Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Progres Gorzów II
Progres Gorzów II 17 46 46 - 12 15 1 1
2
MKS Orzeł Międzyrzecz
MKS Orzeł Międzyrzecz 16 41 41 - 7 13 2 1
3
Pogoń Skwierzyna
Pogoń III Skwierzyna 18 20 19 - 31 6 2 10 4 7 5 - 5
4
Warta Gorzów Wielkopolski
Warta Gorzów Wielkopolski 17 20 21 - 30 6 2 9 4 4 5 - 5
5
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Łucznik Strzelce Krajeńskie 16 13 18 - 35 4 1 11
6
Piast Karnin
Piast Karnin 18 8 8 - 38 2 2 14
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
5:0
Pogoń III Skwierzyna
Łucznik Strzelce Krajeńskie
2:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Progres Gorzów II
5:0
Piast Karnin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Gorzów Wielkopolski
3:0
Pogoń III Skwierzyna
Łucznik Strzelce Krajeńskie
3:0
Piast Karnin
Progres Gorzów II
2:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:1
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Pogoń III Skwierzyna
0:6
Progres Gorzów II
Piast Karnin
0:3
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Gorzów Wielkopolski
2:6
Progres Gorzów II
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:0
Piast Karnin
Łucznik Strzelce Krajeńskie
3:0
Pogoń III Skwierzyna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
4:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Pogoń III Skwierzyna
1:1
Piast Karnin
Progres Gorzów II
5:1
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
2:0
Pogoń III Skwierzyna
Piast Karnin
0:2
Progres Gorzów II
Warta Gorzów Wielkopolski
2:1
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
0:2
Progres Gorzów II
Warta Gorzów Wielkopolski
2:1
Łucznik Strzelce Krajeńskie
MKS Orzeł Międzyrzecz
2:0
Pogoń III Skwierzyna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
1:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Łucznik Strzelce Krajeńskie
2:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Progres Gorzów II
0:5
Pogoń III Skwierzyna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń III Skwierzyna
2:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń III Skwierzyna
3:1
Piast Karnin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
4:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Pogoń III Skwierzyna
3:0*
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Progres Gorzów II
1:0
Piast Karnin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:0
Pogoń III Skwierzyna
Progres Gorzów II
2:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Piast Karnin
3:0*
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Gorzów II
1:0
Pogoń III Skwierzyna
Piast Karnin
0:2
Warta Gorzów Wielkopolski
MKS Orzeł Międzyrzecz
3:0*
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
2:0
Piast Karnin
Pogoń III Skwierzyna
1:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Progres Gorzów II
3:0*
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Gorzów Wielkopolski
3:0*
Łucznik Strzelce Krajeńskie
MKS Orzeł Międzyrzecz
0:1
Progres Gorzów II
Pogoń III Skwierzyna
1:2
Piast Karnin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
2:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Łucznik Strzelce Krajeńskie
2:0
Piast Karnin
Progres Gorzów II
2:0
Pogoń III Skwierzyna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Gorzów II
3:0
Piast Karnin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:3
MKS Orzeł Międzyrzecz
Pogoń III Skwierzyna
1:0
Piast Karnin
Progres Gorzów II
2:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Łucznik Strzelce Krajeńskie
2:3
Progres Gorzów II
Pogoń III Skwierzyna
2:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Piast Karnin
0:3
MKS Orzeł Międzyrzecz

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Runda 6
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?