Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:0
Stal Jasień
UKS Promień Żary
0:1
KS Falubaz Zielona Góra
Spartakus Zielona Góra
10:1
Odra Bytom Odrzański
Budowlani Lubsko
4:4
Carina Gubin
Arka Nowa Sól
5:0
UKS Czarni Żagań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Czarni Żagań
0:4
KS Falubaz Zielona Góra
Arka Nowa Sól
5:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
3:0
UKS Promień Żary
Odra Bytom Odrzański
0:11
Budowlani Lubsko
Stal Jasień
1:3
Spartakus Zielona Góra
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Promień Żary
4:2
Odra Bytom Odrzański
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:0
UKS Czarni Żagań
Spartakus Zielona Góra
5:1
Arka Nowa Sól
Budowlani Lubsko
3:1
Stal Jasień
KS Falubaz Zielona Góra
0:1
Carina Gubin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:1
Spartakus Zielona Góra
Odra Bytom Odrzański
0:5
KS Falubaz Zielona Góra
Stal Jasień
1:4
UKS Promień Żary
Arka Nowa Sól
2:1
Budowlani Lubsko
UKS Czarni Żagań
1:4
Carina Gubin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Budowlani Lubsko
11:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
10:0
Odra Bytom Odrzański
Spartakus Zielona Góra
8:0
UKS Czarni Żagań
KS Falubaz Zielona Góra
4:0
Stal Jasień
UKS Promień Żary
2:2
Arka Nowa Sól
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Nowa Sól
1:2
KS Falubaz Zielona Góra
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:4
UKS Promień Żary
UKS Czarni Żagań
5:0
Odra Bytom Odrzański
Spartakus Zielona Góra
2:3
Budowlani Lubsko
Stal Jasień
3:1
Carina Gubin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
3:1
Arka Nowa Sól
Odra Bytom Odrzański
1:4
Stal Jasień
UKS Promień Żary
4:4
Spartakus Zielona Góra
Budowlani Lubsko
5:1
UKS Czarni Żagań
KS Falubaz Zielona Góra
6:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:2
Carina Gubin
UKS Czarni Żagań
1:1
Stal Jasień
Arka Nowa Sól
1:1
Odra Bytom Odrzański
Spartakus Zielona Góra
1:4
KS Falubaz Zielona Góra
Budowlani Lubsko
5:0
UKS Promień Żary
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Jasień
0:0
Arka Nowa Sól
UKS Promień Żary
3:1
UKS Czarni Żagań
Carina Gubin
1:7
Spartakus Zielona Góra
KS Falubaz Zielona Góra
2:2
Budowlani Lubsko
Odra Bytom Odrzański
2:4
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?