Żaki Młodsze ambitnie w Słubicach

W minioną sobotę drużyna Żaków młodszych uczestniczyła w swoimostatnim turnieju ligowym.
Z różnych przyczyn zespół prowadzony na co dzień przez trenera Mikołaja Kaweckiego na turniej pojechał tylko z jednym rezerwowym zawodnikiem. To jednak nie odbiło się negatywnie na grzenaszych chłopców, którzy w 30 stopniowym upaleambitnie walczyli z przeciwnikami. Bardzo cieszy fakt, że w każdym meczu była walka, a może poza meczem z Celulozą Kostrzynnie tylko tzw. "obrona Częstochowy" ale także ciekawe zagrania i dłuższymi momentami bardzo dobra gra zespołowa. Nie może umknąć uwadze fakt, że chłopcy bardzo się lubią i walczą jeden za drugiego co w kolejnych turniejach/meczach na pewno będzie owocowało.
W turnieju zagrali: Borys Samoraj, Jan Łastwoski, Jan Weryszko, Jan Borsa, Michał Kasik, Adrian Żygielewicz, Dominik Papież, Filip Zieliński.

Wyniki w turnieju:

MKS Steinpol - Ilanka Rzepin - UKS 4 Kostrzyn 0-1