Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Chlebowo
Pauza
Kruszywo Stary Raduszec
2:1
Carina Gubin
Solaris Drzeńsk WIelki
1:8
Nafta Rybaki
Odra Rąpice
0:7
Bóbr Bobrowice
Polesie Białków
5:1
Żenisz Żenichów
Rywal Stargard Gubiński
1:5
Fadom Nowogród Bobrzański
Odra Radnica
1:4
Piaszno Bronków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Nafta Rybaki
Odra Rąpice
1:2
Solaris Drzeńsk WIelki
Płomień Chlebowo
5:6
Kruszywo Stary Raduszec
Żenisz Żenichów
3:1
Odra Radnica
Piaszno Bronków
3:2
Bóbr Bobrowice
Carina Gubin
2:0
Rywal Stargard Gubiński
Fadom Nowogród Bobrzański
1:1
Polesie Białków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Solaris Drzeńsk WIelki
1:1
Piaszno Bronków
Bóbr Bobrowice
4:1
Żenisz Żenichów
Nafta Rybaki
9:1
Odra Rąpice
Polesie Białków
1:2
Carina Gubin
Rywal Stargard Gubiński
0:5
Płomień Chlebowo
Odra Radnica
2:6
Fadom Nowogród Bobrzański
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Odra Rąpice
Kruszywo Stary Raduszec
3:0
Rywal Stargard Gubiński
Płomień Chlebowo
5:0
Polesie Białków
Żenisz Żenichów
5:1
Solaris Drzeńsk WIelki
Carina Gubin
6:0
Odra Radnica
Fadom Nowogród Bobrzański
3:0
Bóbr Bobrowice
Piaszno Bronków
4:4
Nafta Rybaki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rywal Stargard Gubiński
Pauza
Solaris Drzeńsk WIelki
1:4
Fadom Nowogród Bobrzański
Odra Rąpice
0:3
Piaszno Bronków
Bóbr Bobrowice
1:4
Carina Gubin
Odra Radnica
1:2
Płomień Chlebowo
Nafta Rybaki
3:0
Żenisz Żenichów
Polesie Białków
4:1
Kruszywo Stary Raduszec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Piaszno Bronków
Kruszywo Stary Raduszec
4:2
Odra Radnica
Solaris Drzeńsk WIelki
0:0
Carina Gubin
Płomień Chlebowo
1:1
Bóbr Bobrowice
Rywal Stargard Gubiński
2:1
Polesie Białków
Żenisz Żenichów
5:0
Odra Rąpice
Fadom Nowogród Bobrzański
2:0
Nafta Rybaki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polesie Białków
Pauza
Piaszno Bronków
3:2
Żenisz Żenichów
Solaris Drzeńsk WIelki
2:2
Płomień Chlebowo
Odra Rąpice
2:11
Fadom Nowogród Bobrzański
Bóbr Bobrowice
2:4
Kruszywo Stary Raduszec
Odra Radnica
3:1
Rywal Stargard Gubiński
Nafta Rybaki
1:3
Carina Gubin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Żenisz Żenichów
Kruszywo Stary Raduszec
3:1
Solaris Drzeńsk WIelki
Polesie Białków
4:0
Odra Radnica
Płomień Chlebowo
2:1
Nafta Rybaki
Rywal Stargard Gubiński
0:5
Bóbr Bobrowice
Carina Gubin
3:0
Odra Rąpice
Fadom Nowogród Bobrzański
5:0
Piaszno Bronków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Radnica
Pauza
Solaris Drzeńsk WIelki
1:1
Rywal Stargard Gubiński
Odra Rąpice
2:5
Płomień Chlebowo
Bóbr Bobrowice
3:1
Polesie Białków
Nafta Rybaki
2:1
Kruszywo Stary Raduszec
Żenisz Żenichów
0:15
Fadom Nowogród Bobrzański
Piaszno Bronków
0:7
Carina Gubin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Fadom Nowogród Bobrzański
Kruszywo Stary Raduszec
- : -
Odra Rąpice
Bóbr Bobrowice
4:2
Odra Radnica
Polesie Białków
4:1
Solaris Drzeńsk WIelki
Płomień Chlebowo
2:0
Piaszno Bronków
Rywal Stargard Gubiński
1:2
Nafta Rybaki
Carina Gubin
5:1
Żenisz Żenichów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Bobrowice
Pauza
Piaszno Bronków
1:7
Kruszywo Stary Raduszec
Solaris Drzeńsk WIelki
0:1
Odra Radnica
Odra Rąpice
2:6
Rywal Stargard Gubiński
Nafta Rybaki
3:5
Polesie Białków
Żenisz Żenichów
2:2
Płomień Chlebowo
Fadom Nowogród Bobrzański
2:2
Carina Gubin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Carina Gubin
Kruszywo Stary Raduszec
2:0
Żenisz Żenichów
Bóbr Bobrowice
7:0
Solaris Drzeńsk WIelki
Nafta Rybaki
5:2
Odra Radnica
Polesie Białków
6:1
Odra Rąpice
Płomień Chlebowo
1:2
Fadom Nowogród Bobrzański
Rywal Stargard Gubiński
3:1
Piaszno Bronków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Solaris Drzeńsk WIelki
Pauza
Piaszno Bronków
2:1
Polesie Białków
Odra Rąpice
1:3
Odra Radnica
Nafta Rybaki
5:1
Bóbr Bobrowice
Żenisz Żenichów
3:0
Rywal Stargard Gubiński
Carina Gubin
4:1
Płomień Chlebowo
Fadom Nowogród Bobrzański
4:0
Kruszywo Stary Raduszec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Chlebowo
