Wygrana w meczu na szczycie w lidze trampkarza

W zaleglym meczu 4 kolejki w lidze trampkarzy Ilanka Rzepin prowadzona przez duet trenerski Paweł Sidorowicz i Wiktor Błaszczykiewicz pokonała na własnym boisku Stilon Gorzów 3:1. Radość jest tym wieksza ,bo z różnych powodów zabrakło kilku zawodników , a podwójną satysfakcję daje to, że Stilon był do tej pory zespołem niepokonanym i bez choćby staronego gola.
To był piękny mecz , dużo walki, ambicji z obu stron. Takie mecze ogląda się z przyjemnością. Pierwszy gol padł po ładnej prostopadłej piłce do Łukasza Litonskiego ,który pięknym strzałem z dystansu w samo okienko pokonał bramkarza Stilonu. Na 2:0 podwyższył pięknym strzałem z dystansuKacper Gajda po akcji Kacpra Lewitzkiego z Łukaszem Litomskim.Pod koniec pierwszej części tracimy gola na 2:1. Stilon chcąc powalczyc w tym meczu musiał zaatakować, ale obrona Rzepinian w tym meczu grała bardzo dobrze i Gorzowianie mieli problem ze skonstruowaniem skutecznej akcji. Wynik ustalił Łukasz Litomski , który wykorzystał błąd obrońcy i bramkarza i wpakował piłkę do bramki.
Mecz bardzo udany i należą się wielkie brawa dla chłopców ,bo zostawili kawał zdrowia i po raz kolejny udowodnili, ze ciężka praca popłaca.

Staś Grabowski - Franek Kryk, Kacper Dąbrowski, Aleksander Wojcik, Patryk Malak - Kacper Gajda, Filip Ignaszewski, Kacper Lewitzki, Kacper Mozdzonek - Dominik Proniewicz - Łukasz Litomski.

Grali również Patryk Dylewski, Bartosz Graczyk.