Z WITNICĄ NA REMIS!

W sobotę 30.01.2016 o godzinie 11.00 swój drugi mecz kontrolny rozegrali w Witnicy piłkarze M.K.S. Steinpol-Ilanki Rzepin. Ciężko powiedzieć, że był to mecz gdyż warunki do gry były delikatnie mówiąc nie najlepsze... Niebiesko-Biali stworzyli sobie w tym spotkaniu kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki jednak brakowało wykończenia.
" Najważniejsze dziś było wybiegać ten mecz na naturalnej nawierzchni. Płyta niestety nie nadawała się do gry w piłkę co odbiło się na grze obu ekip. Dla mnie w tej fazie przygotowań najważniejsza jest nasza praca w defensywie i dziś mimo panujących warunków wyglądało to lepiej niż ostatnio. Szkoda, że mimo kilku fajnych okazji nie udało się zdobyć bramki ale wierzę, że już w kolejnym spotkaniu będzie to wyglądać dużo lepiej" - podsumował wczorajszy sparing trener Kami Michniewicz.

Skład I połowa:
Tumaszyk-Sidorowicz-Ostrowski-Sucharek-Mierzwa-Adamczewski-Kasik-Zawodnik testowany-Nowaczewski-Stefanowicz-Żeno

Skład II połowa:
Tumaszyk-Popkowski-Chanas-Zawodnik testowany-Zawodnik testowany- Zawodnik testowany- Pawłowski-Skrzyński-Ossowski-Radkiewicz-Żeno

Kolejny test-mecz w następną sobotę a przeciwnikiem będzie Dąb Dębno!