKS Nowe Miasteczko
0:4
Arka Nowa Sól
Piast Parkovia Trzebiechów
1:8
TS Przylep
Tęcza Krosno Odrzańskie
3:1
Santos Świebodzin
Błękitni Zabłocie
3:2
Carina Gubin
Zryw Rzeczyca
2:3
Promień Żary
Sparta Mierków
2:4
Błękitni Ołobok
KS II Falubaz Zielona Góra
1:3
Budowlani Gozdnica
1/8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
0:5
Lubuszanin Drezdenko
ZAP Syrena Zbąszynek
2:1
Ilanka Rzepin
Promień Żary
1:0
Arka Nowa Sól
Budowlani Gozdnica
1:6
KS Falubaz Zielona Góra
Błękitni Zabłocie
3:2
Piast Iłowa
Tęcza Krosno Odrzańskie
2:6
Stilon Gorzów Wielkopolski
SKP Słubice
1:4
Meprozet Stare Kurowo
Błękitni Ołobok
4:5
TS Przylep
1/4
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Żary
2:4
TS Przylep
Błękitni Zabłocie
1:2
Lubuszanin Drezdenko
ZAP Syrena Zbąszynek
2:3
KS Falubaz Zielona Góra
Stilon Gorzów Wielkopolski
7:1
Meprozet Stare Kurowo
1/2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
3:0
KS Falubaz Zielona Góra
TS Przylep
2:1
Lubuszanin Drezdenko
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Przylep
1:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?