Pauza
Piaszno Bronków
0:2
Odra Radnica
Bóbr Bobrowice
9:1
Odra Rąpice
Nafta Rybaki
3:0
Solaris Drzeńsk WIelki
Żenisz Żenichów
6:3
Polesie Białków
Carina Gubin
3:0
Kruszywo Stary Raduszec
Fadom Nowogród Bobrzański
5:1
Rywal Stargard Gubiński
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Rybaki
Pauza
Kruszywo Stary Raduszec
2:5
Płomień Chlebowo
Solaris Drzeńsk WIelki
0:3
Odra Rąpice
Bóbr Bobrowice
2:0
Piaszno Bronków
Odra Radnica
3:1
Żenisz Żenichów
Polesie Białków
0:8
Fadom Nowogród Bobrzański
Rywal Stargard Gubiński
2:0
Carina Gubin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Kruszywo Stary Raduszec
Pauza
Piaszno Bronków
3:0
Solaris Drzeńsk WIelki
Odra Rąpice
3:7
Nafta Rybaki
Płomień Chlebowo
1:3
Rywal Stargard Gubiński
Żenisz Żenichów
1:2
Bóbr Bobrowice
Carina Gubin
1:1
Polesie Białków
Fadom Nowogród Bobrzański
8:0
Odra Radnica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rąpice
Pauza
Odra Radnica
1:5
Carina Gubin
Rywal Stargard Gubiński
1:2
Kruszywo Stary Raduszec
Solaris Drzeńsk WIelki
0:3
Żenisz Żenichów
Bóbr Bobrowice
1:5
Fadom Nowogród Bobrzański
Nafta Rybaki
5:1
Piaszno Bronków
Polesie Białków
2:0
Płomień Chlebowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Rywal Stargard Gubiński
Pauza
Piaszno Bronków
5:0
Odra Rąpice
Kruszywo Stary Raduszec
2:1
Polesie Białków
Płomień Chlebowo
6:0
Odra Radnica
Żenisz Żenichów
1:8
Nafta Rybaki
Carina Gubin
0:1
Bóbr Bobrowice
Fadom Nowogród Bobrzański
3:0
Solaris Drzeńsk WIelki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaszno Bronków
Pauza
Odra Rąpice
1:7
Żenisz Żenichów
Bóbr Bobrowice
0:1
Płomień Chlebowo
Odra Radnica
2:3
Kruszywo Stary Raduszec
Nafta Rybaki
2:2
Fadom Nowogród Bobrzański
Polesie Białków
1:2
Rywal Stargard Gubiński
Carina Gubin
3:0
Solaris Drzeńsk WIelki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polesie Białków
Pauza
Kruszywo Stary Raduszec
3:1
Bóbr Bobrowice
Płomień Chlebowo
3:0
Solaris Drzeńsk WIelki
Rywal Stargard Gubiński
5:2
Odra Radnica
Żenisz Żenichów
6:1
Piaszno Bronków
Carina Gubin
2:0
Nafta Rybaki
Fadom Nowogród Bobrzański
3:0
Odra Rąpice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Żenisz Żenichów
Pauza
Piaszno Bronków
1:6
Fadom Nowogród Bobrzański
Solaris Drzeńsk WIelki
0:3
Kruszywo Stary Raduszec
Odra Rąpice
0:4
Carina Gubin
Bóbr Bobrowice
6:3
Rywal Stargard Gubiński
Odra Radnica
0:3
Polesie Białków
Nafta Rybaki
2:0
Płomień Chlebowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Radnica
Pauza
Kruszywo Stary Raduszec
1:2
Nafta Rybaki
Polesie Białków
2:4
Bóbr Bobrowice
Płomień Chlebowo
8:1
Odra Rąpice
Rywal Stargard Gubiński
3:0
Solaris Drzeńsk WIelki
Carina Gubin
3:3
Piaszno Bronków
Fadom Nowogród Bobrzański
4:0
Żenisz Żenichów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Fadom Nowogród Bobrzański
Pauza
Piaszno Bronków
0:2
Płomień Chlebowo
Solaris Drzeńsk WIelki
0:3
Polesie Białków
Odra Rąpice
2:4
Kruszywo Stary Raduszec
Odra Radnica
0:5
Bóbr Bobrowice
Nafta Rybaki
3:2
Rywal Stargard Gubiński
Żenisz Żenichów
5:1
Carina Gubin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Bóbr Bobrowice
Pauza
Kruszywo Stary Raduszec
4:0
Piaszno Bronków
Odra Radnica
3:0
Solaris Drzeńsk WIelki
Polesie Białków
0:4
Nafta Rybaki
Płomień Chlebowo
6:0
Żenisz Żenichów
Rywal Stargard Gubiński
20:2
Odra Rąpice
Carina Gubin
2:4
Fadom Nowogród Bobrzański
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
Pauza
Piaszno Bronków
1:4
Rywal Stargard Gubiński
Solaris Drzeńsk WIelki
0:3
Bóbr Bobrowice
Odra Rąpice
1:2
Polesie Białków
Odra Radnica
0:14
Nafta Rybaki
Żenisz Żenichów
3:3
Kruszywo Stary Raduszec
Fadom Nowogród Bobrzański
8:1
Płomień Chlebowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Solaris Drzeńsk WIelki
Pauza
Kruszywo Stary Raduszec
1:4
Fadom Nowogród Bobrzański
Bóbr Bobrowice
0:2
Nafta Rybaki
Odra Radnica
- : -
Odra Rąpice
Polesie Białków
- : -
Piaszno Bronków
Płomień Chlebowo
3:1
Carina Gubin
Rywal Stargard Gubiński
3:3
Żenisz Żenichów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?