Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Football Academy Żagań
Pauza
Sprotavia Szprotawa
1:3
LZS Zjednoczeni Brody
Korona Wschowa
0:3
UKS AP Falubaz Zielona Góra
ZAP Junior Zbąszynek
0:2
MTS II Pogoń Świebodziń
MUKS HAT-TRICK LUBSKO
4:2
Sparta Łężyca
AP II MM Zielona Góra
6:7
AP III MM Zielona Góra
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:7
Carina Gubin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Pauza
UKS AP Falubaz Zielona Góra
1:1
Sprotavia Szprotawa
ZAP Junior Zbąszynek
6:1
UKS Football Academy Żagań
MTS II Pogoń Świebodziń
5:1
AP III MM Zielona Góra
LZS Zjednoczeni Brody
1:0
MUKS HAT-TRICK LUBSKO
Sparta Łężyca
2:1
AP II MM Zielona Góra
Carina Gubin
6:0
Korona Wschowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wschowa
Pauza
UKS Football Academy Żagań
0:4
MTS II Pogoń Świebodziń
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:4
ZAP Junior Zbąszynek
MUKS HAT-TRICK LUBSKO
1:1
UKS AP Falubaz Zielona Góra
AP II MM Zielona Góra
4:0
LZS Zjednoczeni Brody
Sprotavia Szprotawa
2:3
Carina Gubin
AP III MM Zielona Góra
3:2
Sparta Łężyca
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sprotavia Szprotawa
Pauza
UKS AP Falubaz Zielona Góra
2:1
AP II MM Zielona Góra
LZS Zjednoczeni Brody
0:3
AP III MM Zielona Góra
UKS Football Academy Żagań
8:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
7:0
MUKS HAT-TRICK LUBSKO
ZAP Junior Zbąszynek
2:2
Korona Wschowa
MTS II Pogoń Świebodziń
6:1
Sparta Łężyca
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS HAT-TRICK LUBSKO
Pauza
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:17
MTS II Pogoń Świebodziń
Korona Wschowa
6:2
UKS Football Academy Żagań
Sparta Łężyca
3:1
LZS Zjednoczeni Brody
AP II MM Zielona Góra
0:6
Carina Gubin
AP III MM Zielona Góra
0:1
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Sprotavia Szprotawa
2:1
ZAP Junior Zbąszynek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II MM Zielona Góra
Pauza
UKS AP Falubaz Zielona Góra
2:3
Sparta Łężyca
UKS Football Academy Żagań
5:0
Sprotavia Szprotawa
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:7
Korona Wschowa
ZAP Junior Zbąszynek
7:1
MUKS HAT-TRICK LUBSKO
MTS II Pogoń Świebodziń
10:1
LZS Zjednoczeni Brody
Carina Gubin
- : -
AP III MM Zielona Góra
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AP III MM Zielona Góra
Pauza
Sprotavia Szprotawa
8:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
LZS Zjednoczeni Brody
0:3
UKS AP Falubaz Zielona Góra
MUKS HAT-TRICK LUBSKO
3:1
UKS Football Academy Żagań
AP II MM Zielona Góra
4:0
ZAP Junior Zbąszynek
Korona Wschowa
1:7
MTS II Pogoń Świebodziń
Sparta Łężyca
1:12
Carina Gubin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Łężyca
Pauza
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:4
MUKS HAT-TRICK LUBSKO
UKS Football Academy Żagań
2:7
AP II MM Zielona Góra
Carina Gubin
6:0
LZS Zjednoczeni Brody
Korona Wschowa
2:6
Sprotavia Szprotawa
ZAP Junior Zbąszynek
1:5
AP III MM Zielona Góra
MTS II Pogoń Świebodziń
3:0
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zjednoczeni Brody
Pauza
UKS AP Falubaz Zielona Góra
0:0
Carina Gubin
Sparta Łężyca
1:0
ZAP Junior Zbąszynek
Sprotavia Szprotawa
1:4
MTS II Pogoń Świebodziń
MUKS HAT-TRICK LUBSKO
2:2
Korona Wschowa
AP II MM Zielona Góra
11:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
AP III MM Zielona Góra
5:2
UKS Football Academy Żagań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Pauza
Korona Wschowa
2:1
AP II MM Zielona Góra
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:8
AP III MM Zielona Góra
UKS Football Academy Żagań
1:0
Sparta Łężyca
ZAP Junior Zbąszynek
2:2
LZS Zjednoczeni Brody
Sprotavia Szprotawa
2:2
MUKS HAT-TRICK LUBSKO
MTS II Pogoń Świebodziń
1:5
Carina Gubin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
Pauza
UKS AP Falubaz Zielona Góra
3:0
ZAP Junior Zbąszynek
LZS Zjednoczeni Brody
6:1
UKS Football Academy Żagań
AP II MM Zielona Góra
4:1
Sprotavia Szprotawa
Sparta Łężyca
7:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
AP III MM Zielona Góra
5:0
Korona Wschowa
MUKS HAT-TRICK LUBSKO
- : -
MTS II Pogoń Świebodziń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MTS II Pogoń Świebodziń
Pauza
Korona Wschowa
1:2
Sparta Łężyca
UKS Football Academy Żagań
2:8
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Sprotavia Szprotawa
3:3
AP III MM Zielona Góra
ZAP Junior Zbąszynek
0:4
Carina Gubin
MUKS HAT-TRICK LUBSKO
0:5
AP II MM Zielona Góra
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:4
LZS Zjednoczeni Brody
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
ZAP Junior Zbąszynek
Pauza
Carina Gubin
- : -
UKS Football Academy Żagań
UKS AP Falubaz Zielona Góra
- : -
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
LZS Zjednoczeni Brody
- : -
Korona Wschowa
AP III MM Zielona Góra
- : -
MUKS HAT-TRICK LUBSKO
AP II MM Zielona Góra
- : -
MTS II Pogoń Świebodziń
Sparta Łężyca
- : -
Sprotavia Szprotawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości