Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dwójka Kostrzyn nad Odrą
0:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Arka Nowa Sól
2:7
Korona Wschowa
Stal Sulęcin
2:9
Lubuszanin Drezdenko
Sokół Kalsk
1:2
UKS Czarni Żagań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wschowa
0:0
Sokół Kalsk
UKS Czarni Żagań
2:1
Stal Sulęcin
UKS Dwójka Kostrzyn nad Odrą
3:0
Arka Nowa Sól
Warta Gorzów Wielkopolski
2:1
Lubuszanin Drezdenko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Drezdenko
1:4
UKS Czarni Żagań
Arka Nowa Sól
1:6
Warta Gorzów Wielkopolski
Stal Sulęcin
1:1
Korona Wschowa
Sokół Kalsk
0:1
UKS Dwójka Kostrzyn nad Odrą
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wschowa
2:2
Lubuszanin Drezdenko
UKS Dwójka Kostrzyn nad Odrą
3:1
Stal Sulęcin
Arka Nowa Sól
1:1
Sokół Kalsk
Warta Gorzów Wielkopolski
3:1
UKS Czarni Żagań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Czarni Żagań
5:1
Korona Wschowa
Lubuszanin Drezdenko
2:4
UKS Dwójka Kostrzyn nad Odrą
Stal Sulęcin
7:2
Arka Nowa Sól
Sokół Kalsk
1:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dwójka Kostrzyn nad Odrą
1:1
UKS Czarni Żagań
Arka Nowa Sól
0:5
Lubuszanin Drezdenko
Sokół Kalsk
2:0
Stal Sulęcin
Warta Gorzów Wielkopolski
2:1
Korona Wschowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Czarni Żagań
4:0
Arka Nowa Sól
Lubuszanin Drezdenko
1:0
Sokół Kalsk
Korona Wschowa
2:1
UKS Dwójka Kostrzyn nad Odrą
Stal Sulęcin
3:5
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Czarni Żagań
2:0
Sokół Kalsk
Lubuszanin Drezdenko
4:4
Stal Sulęcin
Warta Gorzów Wielkopolski
3:2
UKS Dwójka Kostrzyn nad Odrą
Korona Wschowa
5:1
Arka Nowa Sól
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Drezdenko
4:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Arka Nowa Sól
1:4
UKS Dwójka Kostrzyn nad Odrą
Stal Sulęcin
0:4
UKS Czarni Żagań
Sokół Kalsk
2:4
Korona Wschowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wschowa
3:0*
Stal Sulęcin
UKS Czarni Żagań
1:0
Lubuszanin Drezdenko
UKS Dwójka Kostrzyn nad Odrą
3:0
Sokół Kalsk
Warta Gorzów Wielkopolski
3:0
Arka Nowa Sól
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Czarni Żagań
1:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Lubuszanin Drezdenko
0:3
Korona Wschowa
Stal Sulęcin
3:5
UKS Dwójka Kostrzyn nad Odrą
Sokół Kalsk
1:1
Arka Nowa Sól
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wschowa
0:3
UKS Czarni Żagań
UKS Dwójka Kostrzyn nad Odrą
3:2
Lubuszanin Drezdenko
Arka Nowa Sól
4:2
Stal Sulęcin
Warta Gorzów Wielkopolski
5:0
Sokół Kalsk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Czarni Żagań
3:1
UKS Dwójka Kostrzyn nad Odrą
Lubuszanin Drezdenko
8:2
Arka Nowa Sól
Korona Wschowa
0:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Stal Sulęcin
2:3
Sokół Kalsk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kalsk
1:1
Lubuszanin Drezdenko
Warta Gorzów Wielkopolski
10:0
Stal Sulęcin
UKS Dwójka Kostrzyn nad Odrą
3:0
Korona Wschowa
Arka Nowa Sól
0:2
UKS Czarni Żagań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?