Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kunice-Żary
0:4
Czarni Żagań
Delta Sieniawa Żarska
2:1
Promień Żary
Stal Jasień
1:3
Piast Iłowa
Carina Gubin
2:1
Odra Nietków
Amator Bobrowniki
3:0
Zorza Ochla
Błękitni Ołobok
0:0
Piast Czerwieńsk
Mieszko Konotop
6:0
Korona Wschowa
Woga Chociule
0:1
Zryw Rzeczyca
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
5:1
Amator Bobrowniki
Piast Iłowa
0:1
Carina Gubin
Mieszko Konotop
0:3*
Woga Chociule
Zryw Rzeczyca
8:2
Unia Kunice-Żary
Czarni Żagań
1:1
Błękitni Ołobok
Korona Wschowa
0:3
Promień Żary
Zorza Ochla
2:1
Stal Jasień
Odra Nietków
5:3
Delta Sieniawa Żarska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Bobrowniki
4:3
Czarni Żagań
Unia Kunice-Żary
3:3
Mieszko Konotop
Carina Gubin
5:1
Zorza Ochla
Błękitni Ołobok
0:0
Zryw Rzeczyca
Promień Żary
1:1
Odra Nietków
Delta Sieniawa Żarska
1:8
Piast Iłowa
Woga Chociule
0:2
Korona Wschowa
Stal Jasień
1:3
Piast Czerwieńsk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ochla
2:5
Delta Sieniawa Żarska
Woga Chociule
4:2
Unia Kunice-Żary
Korona Wschowa
1:5
Odra Nietków
Piast Czerwieńsk
1:5
Carina Gubin
Zryw Rzeczyca
1:4
Amator Bobrowniki
Czarni Żagań
7:1
Stal Jasień
Piast Iłowa
1:1
Promień Żary
Mieszko Konotop
1:2
Błękitni Ołobok
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
2:3
Czarni Żagań
Amator Bobrowniki
4:3
Mieszko Konotop
Błękitni Ołobok
3:0
Woga Chociule
Promień Żary
3:0
Zorza Ochla
Unia Kunice-Żary
4:2
Korona Wschowa
Delta Sieniawa Żarska
4:2
Piast Czerwieńsk
Odra Nietków
1:2
Piast Iłowa
Stal Jasień
2:2
Zryw Rzeczyca
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ochla
2:3
Odra Nietków
Woga Chociule
2:3
Amator Bobrowniki
Piast Czerwieńsk
0:2
Promień Żary
Zryw Rzeczyca
2:3
Carina Gubin
Korona Wschowa
2:5
Piast Iłowa
Unia Kunice-Żary
4:1
Błękitni Ołobok
Czarni Żagań
4:0
Delta Sieniawa Żarska
Mieszko Konotop
5:0
Stal Jasień
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Nietków
2:0
Piast Czerwieńsk
Carina Gubin
5:0
Mieszko Konotop
Amator Bobrowniki
7:4
Unia Kunice-Żary
Błękitni Ołobok
4:1
Korona Wschowa
Piast Iłowa
3:1
Zorza Ochla
Promień Żary
1:1
Czarni Żagań
Delta Sieniawa Żarska
2:1
Zryw Rzeczyca
Stal Jasień
0:0
Woga Chociule
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wschowa
1:4
Zorza Ochla
Woga Chociule
0:5
Carina Gubin
Błękitni Ołobok
0:3
Amator Bobrowniki
Piast Czerwieńsk
0:2
Piast Iłowa
Unia Kunice-Żary
3:3
Stal Jasień
Zryw Rzeczyca
1:4
Promień Żary
Czarni Żagań
2:2
Odra Nietków
Mieszko Konotop
5:2
Delta Sieniawa Żarska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ochla
0:0
Piast Czerwieńsk
Piast Iłowa
0:0
Czarni Żagań
Carina Gubin
4:1
Unia Kunice-Żary
Amator Bobrowniki
6:2
Korona Wschowa
Promień Żary
4:2
Mieszko Konotop
Delta Sieniawa Żarska
3:2
Woga Chociule
Odra Nietków
2:1
Zryw Rzeczyca
Stal Jasień
1:3
Błękitni Ołobok
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kunice-Żary
1:2
Delta Sieniawa Żarska
Zryw Rzeczyca
2:2
Piast Iłowa
Woga Chociule
0:1
Promień Żary
Czarni Żagań
3:3
Zorza Ochla
Korona Wschowa
0:2
Piast Czerwieńsk
Amator Bobrowniki
11:3
Stal Jasień
Błękitni Ołobok
1:4
Carina Gubin
Mieszko Konotop
2:1
Odra Nietków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
1:2
Czarni Żagań
Piast Iłowa
3:1
Mieszko Konotop
