Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kunice-Żary
0:2
Carina Gubin
Zjednoczeni Lubrza
4:1
GKS Siedlisko
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:1
Piast Iłowa
Czarni Żagań
0:1
Promień Żary
Zorza Ochla
1:4
Odra Nietków
Błękitni Ołobok
2:1
Zryw Rzeczyca
Mewa Cigacice
1:0
Piast Czerwieńsk
Korona Wschowa
1:2
Amator Bobrowniki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
1:1
Amator Bobrowniki
Piast Iłowa
1:2
Unia Kunice-Żary
Promień Żary
3:1
Zorza Ochla
Zryw Rzeczyca
3:1
Czarni Żagań
GKS Siedlisko
2:2
Korona Wschowa
Carina Gubin
7:0
Zjednoczeni Lubrza
Odra Nietków
0:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Mewa Cigacice
0:2
Błękitni Ołobok
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kunice-Żary
3:2
Odra Nietków
Zjednoczeni Lubrza
4:4
Piast Iłowa
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:1
Promień Żary
Czarni Żagań
1:0
Mewa Cigacice
GKS Siedlisko
1:4
Amator Bobrowniki
Korona Wschowa
1:4
Carina Gubin
Zorza Ochla
0:6
Zryw Rzeczyca
Błękitni Ołobok
0:0
Piast Czerwieńsk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wschowa
0:1
Piast Iłowa
Piast Czerwieńsk
4:0
GKS Siedlisko
Promień Żary
2:1
Unia Kunice-Żary
Zryw Rzeczyca
1:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
1:1
Amator Bobrowniki
Błękitni Ołobok
2:1
Czarni Żagań
Odra Nietków
8:2
Zjednoczeni Lubrza
Mewa Cigacice
2:1
Zorza Ochla
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kunice-Żary
4:2
Zryw Rzeczyca
Zjednoczeni Lubrza
2:0
Promień Żary
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
8:1
Mewa Cigacice
Czarni Żagań
0:0
Piast Czerwieńsk
GKS Siedlisko
1:1
Carina Gubin
Korona Wschowa
1:1
Odra Nietków
Zorza Ochla
2:2
Błękitni Ołobok
Amator Bobrowniki
2:1
Piast Iłowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
1:4
Carina Gubin
Piast Iłowa
4:0
GKS Siedlisko
Promień Żary
3:1
Korona Wschowa
Zryw Rzeczyca
1:1
Zjednoczeni Lubrza
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:1
Błękitni Ołobok
Czarni Żagań
3:0
Zorza Ochla
Odra Nietków
3:1
Amator Bobrowniki
Mewa Cigacice
1:5
Unia Kunice-Żary
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kunice-Żary
1:3
Błękitni Ołobok
Zjednoczeni Lubrza
3:2
Mewa Cigacice
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
2:0
Czarni Żagań
GKS Siedlisko
1:2
Odra Nietków
Carina Gubin
0:1
Piast Iłowa
Korona Wschowa
2:0
Zryw Rzeczyca
Zorza Ochla
1:3
Piast Czerwieńsk
Amator Bobrowniki
0:1
Promień Żary
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
5:1
Piast Iłowa
Promień Żary
7:1
GKS Siedlisko
Zryw Rzeczyca
0:2
Amator Bobrowniki
Czarni Żagań
4:0
Unia Kunice-Żary
Zorza Ochla
1:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Błękitni Ołobok
5:0
Zjednoczeni Lubrza
Odra Nietków
0:2
Carina Gubin
Mewa Cigacice
2:4
Korona Wschowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Iłowa
3:0
Odra Nietków
Unia Kunice-Żary
4:0
Zorza Ochla
Zjednoczeni Lubrza
1:10
Czarni Żagań
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:0
Piast Czerwieńsk
GKS Siedlisko
1:1
Zryw Rzeczyca
Carina Gubin
2:0
Promień Żary
Korona Wschowa
1:1
Błękitni Ołobok
Amator Bobrowniki
3:4
Mewa Cigacice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
3:2
Odra Nietków
Promień Żary
0:0
Piast Iłowa
Zryw Rzeczyca
1:4
Carina Gubin
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
2:0
Unia Kunice-Żary
Zorza Ochla
3:4
Zjednoczeni Lubrza
Błękitni Ołobok
4:4
Amator Bobrowniki
Mewa Cigacice
4:1
GKS Siedlisko
Czarni Żagań
5:0
