Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Przytoczna
1:2
Lubuszanin Drezdenko
Pogoń Skwierzyna
0:17
Puks Maksymilian Gorzów
MKS Orzeł Międzyrzecz
0:5
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skwierzyna
3:7
MKS Orzeł Międzyrzecz
Łucznik Strzelce Krajeńskie
4:0
Zjednoczeni Przytoczna
Puks Maksymilian Gorzów
7:0
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:0
Puks Maksymilian Gorzów
Zjednoczeni Przytoczna
10:1
Pogoń Skwierzyna
Lubuszanin Drezdenko
0:4
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skwierzyna
1:8
Lubuszanin Drezdenko
MKS Orzeł Międzyrzecz
0:0
Zjednoczeni Przytoczna
Puks Maksymilian Gorzów
2:2
Łucznik Strzelce Krajeńskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Przytoczna
1:5
Puks Maksymilian Gorzów
Łucznik Strzelce Krajeńskie
9:1
Pogoń Skwierzyna
Lubuszanin Drezdenko
2:3
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Łucznik Strzelce Krajeńskie
6:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
Lubuszanin Drezdenko
4:2
Zjednoczeni Przytoczna
Puks Maksymilian Gorzów
3:2
Pogoń Skwierzyna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Przytoczna
1:2
Łucznik Strzelce Krajeńskie
MKS Orzeł Międzyrzecz
5:1
Pogoń Skwierzyna
Lubuszanin Drezdenko
1:9
Puks Maksymilian Gorzów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skwierzyna
2:3
Zjednoczeni Przytoczna
Łucznik Strzelce Krajeńskie
2:1
Lubuszanin Drezdenko
Puks Maksymilian Gorzów
4:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Przytoczna
1:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Lubuszanin Drezdenko
1:3
Pogoń Skwierzyna
Łucznik Strzelce Krajeńskie
2:3
Puks Maksymilian Gorzów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skwierzyna
1:5
Łucznik Strzelce Krajeńskie
MKS Orzeł Międzyrzecz
5:0
Lubuszanin Drezdenko
Puks Maksymilian Gorzów
5:2
Zjednoczeni Przytoczna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?