Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Arka II Nowa Sól
UKS Sokół Ciosaniec
6:2
GKS Siedlisko
Pogoń Przyborów
7:4
Korona Wschowa
Odra Bytom Odrzański
2:12
Arka Nowa Sól
Kora Niedoradz
3:13
Modrzew Modrzyca
Korona II Wschowa
9:2
Orzeł Szlichtyngowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Modrzew Modrzyca
Pauza
GKS Siedlisko
10:5
Odra Bytom Odrzański
Korona II Wschowa
20:2
UKS Sokół Ciosaniec
Arka II Nowa Sól
7:13
Pogoń Przyborów
Arka Nowa Sól
19:0
Kora Niedoradz
Orzeł Szlichtyngowa
1:17
Korona Wschowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Arka Nowa Sól
Odra Bytom Odrzański
4:6
Korona II Wschowa
Korona Wschowa
18:2
Arka II Nowa Sól
Pogoń Przyborów
8:4
Modrzew Modrzyca
UKS Sokół Ciosaniec
4:3
Orzeł Szlichtyngowa
Kora Niedoradz
2:12
GKS Siedlisko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Siedlisko
Pauza
Orzeł Szlichtyngowa
7:2
Arka II Nowa Sól
UKS Sokół Ciosaniec
7:8
Odra Bytom Odrzański
Arka Nowa Sól
18:2
Pogoń Przyborów
Modrzew Modrzyca
2:13
Korona Wschowa
Korona II Wschowa
17:6
Kora Niedoradz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona II Wschowa
Pauza
Odra Bytom Odrzański
6:1
Orzeł Szlichtyngowa
Korona Wschowa
3:2
Arka Nowa Sól
Pogoń Przyborów
10:6
GKS Siedlisko
Kora Niedoradz
0:14
UKS Sokół Ciosaniec
Arka II Nowa Sól
8:11
Modrzew Modrzyca
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sokół Ciosaniec
Pauza
GKS Siedlisko
6:6
Korona Wschowa
Arka Nowa Sól
19:3
Arka II Nowa Sól
Orzeł Szlichtyngowa
4:6
Modrzew Modrzyca
Korona II Wschowa
5:8
Pogoń Przyborów
Odra Bytom Odrzański
13:0
Kora Niedoradz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Bytom Odrzański
Pauza
Korona Wschowa
9:4
Korona II Wschowa
Kora Niedoradz
2:10
Orzeł Szlichtyngowa
Arka II Nowa Sól
8:6
GKS Siedlisko
Modrzew Modrzyca
6:12
Arka Nowa Sól
Pogoń Przyborów
10:7
UKS Sokół Ciosaniec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kora Niedoradz
Pauza
GKS Siedlisko
6:9
Modrzew Modrzyca
Korona II Wschowa
16:4
Arka II Nowa Sól
Orzeł Szlichtyngowa
1:12
Arka Nowa Sól
UKS Sokół Ciosaniec
9:9
Korona Wschowa
Odra Bytom Odrzański
10:14
Pogoń Przyborów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Szlichtyngowa
Pauza
Korona Wschowa
15:3
Odra Bytom Odrzański
Pogoń Przyborów
3:0
Kora Niedoradz
Modrzew Modrzyca
7:7
Korona II Wschowa
Arka Nowa Sól
16:2
GKS Siedlisko
Arka II Nowa Sól
6:7
UKS Sokół Ciosaniec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Przyborów
Pauza
Korona II Wschowa
3:14
Arka Nowa Sól
Orzeł Szlichtyngowa
6:5
GKS Siedlisko
UKS Sokół Ciosaniec
6:4
Modrzew Modrzyca
Odra Bytom Odrzański
18:6
Arka II Nowa Sól
Kora Niedoradz
1:27
Korona Wschowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wschowa
Pauza
GKS Siedlisko
5:12
Korona II Wschowa
Arka Nowa Sól
15:4
UKS Sokół Ciosaniec
Arka II Nowa Sól
14:6
Kora Niedoradz
Pogoń Przyborów
8:6
Orzeł Szlichtyngowa
Modrzew Modrzyca
- : -
Odra Bytom Odrzański
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?