Korona Wschowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wschowa
3:1
Zorza Ochla
Unia Kunice-Żary
1:2
Piast Czerwieńsk
Zjednoczeni Lubrza
1:6
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Amator Bobrowniki
0:3
Czarni Żagań
GKS Siedlisko
1:3
Błękitni Ołobok
Carina Gubin
8:0
Mewa Cigacice
Piast Iłowa
4:1
Zryw Rzeczyca
Odra Nietków
2:0
Promień Żary
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
1:2
Promień Żary
Unia Kunice-Żary
5:0
Zjednoczeni Lubrza
Zryw Rzeczyca
1:0
Odra Nietków
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
6:0
Korona Wschowa
Czarni Żagań
4:1
GKS Siedlisko
Zorza Ochla
2:1
Amator Bobrowniki
Błękitni Ołobok
2:3
Carina Gubin
Mewa Cigacice
0:2
Piast Iłowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Iłowa
1:2
Błękitni Ołobok
Promień Żary
4:0
Zryw Rzeczyca
Zjednoczeni Lubrza
0:1
Piast Czerwieńsk
GKS Siedlisko
0:2
Zorza Ochla
Carina Gubin
0:2
Czarni Żagań
Korona Wschowa
1:0
Unia Kunice-Żary
Amator Bobrowniki
3:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Odra Nietków
2:2
Mewa Cigacice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
2:0
Zryw Rzeczyca
Unia Kunice-Żary
2:6
Amator Bobrowniki
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
11:0
GKS Siedlisko
Czarni Żagań
0:0
Piast Iłowa
Zorza Ochla
1:3
Carina Gubin
Błękitni Ołobok
0:1
Odra Nietków
Mewa Cigacice
0:2
Promień Żary
Zjednoczeni Lubrza
2:3
Korona Wschowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Iłowa
3:1
Zorza Ochla
Promień Żary
3:0
Błękitni Ołobok
Zryw Rzeczyca
6:0
Mewa Cigacice
GKS Siedlisko
1:3
Unia Kunice-Żary
Carina Gubin
1:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Korona Wschowa
1:1
Piast Czerwieńsk
Amator Bobrowniki
3:0
Zjednoczeni Lubrza
Odra Nietków
2:0
Czarni Żagań
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
3:0
Mewa Cigacice
Piast Iłowa
1:4
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Promień Żary
2:1
Czarni Żagań
Zryw Rzeczyca
3:4
Błękitni Ołobok
GKS Siedlisko
1:0
Zjednoczeni Lubrza
Carina Gubin
2:0
Unia Kunice-Żary
Odra Nietków
3:0
Zorza Ochla
Amator Bobrowniki
2:0
Korona Wschowa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Bobrowniki
5:1
Piast Czerwieńsk
Unia Kunice-Żary
2:1
Piast Iłowa
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:1
Odra Nietków
Czarni Żagań
2:0
Zryw Rzeczyca
Korona Wschowa
2:0
GKS Siedlisko
Zorza Ochla
1:1
Promień Żary
Błękitni Ołobok
4:1
Mewa Cigacice
Zjednoczeni Lubrza
3:2
Carina Gubin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
3:0
Błękitni Ołobok
Piast Iłowa
9:1
Zjednoczeni Lubrza
Promień Żary
1:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Zryw Rzeczyca
1:1
Zorza Ochla
Amator Bobrowniki
2:1
GKS Siedlisko
Odra Nietków
2:1
Unia Kunice-Żary
Mewa Cigacice
0:4
Czarni Żagań
Carina Gubin
1:1
Korona Wschowa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Iłowa
1:1
Korona Wschowa
Unia Kunice-Żary
1:4
Promień Żary
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
6:0
Zryw Rzeczyca
Czarni Żagań
2:2
Błękitni Ołobok
GKS Siedlisko
2:1
Piast Czerwieńsk
Zorza Ochla
5:1
Mewa Cigacice
Amator Bobrowniki
2:0
Carina Gubin
Zjednoczeni Lubrza
1:4
Odra Nietków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Nietków
4:0
Korona Wschowa
Piast Czerwieńsk
2:2
Czarni Żagań
Piast Iłowa
0:2
Amator Bobrowniki
Promień Żary
3:1
Zjednoczeni Lubrza
Zryw Rzeczyca
3:0
Unia Kunice-Żary
Carina Gubin
5:2
GKS Siedlisko
Błękitni Ołobok
3:2
Zorza Ochla
Mewa Cigacice
0:6
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
2:2
Piast Czerwieńsk
