Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Przylep
5:0
Piast Czerwieńsk
Delta Sieniawa Żarska
1:2
Błękitni Olbrachtów
Zjednoczeni Lubrza
3:2
Błękitni Ołobok
GKS Siedlisko
1:0
Czarni Rudno
Odra Nietków
3:0
Carina Gubin
Start Ziel-Bruk Płoty
0:1
Zryw Rzeczyca
TRAMP-KARP OSIECZNICA
0:1
UKS Czarni Żagań
Amator Bobrowniki
2:2
Korona Kożuchów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
4:1
Błękitni Olbrachtów
TS Przylep
4:3
Odra Nietków
Korona Kożuchów
1:2
GKS Siedlisko
Zryw Rzeczyca
3:0
TRAMP-KARP OSIECZNICA
Czarni Rudno
4:4
Start Ziel-Bruk Płoty
Błękitni Ołobok
3:5
Amator Bobrowniki
Carina Gubin
2:3
Zjednoczeni Lubrza
UKS Czarni Żagań
7:1
Delta Sieniawa Żarska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Olbrachtów
1:3
UKS Czarni Żagań
GKS Siedlisko
1:0
Błękitni Ołobok
Carina Gubin
3:0
Amator Bobrowniki
Odra Nietków
2:1
Piast Czerwieńsk
Start Ziel-Bruk Płoty
1:2
Korona Kożuchów
TRAMP-KARP OSIECZNICA
2:4
Czarni Rudno
Zjednoczeni Lubrza
3:4
TS Przylep
Delta Sieniawa Żarska
0:0
Zryw Rzeczyca
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
0:0
UKS Czarni Żagań
Czarni Rudno
3:0
Delta Sieniawa Żarska
Korona Kożuchów
6:1
TRAMP-KARP OSIECZNICA
Zryw Rzeczyca
2:4
Błękitni Olbrachtów
TS Przylep
3:2
Amator Bobrowniki
Carina Gubin
1:2
GKS Siedlisko
Błękitni Ołobok
2:2
Start Ziel-Bruk Płoty
Odra Nietków
6:0
Zjednoczeni Lubrza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Bobrowniki
2:3
Odra Nietków
Błękitni Olbrachtów
6:0
Czarni Rudno
GKS Siedlisko
0:0
TS Przylep
TRAMP-KARP OSIECZNICA
0:3
Błękitni Ołobok
UKS Czarni Żagań
3:0
Zryw Rzeczyca
Start Ziel-Bruk Płoty
0:2
Carina Gubin
Zjednoczeni Lubrza
3:1
Piast Czerwieńsk
Delta Sieniawa Żarska
0:4
Korona Kożuchów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Przylep
3:0
Start Ziel-Bruk Płoty
Czarni Rudno
1:1
UKS Czarni Żagań
Odra Nietków
2:1
GKS Siedlisko
Korona Kożuchów
5:2
Błękitni Olbrachtów
Carina Gubin
2:0
TRAMP-KARP OSIECZNICA
Błękitni Ołobok
4:0
Delta Sieniawa Żarska
Zjednoczeni Lubrza
3:2
Amator Bobrowniki
Piast Czerwieńsk
8:2
Zryw Rzeczyca
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Siedlisko
0:0
Zjednoczeni Lubrza
Błękitni Olbrachtów
0:4
Błękitni Ołobok
Zryw Rzeczyca
4:1
Czarni Rudno
Amator Bobrowniki
1:2
Piast Czerwieńsk
Start Ziel-Bruk Płoty
2:5
Odra Nietków
TRAMP-KARP OSIECZNICA
1:4
TS Przylep
UKS Czarni Żagań
1:1
Korona Kożuchów
Delta Sieniawa Żarska
1:3
Carina Gubin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kożuchów
2:0
Zryw Rzeczyca
Carina Gubin
5:0
Błękitni Olbrachtów
Błękitni Ołobok
0:0
UKS Czarni Żagań
Odra Nietków
7:1
TRAMP-KARP OSIECZNICA