Delta Sieniawa Żarska
3:1
Błękitni Ołobok
Carina Gubin
1:0
Amator Bobrowniki
Zorza Ochla
4:0
Zryw Rzeczyca
Odra Nietków
2:0
Woga Chociule
Promień Żary
1:0
Unia Kunice-Żary
Stal Jasień
2:2
Korona Wschowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Woga Chociule
1:4
Piast Iłowa
Błękitni Ołobok
0:3
Promień Żary
Zryw Rzeczyca
2:1
Piast Czerwieńsk
Korona Wschowa
1:3
Czarni Żagań
Amator Bobrowniki
4:2
Delta Sieniawa Żarska
Mieszko Konotop
2:1
Zorza Ochla
Stal Jasień
0:4
Carina Gubin
Unia Kunice-Żary
- : -
Odra Nietków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Iłowa
5:1
Unia Kunice-Żary
Delta Sieniawa Żarska
6:1
Stal Jasień
Carina Gubin
2:1
Korona Wschowa
Zorza Ochla
3:1
Woga Chociule
Odra Nietków
1:3
Błękitni Ołobok
Piast Czerwieńsk
1:3
Mieszko Konotop
Promień Żary
3:0
Amator Bobrowniki
Czarni Żagań
3:1
Zryw Rzeczyca
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kunice-Żary
1:1
Zorza Ochla
Woga Chociule
2:1
Piast Czerwieńsk
Carina Gubin
3:0
Delta Sieniawa Żarska
Korona Wschowa
2:5
Zryw Rzeczyca
Błękitni Ołobok
2:3
Piast Iłowa
Amator Bobrowniki
3:1
Odra Nietków
Mieszko Konotop
2:1
Czarni Żagań
Stal Jasień
0:8
Promień Żary
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Iłowa
1:3
Amator Bobrowniki
Promień Żary
1:0
Carina Gubin
Delta Sieniawa Żarska
4:1
Korona Wschowa
Zorza Ochla
0:1
Błękitni Ołobok
Odra Nietków
8:2
Stal Jasień
Piast Czerwieńsk
7:1
Unia Kunice-Żary
Zryw Rzeczyca
4:2
Mieszko Konotop
Czarni Żagań
5:0
Woga Chociule
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Żagań
- : -
Unia Kunice-Żary
Zryw Rzeczyca
- : -
Woga Chociule
Piast Iłowa
- : -
Stal Jasień
Promień Żary
- : -
Delta Sieniawa Żarska
Korona Wschowa
- : -
Mieszko Konotop
Zorza Ochla
- : -
Amator Bobrowniki
Odra Nietków
- : -
Carina Gubin
Piast Czerwieńsk
- : -
Błękitni Ołobok
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Woga Chociule
- : -
Mieszko Konotop
Carina Gubin
- : -
Piast Iłowa
Błękitni Ołobok
- : -
Czarni Żagań
Promień Żary
- : -
Korona Wschowa
Unia Kunice-Żary
- : -
Zryw Rzeczyca
Delta Sieniawa Żarska
- : -
Odra Nietków
Amator Bobrowniki
- : -
Piast Czerwieńsk
Stal Jasień
- : -
Zorza Ochla
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ochla
- : -
Carina Gubin
Piast Czerwieńsk
- : -
Stal Jasień
Piast Iłowa
- : -
Delta Sieniawa Żarska
Zryw Rzeczyca
- : -
Błękitni Ołobok
Korona Wschowa
- : -
Woga Chociule
Czarni Żagań
- : -
Amator Bobrowniki
Odra Nietków
- : -
Promień Żary
Mieszko Konotop
- : -
Unia Kunice-Żary
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Żary
- : -
Piast Iłowa
Unia Kunice-Żary
- : -
Woga Chociule
Delta Sieniawa Żarska
- : -
Zorza Ochla
Stal Jasień
- : -
Czarni Żagań
Carina Gubin
- : -
Piast Czerwieńsk
Amator Bobrowniki
- : -
Zryw Rzeczyca
Błękitni Ołobok
- : -
Mieszko Konotop
Odra Nietków
- : -
Korona Wschowa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Rzeczyca
- : -
Stal Jasień
Zorza Ochla
- : -
Promień Żary
Woga Chociule
- : -
Błękitni Ołobok
Piast Czerwieńsk
- : -
Delta Sieniawa Żarska
Piast Iłowa
- : -
Odra Nietków
Korona Wschowa
- : -
Unia Kunice-Żary
Czarni Żagań
- : -
Carina Gubin
Mieszko Konotop
- : -
Amator Bobrowniki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Ołobok
- : -
Unia Kunice-Żary
Carina Gubin
- : -
