Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
0:4
Czarni Browar Witnica
Stilon Gorzów Wielkopolski
5:3
Lubuszanin Drezdenko
Błękitni Dobiegniew
3:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Ilanka Rzepin
2:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Ośno Lubuskie
Pauza
Lubuszanin Drezdenko
3:2
Ilanka Rzepin
Błękitni Dobiegniew
7:4
Piast Karnin
Czarni Browar Witnica
0:3
Stilon Gorzów Wielkopolski
MKS Orzeł Międzyrzecz
2:3
Warta II Gorzów Wielkopolski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MKS Orzeł Międzyrzecz
Stilon Gorzów Wielkopolski
8:1
Błękitni Dobiegniew
Piast Karnin
2:2
Spójnia Ośno Lubuskie
Warta II Gorzów Wielkopolski
3:1
Lubuszanin Drezdenko
Ilanka Rzepin
6:2
Czarni Browar Witnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Drezdenko
Pauza
Błękitni Dobiegniew
6:4
Ilanka Rzepin
Piast Karnin
0:8
Stilon Gorzów Wielkopolski
Czarni Browar Witnica
4:1
Warta II Gorzów Wielkopolski
Spójnia Ośno Lubuskie
2:2
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Czarni Browar Witnica
Stilon Gorzów Wielkopolski
10:0
Spójnia Ośno Lubuskie
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:2
Lubuszanin Drezdenko
Warta II Gorzów Wielkopolski
16:2
Błękitni Dobiegniew
Ilanka Rzepin
3:0
Piast Karnin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Dobiegniew
Pauza
Piast Karnin
0:11
Warta II Gorzów Wielkopolski
Stilon Gorzów Wielkopolski
14:2
Ilanka Rzepin
Czarni Browar Witnica
2:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
Spójnia Ośno Lubuskie
2:4
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
Pauza
MKS Orzeł Międzyrzecz
2:3
Błękitni Dobiegniew
Warta II Gorzów Wielkopolski
0:4
Stilon Gorzów Wielkopolski
Lubuszanin Drezdenko
3:1
Czarni Browar Witnica
Ilanka Rzepin
3:0
Spójnia Ośno Lubuskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
Pauza
Ilanka Rzepin
4:8
Warta II Gorzów Wielkopolski
Spójnia Ośno Lubuskie
0:0
Czarni Browar Witnica
Piast Karnin
2:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Błękitni Dobiegniew
0:2
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ilanka Rzepin
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:4
Stilon Gorzów Wielkopolski
Lubuszanin Drezdenko
3:0
Piast Karnin
Czarni Browar Witnica
2:2
Błękitni Dobiegniew
Warta II Gorzów Wielkopolski
0:0
Spójnia Ośno Lubuskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?