Zorza Ochla
1:2
Czarni Żagań
Amator Bobrowniki
4:2
Odra Nietków
Błękitni Ołobok
0:6
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Unia Kunice-Żary
3:0
Mewa Cigacice
GKS Siedlisko
3:5
Piast Iłowa
Korona Wschowa
1:1
Promień Żary
Zjednoczeni Lubrza
3:7
Zryw Rzeczyca
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Ołobok
2:2
Unia Kunice-Żary
Piast Czerwieńsk
4:2
Zorza Ochla
Piast Iłowa
1:0
Carina Gubin
Promień Żary
2:3
Amator Bobrowniki
Zryw Rzeczyca
1:3
Korona Wschowa
Czarni Żagań
0:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Odra Nietków
2:0
GKS Siedlisko
Mewa Cigacice
4:2
Zjednoczeni Lubrza
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
2:3
Odra Nietków
Amator Bobrowniki
4:2
Zryw Rzeczyca
Zjednoczeni Lubrza
1:3
Błękitni Ołobok
Korona Wschowa
4:1
Mewa Cigacice
Piast Iłowa
1:1
Piast Czerwieńsk
Unia Kunice-Żary
1:3
Czarni Żagań
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
2:0
Zorza Ochla
GKS Siedlisko
1:4
Promień Żary
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ochla
1:8
Unia Kunice-Żary
Błękitni Ołobok
0:2
Korona Wschowa
Piast Czerwieńsk
2:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Promień Żary
2:2
Carina Gubin
Zryw Rzeczyca
5:1
GKS Siedlisko
Czarni Żagań
5:1
Zjednoczeni Lubrza
Odra Nietków
3:1
Piast Iłowa
Mewa Cigacice
2:5
Amator Bobrowniki
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
5:0
Zryw Rzeczyca
Amator Bobrowniki
2:0
Błękitni Ołobok
Piast Iłowa
1:1
Promień Żary
Unia Kunice-Żary
0:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
GKS Siedlisko
7:1
Mewa Cigacice
Korona Wschowa
0:0
Czarni Żagań
Odra Nietków
3:1
Piast Czerwieńsk
Zjednoczeni Lubrza
1:5
Zorza Ochla
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ochla
1:2
Korona Wschowa
Błękitni Ołobok
4:1
GKS Siedlisko
Piast Czerwieńsk
6:0
Unia Kunice-Żary
Promień Żary
5:0
Odra Nietków
Zryw Rzeczyca
3:1
Piast Iłowa
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
6:0
Zjednoczeni Lubrza
Czarni Żagań
1:1
Amator Bobrowniki
Mewa Cigacice
0:5
Carina Gubin
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Bobrowniki
2:2
Zorza Ochla
Carina Gubin
4:0
Błękitni Ołobok
Korona Wschowa
1:3
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Piast Iłowa
3:0
Mewa Cigacice
Promień Żary
0:2
Piast Czerwieńsk
GKS Siedlisko
1:6
Czarni Żagań
Odra Nietków
4:0
Zryw Rzeczyca
Zjednoczeni Lubrza
3:2
Unia Kunice-Żary
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Ochla
2:3
GKS Siedlisko
Błękitni Ołobok
0:0
Piast Iłowa
Piast Czerwieńsk
8:0
Zjednoczeni Lubrza
Unia Kunice-Żary
4:1
Korona Wschowa
Zryw Rzeczyca
0:2
Promień Żary
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:1
Amator Bobrowniki
Czarni Żagań
1:3
Carina Gubin
Mewa Cigacice
1:4
Odra Nietków
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Iłowa
0:1
Czarni Żagań
Promień Żary
3:0*
Mewa Cigacice
Zryw Rzeczyca
1:3
Piast Czerwieńsk
GKS Siedlisko
2:5
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Carina Gubin
4:2
Zorza Ochla
Korona Wschowa
3:0*
Zjednoczeni Lubrza
Amator Bobrowniki
4:2
Unia Kunice-Żary
Odra Nietków
1:3
Błękitni Ołobok
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
3:0*
Korona Wschowa
Unia Kunice-Żary
2:0
GKS Siedlisko
Zjednoczeni Lubrza
3:5
Amator Bobrowniki
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
1:3
Carina Gubin
Czarni Żagań
2:1
Odra Nietków
Zorza Ochla
1:0
Piast Iłowa
Błękitni Ołobok
0:2
Promień Żary
Mewa Cigacice
2:4
Zryw Rzeczyca
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?