Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Uks Chemik Sport Gorzów
Pauza
Warta Gorzów Wielkopolski
14:3
Zjednoczeni Przytoczna
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
13:5
Spartak Deszczno
Stilon Gorzów Wielkopolski
3:5
UKS Czworka
Ilanka Rzepin
13:3
Ap Kania Cup
Błękitni Dobiegniew
3:4
Polonia Słubice
MKS Orzeł Międzyrzecz
5:8
Progres Gorzów II
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Zjednoczeni Przytoczna
6:8
Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Słubice
6:0
Ap Kania Cup
Spartak Deszczno
5:8
Ilanka Rzepin
UKS Czworka
11:7
MKS Orzeł Międzyrzecz
Progres Gorzów II
5:5
Uks Chemik Sport Gorzów
Błękitni Dobiegniew
9:4
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
Pauza
MKS Orzeł Międzyrzecz
5:6
Zjednoczeni Przytoczna
Stilon Gorzów Wielkopolski
8:1
Błękitni Dobiegniew
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
6:13
Progres Gorzów II
Ap Kania Cup
2:2
Spartak Deszczno
Warta Gorzów Wielkopolski
3:3
Polonia Słubice
Uks Chemik Sport Gorzów
3:2
UKS Czworka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ap Kania Cup
Zjednoczeni Przytoczna
1:11
Uks Chemik Sport Gorzów
UKS Czworka
6:3
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Progres Gorzów II
6:4
Ilanka Rzepin
Polonia Słubice
8:1
Spartak Deszczno
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Błękitni Dobiegniew
- : -
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartak Deszczno
Pauza
Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
Polonia Słubice
Ilanka Rzepin
- : -
UKS Czworka
Uks Chemik Sport Gorzów
- : -
Błękitni Dobiegniew
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
- : -
Zjednoczeni Przytoczna
Ap Kania Cup
- : -
Progres Gorzów II
MKS Orzeł Międzyrzecz
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Słubice
Pauza
Zjednoczeni Przytoczna
- : -
Ilanka Rzepin
Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
MKS Orzeł Międzyrzecz
Progres Gorzów II
- : -
Spartak Deszczno
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Uks Chemik Sport Gorzów
UKS Czworka
- : -
Ap Kania Cup
Błękitni Dobiegniew
- : -
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Progres Gorzów II
Błękitni Dobiegniew
- : -
Ilanka Rzepin
Uks Chemik Sport Gorzów
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
Ap Kania Cup
- : -
Zjednoczeni Przytoczna
Spartak Deszczno
- : -
UKS Czworka
MKS Orzeł Międzyrzecz
- : -
Polonia Słubice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Czworka
Pauza
Polonia Słubice
- : -
Progres Gorzów II
Zjednoczeni Przytoczna
- : -
Spartak Deszczno
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Ilanka Rzepin
Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Błękitni Dobiegniew
- : -
Ap Kania Cup
MKS Orzeł Międzyrzecz
- : -
Uks Chemik Sport Gorzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zjednoczeni Przytoczna
Ilanka Rzepin
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Uks Chemik Sport Gorzów
- : -
Polonia Słubice
Spartak Deszczno
- : -
Błękitni Dobiegniew
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
- : -
MKS Orzeł Międzyrzecz
Progres Gorzów II
- : -
UKS Czworka
Ap Kania Cup
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Dobiegniew
Pauza
Zjednoczeni Przytoczna
- : -
Progres Gorzów II
Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
Ap Kania Cup
Polonia Słubice
- : -
UKS Czworka
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Spartak Deszczno
MKS Orzeł Międzyrzecz
- : -
Ilanka Rzepin
Uks Chemik Sport Gorzów
- : -
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Warta Gorzów Wielkopolski
Progres Gorzów II
- : -
Błękitni Dobiegniew
Ilanka Rzepin
- : -
Uks Chemik Sport Gorzów
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
- : -
Polonia Słubice
UKS Czworka
- : -
Zjednoczeni Przytoczna
Spartak Deszczno
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Ap Kania Cup
- : -
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
Pauza
Polonia Słubice
- : -
Zjednoczeni Przytoczna
Warta Gorzów Wielkopolski
- : -
Progres Gorzów II
Błękitni Dobiegniew
- : -
UKS Czworka
Uks Chemik Sport Gorzów
- : -
Ap Kania Cup
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
- : -
Ilanka Rzepin
MKS Orzeł Międzyrzecz
- : -
Spartak Deszczno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MKS Orzeł Międzyrzecz
Zjednoczeni Przytoczna
- : -
Błękitni Dobiegniew
Progres Gorzów II
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Ilanka Rzepin
- : -
Polonia Słubice
Spartak Deszczno
- : -
Uks Chemik Sport Gorzów
Ap Kania Cup
- : -
Celuloza Kostrzyn nad Odrą
UKS Czworka
- : -
Warta Gorzów Wielkopolski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?