Piast Czerwieńsk
2:2
Czarni Rudno
TS Przylep
5:1
Delta Sieniawa Żarska
Amator Bobrowniki
1:1
GKS Siedlisko
Zjednoczeni Lubrza
1:2
Start Ziel-Bruk Płoty
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Siedlisko
2:2
Piast Czerwieńsk
Błękitni Olbrachtów
0:5
TS Przylep
Zryw Rzeczyca
2:3
Błękitni Ołobok
Czarni Rudno
2:4
Korona Kożuchów
TRAMP-KARP OSIECZNICA
1:3
Zjednoczeni Lubrza
Start Ziel-Bruk Płoty
1:2
Amator Bobrowniki
UKS Czarni Żagań
0:1
Carina Gubin
Delta Sieniawa Żarska
6:1
Odra Nietków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Przylep
4:3
UKS Czarni Żagań
GKS Siedlisko
4:2
Start Ziel-Bruk Płoty
Piast Czerwieńsk
2:4
Korona Kożuchów
Carina Gubin
0:0
Zryw Rzeczyca
Amator Bobrowniki
5:0
TRAMP-KARP OSIECZNICA
Błękitni Ołobok
2:1
Czarni Rudno
Odra Nietków
2:3
Błękitni Olbrachtów
Zjednoczeni Lubrza
1:1
Delta Sieniawa Żarska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudno
0:4
Carina Gubin
Korona Kożuchów
5:1
Błękitni Ołobok
Błękitni Olbrachtów
3:3
Zjednoczeni Lubrza
Zryw Rzeczyca
1:3
TS Przylep
Start Ziel-Bruk Płoty
2:1
Piast Czerwieńsk
TRAMP-KARP OSIECZNICA
3:2
GKS Siedlisko
UKS Czarni Żagań
2:1
Odra Nietków
Delta Sieniawa Żarska
2:4
Amator Bobrowniki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Przylep
5:2
Czarni Rudno
Piast Czerwieńsk
2:0
Błękitni Ołobok
Zjednoczeni Lubrza
3:1
UKS Czarni Żagań
GKS Siedlisko
2:2
Delta Sieniawa Żarska
Carina Gubin
0:2
Korona Kożuchów
Amator Bobrowniki
3:2
Błękitni Olbrachtów
Odra Nietków
3:4
Zryw Rzeczyca
Start Ziel-Bruk Płoty
6:1
TRAMP-KARP OSIECZNICA
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudno
1:1
Odra Nietków
Korona Kożuchów
1:0
TS Przylep
Błękitni Olbrachtów
2:0
GKS Siedlisko
Zryw Rzeczyca
2:1
Zjednoczeni Lubrza
Błękitni Ołobok
4:5
Carina Gubin
TRAMP-KARP OSIECZNICA
0:6
Piast Czerwieńsk
UKS Czarni Żagań
0:1
Amator Bobrowniki
Delta Sieniawa Żarska
0:1
Start Ziel-Bruk Płoty
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Lubrza
3:4
Czarni Rudno
TS Przylep
1:2
Błękitni Ołobok
Odra Nietków
3:0
Korona Kożuchów
Piast Czerwieńsk
0:1
Carina Gubin
GKS Siedlisko
3:1
UKS Czarni Żagań
Amator Bobrowniki
3:2
Zryw Rzeczyca
Start Ziel-Bruk Płoty
3:0
Błękitni Olbrachtów
TRAMP-KARP OSIECZNICA
3:3
Delta Sieniawa Żarska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kożuchów
6:0
Zjednoczeni Lubrza
Błękitni Olbrachtów
3:2
TRAMP-KARP OSIECZNICA
Delta Sieniawa Żarska
0:1
Piast Czerwieńsk
Zryw Rzeczyca
0:3
GKS Siedlisko
Czarni Rudno
1:4
Amator Bobrowniki
Błękitni Ołobok
0:3
Odra Nietków
Carina Gubin
0:1
TS Przylep
UKS Czarni Żagań
2:1
Start Ziel-Bruk Płoty
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kożuchów
