Wysokie zwycięstwo Trampkarzy w Lipkach Wielkich
W meczu 6 kolejki Ligi Trampkarza Ilanka Rzepin pokonała na wyjeździe Polonie Lipki Wielkie 7:0. Bramki w tym meczu strzelali Kacper Lewitzki i Łukasz Litomski po dwie, Jakub Jodłowski, Kacper Gajda i Dominik Zieliński.
Rzepinianie od początku meczu zaatakowali rywala. Gracze z Lipek Wielkich nie wychodzili ze swojej połowy, ciężko było skleić rywalowi akcje ofensywną dlatego głównym zadaniem Polonistów była defensywa. Do przerwy Rzepinianie strzelili trzy gole , a po przerwie dołożyli jeszcze cztery. Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale duża nieskuteczność dała się we znaki i nawet w bardzo łatwych sytuacjach nasi chybiali.
Nie był to na pewno ładny mecz, ale nawet z takich pojedynków trzeba wyciągać lekcje.
W następnej kolejce Ilanka Rzepin podejmować będzie na własnym boisku Orła Międzyrzecz, którego w pierwszym meczu w Międzyrzeczu pokonaliśmy 2:0.
Rzepinianie nadal są na pozycji lidera z dorobkiem 15 punktów i bramkami 22:2.
Skład: Staś Grabowski - Kacper Możdżonek, Kacper Dąbrowski, Aleksander Wójcik, Marcin Stróżyk - Kacper Gajda, Jakub Jodłowski, Kacper Lewitzki, Marcin Graczyk - Dominik Zieliński - Dominik Proniewicz
Zagrali również - Łukasz Litomski, Filip Ignaszewski, Franciszek Kryk, Patryk Malak.