Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni II Przytoczna
3:2
Iskra Gorzów Wlkp.
RKS Rybakowo
3:7
FC Kursko
Zorza Rolewice
0:5
Błyskawica Lipie Góry
Polonia II Lipki Wielkie
3:1
Dąb Górki Noteckie
Lubuszanin II Drezdenko
2:1
Zryw Głęboczek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gorzów Wlkp.
3:2
Lubuszanin II Drezdenko
Dąb Górki Noteckie
2:2
RKS Rybakowo
Zorza Rolewice
2:8
Polonia II Lipki Wielkie
Błyskawica Lipie Góry
2:4
Zryw Głęboczek
FC Kursko
2:1
Zjednoczeni II Przytoczna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin II Drezdenko
7:2
FC Kursko
RKS Rybakowo
12:1
Zorza Rolewice
Zjednoczeni II Przytoczna
4:3
Dąb Górki Noteckie
Polonia II Lipki Wielkie
3:2
Błyskawica Lipie Góry
Zryw Głęboczek
2:5
Iskra Gorzów Wlkp.
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Lipki Wielkie
6:0
RKS Rybakowo
Dąb Górki Noteckie
6:7
Lubuszanin II Drezdenko
Błyskawica Lipie Góry
0:4
Iskra Gorzów Wlkp.
FC Kursko
6:1
Zryw Głęboczek
Zorza Rolewice
3:8
Zjednoczeni II Przytoczna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gorzów Wlkp.
4:1
FC Kursko
Lubuszanin II Drezdenko
15:2
Zorza Rolewice
RKS Rybakowo
2:3
Błyskawica Lipie Góry
Zjednoczeni II Przytoczna
5:1
Polonia II Lipki Wielkie
Zryw Głęboczek
4:3
Dąb Górki Noteckie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Górki Noteckie
0:3*
Iskra Gorzów Wlkp.
RKS Rybakowo
0:7
Zjednoczeni II Przytoczna
Błyskawica Lipie Góry
1:3
FC Kursko
Zorza Rolewice
2:3
Zryw Głęboczek
Polonia II Lipki Wielkie
3:3
Lubuszanin II Drezdenko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gorzów Wlkp.
11:1
Zorza Rolewice
Zryw Głęboczek
4:1
Polonia II Lipki Wielkie
Zjednoczeni II Przytoczna
9:0
Błyskawica Lipie Góry
Lubuszanin II Drezdenko
6:3
RKS Rybakowo
FC Kursko
6:3
Dąb Górki Noteckie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Rybakowo
4:4
Zryw Głęboczek
Błyskawica Lipie Góry
1:0
Dąb Górki Noteckie
Zorza Rolewice
2:6
FC Kursko
Polonia II Lipki Wielkie
2:2
Iskra Gorzów Wlkp.
Zjednoczeni II Przytoczna
4:5
Lubuszanin II Drezdenko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Głęboczek
7:1
Zjednoczeni II Przytoczna
Iskra Gorzów Wlkp.
2:0
RKS Rybakowo
Dąb Górki Noteckie
3:8
Zorza Rolewice
Lubuszanin II Drezdenko
2:0
Błyskawica Lipie Góry
FC Kursko
4:2
Polonia II Lipki Wielkie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Głęboczek
2:3
Lubuszanin II Drezdenko
Iskra Gorzów Wlkp.
1:6
Zjednoczeni II Przytoczna
Dąb Górki Noteckie
2:4
Polonia II Lipki Wielkie
Błyskawica Lipie Góry
3:0*
Zorza Rolewice
FC Kursko
1:1
RKS Rybakowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Głęboczek
1:0
Błyskawica Lipie Góry
Lubuszanin II Drezdenko
3:3
Iskra Gorzów Wlkp.
Zjednoczeni II Przytoczna
3:2
FC Kursko
Polonia II Lipki Wielkie
3:0*
Zorza Rolewice
RKS Rybakowo
3:5
Dąb Górki Noteckie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gorzów Wlkp.
3:4
Zryw Głęboczek
Dąb Górki Noteckie
4:4
Zjednoczeni II Przytoczna
Błyskawica Lipie Góry
2:2
Polonia II Lipki Wielkie
FC Kursko
9:3
Lubuszanin II Drezdenko
Zorza Rolewice
0:3*
RKS Rybakowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Głęboczek
1:3
FC Kursko
Iskra Gorzów Wlkp.
5:0
Błyskawica Lipie Góry
RKS Rybakowo
0:3
Polonia II Lipki Wielkie
Lubuszanin II Drezdenko
4:1
Dąb Górki Noteckie
Zjednoczeni II Przytoczna
3:0*
Zorza Rolewice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Lipki Wielkie
2:3
Zjednoczeni II Przytoczna
Dąb Górki Noteckie
3:7
Zryw Głęboczek
FC Kursko
2:2
Iskra Gorzów Wlkp.
Błyskawica Lipie Góry
5:2
RKS Rybakowo
Zorza Rolewice
0:3*
Lubuszanin II Drezdenko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Kursko
4:1
Błyskawica Lipie Góry
Lubuszanin II Drezdenko
4:2
Polonia II Lipki Wielkie
Iskra Gorzów Wlkp.
5:1
Dąb Górki Noteckie
Zryw Głęboczek
3:0
Zorza Rolewice
Zjednoczeni II Przytoczna
5:2
RKS Rybakowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Lipki Wielkie
1:5
Zryw Głęboczek
Dąb Górki Noteckie
1:4
FC Kursko
RKS Rybakowo
1:6
Lubuszanin II Drezdenko
Błyskawica Lipie Góry
0:6
Zjednoczeni II Przytoczna
Zorza Rolewice
0:3*
Iskra Gorzów Wlkp.
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Górki Noteckie
3:1
Błyskawica Lipie Góry
Zryw Głęboczek
4:1
RKS Rybakowo
Iskra Gorzów Wlkp.
3:0*
Polonia II Lipki Wielkie
FC Kursko
3:0*
Zorza Rolewice
Lubuszanin II Drezdenko
2:4
Zjednoczeni II Przytoczna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Lipie Góry
1:6
Lubuszanin II Drezdenko
RKS Rybakowo
4:0
Iskra Gorzów Wlkp.
Zorza Rolewice
0:3*
Dąb Górki Noteckie
Polonia II Lipki Wielkie
2:3
FC Kursko
Zjednoczeni II Przytoczna
8:1
Zryw Głęboczek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?