Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Victoria Jasień
Pauza
ŁKS Łęknica
11:3
LZS Zjednoczeni Brody
Sparta Grabik
1:5
Fundacja Młody Talent Żary
Unia Kunice-Żary
13:3
Błękitni II Olbrachtów
UKS Promień III Żary
6:2
Błękitni Olbrachtów
UKS Promień II Żary
19:2
Budowlani Lubsko
UKS Promień I Żary
28:0
Delta Sieniawa Żarska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni II Olbrachtów
Pauza
Budowlani Lubsko
3:9
UKS Promień I Żary
UKS Victoria Jasień
14:6
UKS Promień III Żary
Delta Sieniawa Żarska
5:10
Sparta Grabik
Błękitni Olbrachtów
1:15
UKS Promień II Żary
LZS Zjednoczeni Brody
8:8
Unia Kunice-Żary
Fundacja Młody Talent Żary
5:8
ŁKS Łęknica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Promień III Żary
Pauza
UKS Promień I Żary
20:1
Błękitni Olbrachtów
Unia Kunice-Żary
6:1
Fundacja Młody Talent Żary
ŁKS Łęknica
11:3
Delta Sieniawa Żarska
Sparta Grabik
8:6
Budowlani Lubsko
Błękitni II Olbrachtów
2:10
LZS Zjednoczeni Brody
UKS Promień II Żary
16:2
UKS Victoria Jasień
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zjednoczeni Brody
Pauza
UKS Promień III Żary
0:15
UKS Promień II Żary
Delta Sieniawa Żarska
4:6
Unia Kunice-Żary
UKS Victoria Jasień
9:10
UKS Promień I Żary
Budowlani Lubsko
4:14
ŁKS Łęknica
Błękitni Olbrachtów
5:2
Sparta Grabik
Fundacja Młody Talent Żary
14:1
Błękitni II Olbrachtów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Promień II Żary
Pauza
Unia Kunice-Żary
9:3
Budowlani Lubsko
ŁKS Łęknica
10:5
Błękitni Olbrachtów
UKS Promień I Żary
8:3
UKS Promień III Żary
LZS Zjednoczeni Brody
- : -
Fundacja Młody Talent Żary
Błękitni II Olbrachtów
4:6
Delta Sieniawa Żarska
Sparta Grabik
5:12
UKS Victoria Jasień
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Fundacja Młody Talent Żary
Pauza
Budowlani Lubsko
8:5
Błękitni II Olbrachtów
UKS Victoria Jasień
15:1
ŁKS Łęknica
Delta Sieniawa Żarska
4:10
LZS Zjednoczeni Brody
Błękitni Olbrachtów
7:7
Unia Kunice-Żary
UKS Promień III Żary
10:6
Sparta Grabik
UKS Promień II Żary
15:2
UKS Promień I Żary
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Promień I Żary
Pauza
Unia Kunice-Żary
2:8
UKS Victoria Jasień
Fundacja Młody Talent Żary
12:3
Delta Sieniawa Żarska
Sparta Grabik
2:18
UKS Promień II Żary
Błękitni II Olbrachtów
0:7
Błękitni Olbrachtów
LZS Zjednoczeni Brody
5:9
Budowlani Lubsko
ŁKS Łęknica
6:7
UKS Promień III Żary
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Sieniawa Żarska
Pauza
UKS Victoria Jasień
13:3
Błękitni II Olbrachtów
UKS Promień I Żary
18:1
Sparta Grabik
Błękitni Olbrachtów
4:8
LZS Zjednoczeni Brody
UKS Promień II Żary
19:1
ŁKS Łęknica
Budowlani Lubsko
2:9
Fundacja Młody Talent Żary
UKS Promień III Żary
11:5
Unia Kunice-Żary
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Grabik
Pauza
ŁKS Łęknica
4:8
UKS Promień I Żary
Unia Kunice-Żary
3:22
UKS Promień II Żary
Delta Sieniawa Żarska
6:4
Budowlani Lubsko
Fundacja Młody Talent Żary
9:3
Błękitni Olbrachtów
Błękitni II Olbrachtów
4:14
UKS Promień III Żary
LZS Zjednoczeni Brody
5:9
UKS Victoria Jasień
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
Pauza
UKS Victoria Jasień
9:2
Fundacja Młody Talent Żary
UKS Promień I Żary
11:1
Unia Kunice-Żary
UKS Promień III Żary
11:1
LZS Zjednoczeni Brody
Błękitni Olbrachtów
5:2
Delta Sieniawa Żarska
UKS Promień II Żary
13:1
Błękitni II Olbrachtów
Sparta Grabik
5:7
ŁKS Łęknica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łęknica
Pauza
Fundacja Młody Talent Żary
3:5
UKS Promień III Żary
Delta Sieniawa Żarska
2:13
UKS Victoria Jasień
Błękitni II Olbrachtów
0:19
UKS Promień I Żary
Budowlani Lubsko
7:4
Błękitni Olbrachtów
Unia Kunice-Żary
5:1
Sparta Grabik
LZS Zjednoczeni Brody
1:10
UKS Promień II Żary
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Olbrachtów
Pauza
UKS Promień II Żary
21:4
Fundacja Młody Talent Żary
ŁKS Łęknica
6:5
Unia Kunice-Żary
UKS Victoria Jasień
14:5
Budowlani Lubsko
UKS Promień I Żary
12:3
LZS Zjednoczeni Brody
UKS Promień III Żary
10:7
Delta Sieniawa Żarska
Sparta Grabik
9:0
Błękitni II Olbrachtów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kunice-Żary
Pauza
Budowlani Lubsko
6:6
UKS Promień III Żary
Błękitni Olbrachtów
5:14
UKS Victoria Jasień
Błękitni II Olbrachtów
3:0
ŁKS Łęknica
LZS Zjednoczeni Brody
8:3
Sparta Grabik
Fundacja Młody Talent Żary
4:10
UKS Promień I Żary
Delta Sieniawa Żarska
0:3
UKS Promień II Żary
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?