2:0
Amator Bobrowniki
Czarni Rudno
4:0
GKS Siedlisko
Piast Czerwieńsk
2:3
TS Przylep
Błękitni Olbrachtów
4:0
Delta Sieniawa Żarska
Zryw Rzeczyca
1:1
Start Ziel-Bruk Płoty
Carina Gubin
1:4
Odra Nietków
Błękitni Ołobok
1:3
Zjednoczeni Lubrza
UKS Czarni Żagań
2:0
TRAMP-KARP OSIECZNICA
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Siedlisko
3:0
Korona Kożuchów
TRAMP-KARP OSIECZNICA
0:3
Zryw Rzeczyca
Błękitni Olbrachtów
1:2
Piast Czerwieńsk
Amator Bobrowniki
1:2
Błękitni Ołobok
Odra Nietków
0:2
TS Przylep
Start Ziel-Bruk Płoty
1:2
Czarni Rudno
Delta Sieniawa Żarska
1:2
UKS Czarni Żagań
Zjednoczeni Lubrza
1:2
Carina Gubin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Rzeczyca
5:0
Delta Sieniawa Żarska
TS Przylep
4:2
Zjednoczeni Lubrza
Amator Bobrowniki
1:0
Carina Gubin
Czarni Rudno
4:1
TRAMP-KARP OSIECZNICA
Korona Kożuchów
2:2
Start Ziel-Bruk Płoty
Piast Czerwieńsk
4:2
Odra Nietków
Błękitni Ołobok
3:2
GKS Siedlisko
UKS Czarni Żagań
4:0
Błękitni Olbrachtów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Siedlisko
1:0
Carina Gubin
TRAMP-KARP OSIECZNICA
0:2
Korona Kożuchów
Amator Bobrowniki
2:1
TS Przylep
Błękitni Olbrachtów
1:6
Zryw Rzeczyca
Delta Sieniawa Żarska
2:2
Czarni Rudno
Start Ziel-Bruk Płoty
0:0
Błękitni Ołobok
UKS Czarni Żagań
0:1
Piast Czerwieńsk
Zjednoczeni Lubrza
2:1
Odra Nietków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kożuchów
1:0
Delta Sieniawa Żarska
TS Przylep
2:1
GKS Siedlisko
Piast Czerwieńsk
2:1
Zjednoczeni Lubrza
Zryw Rzeczyca
1:0
UKS Czarni Żagań
Carina Gubin
4:0
Start Ziel-Bruk Płoty
Czarni Rudno
5:2
Błękitni Olbrachtów
Błękitni Ołobok
4:0
TRAMP-KARP OSIECZNICA
Odra Nietków
2:3
Amator Bobrowniki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Siedlisko
0:1
Odra Nietków
Delta Sieniawa Żarska
2:3
Błękitni Ołobok
Zryw Rzeczyca
4:1
Piast Czerwieńsk
Amator Bobrowniki
2:2
Zjednoczeni Lubrza
Start Ziel-Bruk Płoty
2:3
TS Przylep
TRAMP-KARP OSIECZNICA
1:3
Carina Gubin
Błękitni Olbrachtów
5:1
Korona Kożuchów
UKS Czarni Żagań
2:1
Czarni Rudno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kożuchów
2:0
UKS Czarni Żagań
Piast Czerwieńsk
3:4
Amator Bobrowniki
TS Przylep
3:0
TRAMP-KARP OSIECZNICA
Błękitni Ołobok
0:0
Błękitni Olbrachtów
Czarni Rudno
0:0
Zryw Rzeczyca
Odra Nietków
1:0
Start Ziel-Bruk Płoty
Zjednoczeni Lubrza
3:1
GKS Siedlisko
Carina Gubin
1:1
Delta Sieniawa Żarska
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Rzeczyca
1:2
Korona Kożuchów
Start Ziel-Bruk Płoty
1:1
Zjednoczeni Lubrza
TRAMP-KARP OSIECZNICA
0:2
Odra Nietków
Błękitni Olbrachtów
0:2
Carina Gubin
