Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
2:9
UKS Victoria I Jasień
UKS Victoria II Jasień
5:1
Budowlani Lubsko
Błękitni Olbrachtów
0:13
MLUKS Dwójka MOS Gubin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
2:11
MLUKS Dwójka MOS Gubin
UKS Victoria II Jasień
1:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
UKS Victoria I Jasień
17:0
Błękitni Olbrachtów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
5:2
Budowlani Lubsko
Błękitni Olbrachtów
0:6
UKS Victoria II Jasień
MLUKS Dwójka MOS Gubin
1:7
UKS Victoria I Jasień
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
0:6
UKS Victoria I Jasień
UKS Victoria II Jasień
1:6
MLUKS Dwójka MOS Gubin
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
7:0
Błękitni Olbrachtów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Olbrachtów
0:6
Budowlani Lubsko
MLUKS Dwójka MOS Gubin
4:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
UKS Victoria I Jasień
8:0
UKS Victoria II Jasień
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
3:2
UKS Victoria II Jasień
UKS Victoria I Jasień
6:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
MLUKS Dwójka MOS Gubin
12:2
Błękitni Olbrachtów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:4
UKS Victoria II Jasień
MLUKS Dwójka MOS Gubin
0:3
Budowlani Lubsko
Błękitni Olbrachtów
0:19
UKS Victoria I Jasień
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
2:4
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
UKS Victoria II Jasień
5:1
Błękitni Olbrachtów
UKS Victoria I Jasień
6:0
MLUKS Dwójka MOS Gubin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Olbrachtów
0:6
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
MLUKS Dwójka MOS Gubin
- : -
UKS Victoria II Jasień
UKS Victoria I Jasień
- : -
Budowlani Lubsko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Victoria II Jasień
0:9
UKS Victoria I Jasień
Budowlani Lubsko
0:0
Błękitni Olbrachtów
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
10:2
MLUKS Dwójka MOS Gubin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?