Zryw Rzeczyca
Amator Bobrowniki
- : -
Woga Chociule
Piast Iłowa
- : -
Korona Wschowa
Delta Sieniawa Żarska
- : -
Czarni Żagań
Promień Żary
- : -
Piast Czerwieńsk
Odra Nietków
- : -
Zorza Ochla
Stal Jasień
- : -
Mieszko Konotop
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Rzeczyca
- : -
Delta Sieniawa Żarska
Woga Chociule
- : -
Stal Jasień
Piast Czerwieńsk
- : -
Odra Nietków
Korona Wschowa
- : -
Błękitni Ołobok
Zorza Ochla
- : -
Piast Iłowa
Unia Kunice-Żary
- : -
Amator Bobrowniki
Czarni Żagań
- : -
Promień Żary
Mieszko Konotop
- : -
Carina Gubin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Sieniawa Żarska
- : -
Mieszko Konotop
Carina Gubin
- : -
Woga Chociule
Amator Bobrowniki
- : -
Błękitni Ołobok
Zorza Ochla
- : -
Korona Wschowa
Piast Iłowa
- : -
Piast Czerwieńsk
Promień Żary
- : -
Zryw Rzeczyca
Odra Nietków
- : -
Czarni Żagań
Stal Jasień
- : -
Unia Kunice-Żary
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Ołobok
- : -
Stal Jasień
Zryw Rzeczyca
- : -
Odra Nietków
Woga Chociule
- : -
Delta Sieniawa Żarska
Korona Wschowa
- : -
Amator Bobrowniki
Piast Czerwieńsk
- : -
Zorza Ochla
Unia Kunice-Żary
- : -
Carina Gubin
Czarni Żagań
- : -
Piast Iłowa
Mieszko Konotop
- : -
Promień Żary
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Sieniawa Żarska
- : -
Unia Kunice-Żary
Carina Gubin
- : -
Błękitni Ołobok
Zorza Ochla
- : -
Czarni Żagań
Piast Czerwieńsk
- : -
Korona Wschowa
Piast Iłowa
- : -
Zryw Rzeczyca
Promień Żary
- : -
Woga Chociule
Odra Nietków
- : -
Mieszko Konotop
Stal Jasień
- : -
Amator Bobrowniki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Bobrowniki
- : -
Carina Gubin
Błękitni Ołobok
- : -
Delta Sieniawa Żarska
Mieszko Konotop
- : -
Piast Iłowa
Woga Chociule
- : -
Odra Nietków
Korona Wschowa
- : -
Stal Jasień
Zryw Rzeczyca
- : -
Zorza Ochla
Czarni Żagań
- : -
Piast Czerwieńsk
Unia Kunice-Żary
- : -
Promień Żary
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Sieniawa Żarska
- : -
Amator Bobrowniki
Carina Gubin
- : -
Stal Jasień
Piast Czerwieńsk
- : -
Zryw Rzeczyca
Piast Iłowa
- : -
Woga Chociule
Promień Żary
- : -
Błękitni Ołobok
Czarni Żagań
- : -
Korona Wschowa
Zorza Ochla
- : -
Mieszko Konotop
Odra Nietków
- : -
Unia Kunice-Żary
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Bobrowniki
- : -
Promień Żary
Błękitni Ołobok
- : -
Odra Nietków
Woga Chociule
- : -
Zorza Ochla
Korona Wschowa
- : -
Carina Gubin
Zryw Rzeczyca
- : -
Czarni Żagań
Unia Kunice-Żary
- : -
Piast Iłowa
Mieszko Konotop
- : -
Piast Czerwieńsk
Stal Jasień
- : -
Delta Sieniawa Żarska
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
- : -
Woga Chociule
Piast Iłowa
- : -
Błękitni Ołobok
Promień Żary
- : -
Stal Jasień
Delta Sieniawa Żarska
- : -
Carina Gubin
Zryw Rzeczyca
- : -
Korona Wschowa
Czarni Żagań
- : -
Mieszko Konotop
Zorza Ochla
- : -
Unia Kunice-Żary
Odra Nietków
- : -
Amator Bobrowniki
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Konotop
- : -
Zryw Rzeczyca
Unia Kunice-Żary
- : -
Piast Czerwieńsk
Stal Jasień
- : -
Odra Nietków
Woga Chociule
- : -
Czarni Żagań
Carina Gubin
- : -
Promień Żary
Korona Wschowa
- : -
Delta Sieniawa Żarska
Amator Bobrowniki
- : -
Piast Iłowa
Błękitni Ołobok
- : -
Zorza Ochla
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?