Delta Sieniawa Żarska
4:2
TS Przylep
GKS Siedlisko
1:1
Amator Bobrowniki
Czarni Rudno
3:2
Piast Czerwieńsk
UKS Czarni Żagań
1:1
Błękitni Ołobok
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kożuchów
1:3
Czarni Rudno
TS Przylep
8:0
Błękitni Olbrachtów
Amator Bobrowniki
10:0
Start Ziel-Bruk Płoty
Piast Czerwieńsk
1:1
GKS Siedlisko
Carina Gubin
1:2
UKS Czarni Żagań
Błękitni Ołobok
3:2
Zryw Rzeczyca
Odra Nietków
3:0
Delta Sieniawa Żarska
Zjednoczeni Lubrza
3:0
TRAMP-KARP OSIECZNICA
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudno
2:1
Błękitni Ołobok
TRAMP-KARP OSIECZNICA
1:5
Amator Bobrowniki
Korona Kożuchów
1:0
Piast Czerwieńsk
Błękitni Olbrachtów
2:1
Odra Nietków
Delta Sieniawa Żarska
0:3
Zjednoczeni Lubrza
Zryw Rzeczyca
3:3
Carina Gubin
UKS Czarni Żagań
1:3
TS Przylep
Start Ziel-Bruk Płoty
2:2
GKS Siedlisko
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Bobrowniki
5:2
Delta Sieniawa Żarska
GKS Siedlisko
4:0
TRAMP-KARP OSIECZNICA
Piast Czerwieńsk
2:2
Start Ziel-Bruk Płoty
TS Przylep
6:1
Zryw Rzeczyca
Carina Gubin
1:1
Czarni Rudno
Błękitni Ołobok
2:2
Korona Kożuchów
Odra Nietków
1:0
UKS Czarni Żagań
Zjednoczeni Lubrza
4:0
Błękitni Olbrachtów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kożuchów
1:1
Carina Gubin
Błękitni Olbrachtów
1:4
Amator Bobrowniki
Delta Sieniawa Żarska
1:1
GKS Siedlisko
Zryw Rzeczyca
0:2
Odra Nietków
Czarni Rudno
3:5
TS Przylep
Błękitni Ołobok
1:0
Piast Czerwieńsk
UKS Czarni Żagań
1:0
Zjednoczeni Lubrza
TRAMP-KARP OSIECZNICA
1:5
Start Ziel-Bruk Płoty
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Bobrowniki
5:1
UKS Czarni Żagań
Piast Czerwieńsk
5:0
TRAMP-KARP OSIECZNICA
TS Przylep
1:1
Korona Kożuchów
GKS Siedlisko
6:0
Błękitni Olbrachtów
Carina Gubin
2:1
Błękitni Ołobok
Odra Nietków
2:1
Czarni Rudno
Start Ziel-Bruk Płoty
4:1
Delta Sieniawa Żarska
Zjednoczeni Lubrza
1:1
Zryw Rzeczyca
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kożuchów
2:1
Odra Nietków
Błękitni Olbrachtów
0:4
Start Ziel-Bruk Płoty
Delta Sieniawa Żarska
1:2
TRAMP-KARP OSIECZNICA
Zryw Rzeczyca
6:3
Amator Bobrowniki
Carina Gubin
0:3
Piast Czerwieńsk
Czarni Rudno
2:1
Zjednoczeni Lubrza
Błękitni Ołobok
0:2
TS Przylep
UKS Czarni Żagań
4:0
GKS Siedlisko
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
3:1
Delta Sieniawa Żarska
Zjednoczeni Lubrza
3:2
Korona Kożuchów
TS Przylep
3:1
Carina Gubin
GKS Siedlisko
1:1
Zryw Rzeczyca
Amator Bobrowniki
1:2
Czarni Rudno
Odra Nietków
0:3
Błękitni Ołobok
Start Ziel-Bruk Płoty
0:1
UKS Czarni Żagań
TRAMP-KARP OSIECZNICA
0:0
Błękitni Olbrachtów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?