WYNIKI DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH

JUNIORZY STARSI

SKP SŁUBICE - STEINPOL-ILANKA RZEPIN   1 - 1

Skład: Mosica Michał, Radkiewicz Szymon (młodszy), Bocheński Karol, Graczyk Dawid, Waraksa Rafał, Radkiewicz Marcin, Rajchel Patryk, Wizowski Oskar, Taracha Bartosz, Ostolski Jakub (65' Agaciński Kamil), Pondel Dawid

W rezerwie: Szymon Radkiewicz (starszy)

Bramka: Pondel Dawid.

TRAMPKARZ STARSZY

SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - STEINPOL-ILANKA RZEPIN   4 - 6

Skład: Wizowski Kacper (kapitan), Janas Denis (bramkarz), Leśkiewicz Marcel, Grauwinkiel Adrian, Rożnowski Antoni, Suski Marcin, Jodłowski Kamil, Zieliński Michał, Wysocki Patryk, Jurkiewicz Marcel oraz Gzowski Eryk.

Bramki: Suski Marcin - 3 (20’, 60’ i 70’), Jodłowski Kamil - 2 (12’ i 64’) i Wizowski Kacper (25’)

MŁODZIKI

ODRA GÓRZYCA - STEINPOL-ILANKA RZEPIN   2 - 6

ORLIKI

Najlepszy występ w tym sezonie odnotowali nasi zawodnicy na turnieju orlików 10 maja w Kowalowie. Mimo przenikliwego zimna zawodnicy z Rzepina skutecznie radzili sobie z rywalami i przeciwnościami aury. Szczególne słowa pochwały należą się zawodnikom drugiej drużyny, która mimo osłabienia wynikającego z absencji kilku czołowych zawodników nie ustępowała przeciwnikom, a kontry w wykonaniu naszej zawodniczki Klaudii Przybylskiej były na najwyższym poziomie. II zespół naszych orlików dedykuje swój bardzo dobry wynik, bramkarzowi Gerardowi Miącowi, który ze względu na kontuzję ręki nie mógł uczestniczyć w turnieju. Życzymy Gerardowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Pierwszy zespól podobnie jak w poprzednich turniejach był zdecydowanie najlepszy i tylko słabsza skuteczność naszych zawodników nie pozwoliła odnieść bardziej efektownych zwycięstw. Cały turniej nasze zespoły zakończyły na dwóch pierwszych miejscach, co jest niewątpliwie największym osiągnięciem w historii rzepińskiej dziecięcej piłki nożnej.

Tabela końcowa turnieju:

1. Ilanka I 13 pkt. 14:1
  2. Ilanka II 8 8:3
  3. Polonia II 8 8:4
  4. Toroma 8 4 :1
  5. Polonia I 4 4:8
  6. Zorza 0 1:22

Skład zwycięskiej drużyny: Paweł Kamiński /kapitan/, Filip Liborio, Marcin Stróżyk /1 bramka/, Michał Przyłucki, Kacper Lewitzki /2 bramki/, Bartek Woźniaki /2 bramki/, Bartek Dziemidowicz /6 bramek/, Fabian Żygielewicz /3 bramki/.

II Zespół: Klaudia Przybylska/2bramki/ Marcin Graczyk/2bramki/ Dawid Weychan/1bramka/Kacper Gajda/3bramki/ Maciej Nowacki, Andrzej Figacz,Michał Kort, Dominik Zieliński.

ŻACZKI

Turniej w Kostrzynie nad Odrą - 14 maja (czwartek), godz. 17.00